Komplet kampprogram
U-15 Drenge AA - 2. halvdel, Pulje 4
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3948051Søn16-01-202218:10Borsholm/ Helsingør Håndbold 2Hillerød Håndbold Klub 3Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 118-30
3948164Søn23-01-202211:10Hillerød Håndbold Klub 3Espergærde IF 2Royal Stage, HillerødMilnersvej 39
3400 Hillerød Danmark
Royal Stage Arena 10-0Udehold taberdømt
3948113Søn30-01-202212:15Borsholm/ Helsingør Håndbold 2Ledøje-Smørum HKHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 125-36
3948226Søn06-02-202210:05Ledøje-Smørum HKHillerød Håndbold Klub 3Ledøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 123-28
3948206Søn06-02-202213:20Espergærde IF 2Borsholm/ Helsingør Håndbold 2Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen0-0Hjemmehold taberdømt
3948195Søn27-02-202212:15Hillerød Håndbold Klub 3Ledøje-Smørum HKFrederiksborg-hallenMilnersvej 39
3400 Hillerød Danmark
Frederiksborg-hallen 118-15
3948175Søn27-02-202217:30Borsholm/ Helsingør Håndbold 2Espergærde IF 2Nordkyst-hallenatt: Lars Andreasen, halinspektør
Falkenbergvej 18
Apperip
3140 Ålsgårde Danmark
Nordkyst-hallen20-19
3948278Søn06-03-202213:20Espergærde IF 2Ledøje-Smørum HKEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen0-0Hjemmehold taberdømt
3948092Søn13-03-202202:00Ledøje-Smørum HKEspergærde IF 2Ledøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 10-0Udehold taberdømt
3948257Søn13-03-202214:25Hillerød Håndbold Klub 3Borsholm/ Helsingør Håndbold 2Frederiksborg-hallenMilnersvej 39
3400 Hillerød Danmark
Frederiksborg-hallen 229-22
39483310Tor24-03-202218:10Espergærde IF 2Hillerød Håndbold Klub 3Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen13-18
3948309Søn27-03-202212:05Ledøje-Smørum HKBorsholm/ Helsingør Håndbold 2Ledøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 119-20