Komplet kampprogram
U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel, Pulje 6
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
4041391Søn16-01-202210:15FjordbyerneRudersdal Håndbold 2Frederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 118-22
4041381Søn16-01-202213:20Espergærde IFTeam Helsinge Håndbold 2Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen15-18
4041433Søn30-01-202210:05Borsholm/ Helsingør HåndboldRudersdal Håndbold 2Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 131-23
4041443Søn30-01-202211:40Espergærde IFFjordbyerneEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen17-16
4041526Søn06-02-202211:10Espergærde IFBorsholm/ Helsingør HåndboldEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen9-17
4041412Tor24-02-202218:00Rudersdal Håndbold 2Espergærde IFBirkerød IdrætscenterBistrupvej 1
3460 Birkerød Danmark
Birkerød Idrætscenter 120-19
4041495Søn27-02-202216:15Borsholm/ Helsingør HåndboldEspergærde IFNordkyst-hallenatt: Lars Andreasen, halinspektør
Falkenbergvej 18
Apperip
3140 Ålsgårde Danmark
Nordkyst-hallen0-0Udehold taberdømt
4041598Søn06-03-202211:10Espergærde IFRudersdal Håndbold 2Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen17-18
4041588Søn06-03-202216:15Borsholm/ Helsingør HåndboldTeam Helsinge Håndbold 2Nordkyst-hallenatt: Lars Andreasen, halinspektør
Falkenbergvej 18
Apperip
3140 Ålsgårde Danmark
Nordkyst-hallen25-22
4041557Søn13-03-202200:00Team Helsinge Håndbold 2Espergærde IFHelsinge-hallenIdrætsvej 21
3200 Helsinge Danmark
Helsinge-hallen 30-0Udehold taberdømt
4041567Søn13-03-202213:00Rudersdal Håndbold 2FjordbyerneHolte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 1 (gl)25-19
4041464Fre18-03-202218:00FjordbyerneBorsholm/ Helsingør HåndboldFrederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 121-23
4041474Fre18-03-202219:00Rudersdal Håndbold 2Team Helsinge Håndbold 2Holte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 2 (ny)26-36
4041505Man21-03-202217:00FjordbyerneTeam Helsinge Håndbold 2Slangerup Idrætshalatt: Ronnie Ørnfeld, idrætsinspektør
Idrætsvej 5
3550 Slangerup Danmark
Slangerup Idrætshal 218-38
4041402Tor24-03-202219:00Team Helsinge Håndbold 2Borsholm/ Helsingør HåndboldHelsinge-hallenIdrætsvej 21
3200 Helsinge Danmark
Helsinge-hallen 318-29
4041619Søn27-03-202214:00FjordbyerneEspergærde IFSlangerup Idrætshalatt: Ronnie Ørnfeld, idrætsinspektør
Idrætsvej 5
3550 Slangerup Danmark
Slangerup Idrætshal 226-21
4041629Søn27-03-202215:30Rudersdal Håndbold 2Borsholm/ Helsingør HåndboldBirkerød IdrætscenterBistrupvej 1
3460 Birkerød Danmark
Birkerød Idrætscenter 122-34
4041536Tor31-03-202219:00Team Helsinge Håndbold 2FjordbyerneHelsinge-hallenIdrætsvej 21
3200 Helsinge Danmark
Helsinge-hallen 329-21
40416410Søn03-04-202210:05Borsholm/ Helsingør HåndboldFjordbyerneHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 133-12
40416610Søn03-04-202212:40Team Helsinge Håndbold 2Rudersdal Håndbold 2Ramløse-hallenKirsebærvej 21
Ramløse
3200 Helsinge Danmark
Ramløse-hallen26-20