Komplet kampprogram
Serie 2 Herrer (2. Halvs) , Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
4234602Søn16-01-202210:55Faaborg ØH 3Bellinge IF 2Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 123-22
4234632Søn16-01-202214:25Sanderum Håndbold Otterup HK 3SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen18-19
4234653Tor20-01-202220:00Vissenbjerg G.& I.F.Tommerup HK 3Vissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 215-28
4234551Man24-01-202220:15Otterup HK 3Faaborg ØH 3Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen23-25
4234561Ons26-01-202220:15Middelfart HK 3Sanderum Håndbold Lillebæltshallerneatt: Kim Andersen
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen C23-18
4234581Tor27-01-202220:05Bellinge IF 2Aarup BK 4Rasmus Rask HallenBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen26-26
4234734Lør29-01-202212:20Aarup BK 4Vissenbjerg G.& I.F.Aarup Fritidscenteratt: Mikael Clausen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 120-15
4234714Lør29-01-202213:15Tommerup HK 3Bellinge IF 2Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen27-19
4234704Søn30-01-202214:25Faaborg ØH 3Sanderum Håndbold Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 120-14
4234775Ons02-02-202220:15Middelfart HK 3Aarup BK 4Lillebæltshallerneatt: Kim Andersen
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen C29-11
4234765Tor03-02-202220:00Vissenbjerg G.& I.F.Otterup HK 3Vissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 224-22
4234755Lør05-02-202215:00Tommerup HK 3Faaborg ØH 3Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen23-23
4234724Man07-02-202220:15Otterup HK 3Middelfart HK 3Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen20-21
4234622Tor10-02-202220:00Vissenbjerg G.& I.F.Middelfart HK 3Vissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 219-36
4234683Tor17-02-202220:45Sanderum Håndbold Aarup BK 4SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen21-14
4234591Søn20-02-202214:50Stige Håndboldklub 2Vissenbjerg G.& I.F.Stigehallenatt: Lars Jensen
Tanggårdvej 10
5270 Odense N Danmark
Stigehallen22-20
4234816Lør26-02-202213:40Otterup HK 3Tommerup HK 3Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen18-15
4234806Søn27-02-202212:40Faaborg ØH 3Vissenbjerg G.& I.F.Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 131-21
4234836Søn27-02-202213:40Sanderum Håndbold Bellinge IF 2SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen17-25
4234846Søn27-02-202214:35Aarup BK 4Stige Håndboldklub 2Aarup Fritidscenteratt: Mikael Clausen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 122-22
4234693Tir01-03-202219:50Bellinge IF 2Stige Håndboldklub 2Rasmus Rask HallenBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen27-19
4234663Ons02-03-202220:15Middelfart HK 3Faaborg ØH 3Lillebæltshallerneatt: Kim Andersen
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen C24-25
4234612Tor03-03-202220:15Tommerup HK 3Stige Håndboldklub 2Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen0-0Udehold taberdømt
4234867Ons09-03-202220:15Middelfart HK 3Tommerup HK 3Lillebæltshallerneatt: Kim Andersen
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen C21-18
4234857Lør12-03-202213:40Otterup HK 3Aarup BK 4Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen20-21
4234897Søn13-03-202214:30Stige Håndboldklub 2Faaborg ØH 3Stigehallenatt: Lars Jensen
Tanggårdvej 10
5270 Odense N Danmark
Stigehallen7-25
4234887Søn13-03-202214:55Bellinge IF 2Vissenbjerg G.& I.F.Rasmus Rask HallenBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen26-13
4234795Tor17-03-202219:45Stige Håndboldklub 2Sanderum Håndbold Stigehallenatt: Lars Jensen
Tanggårdvej 10
5270 Odense N Danmark
Stigehallen15-20
4234908Lør19-03-202214:00Faaborg ØH 3Aarup BK 4Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 10-0Udehold taberdømt
4234969Ons23-03-202220:15Middelfart HK 3Bellinge IF 2Lillebæltshallerneatt: Kim Andersen
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen C26-17
4234999Fre25-03-202220:35Aarup BK 4Tommerup HK 3Aarup Fritidscenteratt: Mikael Clausen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 118-22
4234959Lør26-03-202213:40Otterup HK 3Stige Håndboldklub 2Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen0-0Udehold taberdømt
4234989Lør26-03-202215:50Sanderum Håndbold Vissenbjerg G.& I.F.SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen21-20
4234918Tor31-03-202220:00Tommerup HK 3Sanderum Håndbold Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen22-18
4234938Søn03-04-202216:20Bellinge IF 2Otterup HK 3Rasmus Rask HallenBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen23-17
4234948Søn03-04-202216:30Stige Håndboldklub 2Middelfart HK 3Stigehallenatt: Lars Jensen
Tanggårdvej 10
5270 Odense N Danmark
Stigehallen15-29