Komplet kampprogram
Serie 2 Herrer, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3773221Lør02-10-202113:30Faaborg ØH 4Otterup HK 3Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 216-13
3773201Søn03-10-202114:45Vissenbjerg G.& I.F.Hårslev GFVissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 122-27
3773191Søn03-10-202115:55Team Vestfyn 2Tommerup HK 3Vestfyns Kultur- & Idrætscenteratt: Mikael Kjær Olesen
Idrætsvej 9
5580 Nørre Aaby Danmark
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 115-17
3773211Søn03-10-202117:15Risøhøj 2Stige Håndboldklub 2Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 20-0Udehold taberdømt
3773252Lør09-10-202113:15Otterup HK 3Risøhøj 2Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen24-19
3773262Lør09-10-202116:00Hårslev GFAarup BK 3HårslevhallenEjlskovvej 16
Haarslev
5471 Søndersø Danmark
Hårslevhallen33-25
3773282Søn10-10-202112:45Stige Håndboldklub 2Vissenbjerg G.& I.F.Stigehallenatt: Lars Jensen
Tanggårdvej 10
5270 Odense N Danmark
Stigehallen24-17
3773242Tor14-10-202119:50Tommerup HK 3Faaborg ØH 4Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen14-19
3773323Søn24-10-202114:50Aarup BK 3Faaborg ØH 4Aarup Fritidscenteratt: Mikael Clausen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 125-23
3773293Søn24-10-202115:15Team Vestfyn 2Otterup HK 3Ejby-HallenHalvej 5
5592 Ejby Danmark
Ejby-Hallen25-17
3773313Søn24-10-202116:15Tommerup HK 3Hårslev GFFyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen15-25
3773303Tor28-10-202119:45Vissenbjerg G.& I.F.Risøhøj 2Vissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 125-22
3773364Tor28-10-202120:45Hårslev GFStige Håndboldklub 2HårslevhallenEjlskovvej 16
Haarslev
5471 Søndersø Danmark
Hårslevhallen27-20
3773435Fre29-10-202120:15Aarup BK 3Otterup HK 3Aarup Fritidscenteratt: Mikael Clausen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 131-14
3773354Lør30-10-202112:30Otterup HK 3Tommerup HK 3Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen20-13
3773344Søn31-10-202111:30Risøhøj 2Aarup BK 3Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 125-24
3773374Søn31-10-202113:00Faaborg ØH 4Team Vestfyn 2Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 10-0Udehold taberdømt
3773425Fre05-11-202118:00Faaborg ØH 4Stige Håndboldklub 2Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 220-18
3773395Søn07-11-202113:20Team Vestfyn 2Vissenbjerg G.& I.F.Vestfyns Kultur- & Idrætscenteratt: Mikael Kjær Olesen
Idrætsvej 9
5580 Nørre Aaby Danmark
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 124-12
3773405Søn07-11-202114:00Tommerup HK 3Risøhøj 2Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen26-21
3773446Tor11-11-202119:45Vissenbjerg G.& I.F.Tommerup HK 3Vissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 222-27
3773486Søn14-11-202112:00Stige Håndboldklub 2Aarup BK 3Stigehallenatt: Lars Jensen
Tanggårdvej 10
5270 Odense N Danmark
Stigehallen25-21
3773466Søn14-11-202113:00Otterup HK 3Hårslev GFOtterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen16-19
3773456Søn14-11-202114:45Risøhøj 2Team Vestfyn 2Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 119-21
3773497Tor18-11-202120:00Team Vestfyn 2Stige Håndboldklub 2Vestfyns Kultur- & Idrætscenteratt: Mikael Kjær Olesen
Idrætsvej 9
5580 Nørre Aaby Danmark
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 123-20
3773507Søn21-11-202112:45Vissenbjerg G.& I.F.Otterup HK 3Vissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 125-24
3773527Søn21-11-202113:00Faaborg ØH 4Hårslev GFForum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 123-26
3773537Søn21-11-202116:20Aarup BK 3Tommerup HK 3Aarup Fritidscenteratt: Mikael Clausen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 124-18
3773568Lør04-12-202113:00Hårslev GFRisøhøj 2HårslevhallenEjlskovvej 16
Haarslev
5471 Søndersø Danmark
Hårslevhallen21-15
3773558Lør04-12-202114:00Otterup HK 3Stige Håndboldklub 2Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen0-0Udehold taberdømt
3773588Lør04-12-202114:30Aarup BK 3Team Vestfyn 2Aarup Fritidscenteratt: Mikael Clausen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 127-24
3773578Søn05-12-202112:30Faaborg ØH 4Vissenbjerg G.& I.F.Forum Faaborgatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Forum Faaborg - hal 10-0Udehold taberdømt
3773639Tor09-12-202119:45Stige Håndboldklub 2Tommerup HK 3Stigehallenatt: Lars Jensen
Tanggårdvej 10
5270 Odense N Danmark
Stigehallen22-26
3773619Lør11-12-202113:45Risøhøj 2Faaborg ØH 4Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 115-22
3773609Søn12-12-202115:15Vissenbjerg G.& I.F.Aarup BK 3Vissenbjerg Hallerneatt: Bjørn Poulsen
Idrætsvej 3
5492 Vissenbjerg Danmark
Vissenbjerg Hallerne 121-25
3773599Søn12-12-202117:05Team Vestfyn 2Hårslev GFVestfyns Kultur- & Idrætscenteratt: Mikael Kjær Olesen
Idrætsvej 9
5580 Nørre Aaby Danmark
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 127-23