Komplet kampprogram
Serie 1 Damer, Pulje 2
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3778951Søn03-10-202111:00Nr. Lyndelse/Søby HK Gudme Håndboldklub 3Carl Nielsen Hallenatt: Ulrik Skyt
Lumbyvej 62
Nr. Lyndelse
5792 Årslev Danmark
Carl Nielsen Hallen19-23
3778961Tir05-10-202120:30BR 66 LangeskovIF Stjernen Odense 4Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 211-19
3778931Tir05-10-202120:45Risøhøj 2Kerteminde HKIdrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 216-27
3778941Tor07-10-202120:30Ollerup/Skerninge G.& I.F.Tved G.& I. 2Vester Skerningehallenatt: Ove Anker Lohse
Mads Hansensvej 10
5762 Vester Skerninge Danmark
Vester Skerningehallen14-18
3779012Søn10-10-202111:00Tved G.& I. 2Risøhøj 2Tvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
Tvedhallen15-23
3779002Søn10-10-202113:45IF Stjernen Odense 4Østfyns HK Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens Hallen26-23
3778982Søn10-10-202117:30Gudme Håndboldklub 3Ollerup/Skerninge G.& I.F.Phønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 119-14
3778921Tir12-10-202119:30Østfyns HK Sdr. Nærå I.F.Ørbæk MidtpunktLangemosevej 5
5853 Ørbæk Danmark
Ørbæk Midtpunkt - Hal 122-25
3778972Tor14-10-202120:30Sdr. Nærå I.F.Nr. Lyndelse/Søby HK ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen23-17
3779023Søn24-10-202113:00Østfyns HK Gudme Håndboldklub 3Ørbæk MidtpunktLangemosevej 5
5853 Ørbæk Danmark
Ørbæk Midtpunkt - Hal 123-31
3779063Søn24-10-202113:45Tved G.& I. 2IF Stjernen Odense 4Tvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
Tvedhallen20-26
3779053Søn24-10-202114:00BR 66 LangeskovNr. Lyndelse/Søby HK Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 120-18
3779033Tir26-10-202120:45Risøhøj 2Ollerup/Skerninge G.& I.F.Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 115-11
3779104Søn31-10-202111:00Nr. Lyndelse/Søby HK Østfyns HK Carl Nielsen Hallenatt: Ulrik Skyt
Lumbyvej 62
Nr. Lyndelse
5792 Årslev Danmark
Carl Nielsen Hallen25-15
3779094Søn31-10-202113:15Kerteminde HKTved G.& I. 2Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter23-16
3779084Søn31-10-202113:45Gudme Håndboldklub 3Sdr. Nærå I.F.Phønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 123-22
3779114Søn31-10-202114:30IF Stjernen Odense 4Risøhøj 2Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens Hallen29-17
3779155Tir02-11-202119:00Nr. Lyndelse/Søby HK Tved G.& I. 2Carl Nielsen Hallenatt: Ulrik Skyt
Lumbyvej 62
Nr. Lyndelse
5792 Årslev Danmark
Carl Nielsen Hallen20-21
3779135Tir02-11-202120:35Sdr. Nærå I.F.Ollerup/Skerninge G.& I.F.ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen17-10
3779125Søn07-11-202113:00Østfyns HK Risøhøj 2Ørbæk MidtpunktLangemosevej 5
5853 Ørbæk Danmark
Ørbæk Midtpunkt - Hal 122-25
3779165Søn07-11-202113:30BR 66 LangeskovGudme Håndboldklub 3Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 212-16
3779145Søn07-11-202116:45Kerteminde HKIF Stjernen Odense 4Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter21-31
3778992Tir09-11-202120:45Kerteminde HKBR 66 LangeskovKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter23-23
3779206Lør13-11-202113:15IF Stjernen Odense 4Nr. Lyndelse/Søby HK Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens Hallen22-22
3779216Søn14-11-202111:30Tved G.& I. 2BR 66 LangeskovTvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
Tvedhallen14-20
3779196Søn14-11-202112:35Gudme Håndboldklub 3Kerteminde HKPhønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 226-18
3779176Søn14-11-202115:45Risøhøj 2Sdr. Nærå I.F.Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 116-19
3779186Søn14-11-202116:00Ollerup/Skerninge G.& I.F.Østfyns HK Vester Skerningehallenatt: Ove Anker Lohse
Mads Hansensvej 10
5762 Vester Skerninge Danmark
Vester Skerningehallen18-22
3779074Tir16-11-202119:30Ollerup/Skerninge G.& I.F.BR 66 LangeskovVester Skerningehallenatt: Ove Anker Lohse
Mads Hansensvej 10
5762 Vester Skerninge Danmark
Vester Skerningehallen20-21
3779227Tor18-11-202119:15Østfyns HK Tved G.& I. 2Ørbæk MidtpunktLangemosevej 5
5853 Ørbæk Danmark
Ørbæk Midtpunkt - Hal 122-23
3779237Søn21-11-202115:15Risøhøj 2Gudme Håndboldklub 3Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 118-21
3779267Søn21-11-202115:30BR 66 LangeskovSdr. Nærå I.F.Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 216-22
3779247Søn21-11-202116:00Ollerup/Skerninge G.& I.F.IF Stjernen Odense 4Vester Skerningehallenatt: Ove Anker Lohse
Mads Hansensvej 10
5762 Vester Skerninge Danmark
Vester Skerningehallen18-30
3779257Tir23-11-202119:30Nr. Lyndelse/Søby HK Kerteminde HKCarl Nielsen Hallenatt: Ulrik Skyt
Lumbyvej 62
Nr. Lyndelse
5792 Årslev Danmark
Carl Nielsen Hallen21-35
3779308Tir30-11-202119:00Nr. Lyndelse/Søby HK Risøhøj 2Carl Nielsen Hallenatt: Ulrik Skyt
Lumbyvej 62
Nr. Lyndelse
5792 Årslev Danmark
Carl Nielsen Hallen20-23
3779278Tir30-11-202120:35Sdr. Nærå I.F.IF Stjernen Odense 4ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen26-27
3779043Tor02-12-202120:30Sdr. Nærå I.F.Kerteminde HKÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen25-26
3779288Søn05-12-202113:20Gudme Håndboldklub 3Tved G.& I. 2Phønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 220-15
3779318Søn05-12-202114:30BR 66 LangeskovØstfyns HK Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 225-21
3779298Søn05-12-202116:40Kerteminde HKOllerup/Skerninge G.& I.F.Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter15-13
3779339Lør11-12-202114:45Risøhøj 2BR 66 LangeskovIdrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 10-0Udehold taberdømt
3779359Lør11-12-202115:30IF Stjernen Odense 4Gudme Håndboldklub 3Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens Hallen18-17
3779349Lør11-12-202115:45Ollerup/Skerninge G.& I.F.Nr. Lyndelse/Søby HK Vester Skerningehallenatt: Ove Anker Lohse
Mads Hansensvej 10
5762 Vester Skerninge Danmark
Vester Skerningehallen22-16
3779369Lør11-12-202116:30Tved G.& I. 2Sdr. Nærå I.F.Tvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
Tvedhallen17-27
3779329Søn12-12-202113:00Østfyns HK Kerteminde HKØrbæk MidtpunktLangemosevej 5
5853 Ørbæk Danmark
Ørbæk Midtpunkt - Hal 10-0Hjemmehold taberdømt