Komplet kampprogram
U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning, Pulje 4
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3605911Søn03-10-202112:30Aars HKVivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleIdrætscenter ØstermarkenØstermarken 22
9600 Aars Danmark
Idrætscenter Østermarken 134-23
3605921Søn03-10-202114:45Randers Herre HåndboldViborg FHArena Randers, Multi HalFyensgade 1
8900 Randers C Danmark
Arena, Randers Multi Hal 223-21
3605901Søn03-10-202115:40Hadsten HåndboldNørre Djurs HKVestjysk Bank Arena, HadstenHadbjergvej 12
8370 Hadsten Danmark
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 130-22
3605952Søn10-10-202113:35Nørre Djurs HKRanders Herre HåndboldNørre Djurshallenatt: Peter Schumacher
Idrætsvej 2
8585 Glesborg Danmark
Nørre Djurshallen22-24
3605942Søn10-10-202116:00Viborg FHAars HKViborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentretatt: Keld Jørgensen
Liseborgvej 37
8800 Viborg Danmark
Liseborgcentret 21-37
3605932Man11-10-202119:30Vivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleHadsten HåndboldVivild Gym. og Idr. Efterskoleatt: Jan Uhre Thomsen
Langgade 37
Vivild
8961 Allingåbro Danmark
Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B30-25
3605973Tor14-10-202118:50Aars HKRanders Herre HåndboldIdrætscenter ØstermarkenØstermarken 22
9600 Aars Danmark
Idrætscenter Østermarken 131-24
3605963Tir26-10-202118:15Hadsten HåndboldViborg FHVestjysk Bank Arena, HadstenHadbjergvej 12
8370 Hadsten Danmark
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 127-33
3606014Lør30-10-202114:00Nørre Djurs HKAars HKNørre Djurshallenatt: Peter Schumacher
Idrætsvej 2
8585 Glesborg Danmark
Nørre Djurshallen22-41
3605994Lør30-10-202116:30Randers Herre HåndboldHadsten HåndboldArena Randers, Multi HalFyensgade 1
8900 Randers C Danmark
Arena, Randers Multi Hal 20-0Udehold taberdømt
3606004Søn31-10-202118:40Viborg FHVivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleHEE-Hallen, Hald Ege EfterskoleVidebechs Allè 137
8800 Viborg Danmark
HEE-hallen17-19
3606045Ons03-11-202119:30Nørre Djurs HKViborg FHNørre Djurshallenatt: Peter Schumacher
Idrætsvej 2
8585 Glesborg Danmark
Nørre Djurshallen23-25
3606025Søn07-11-202115:30Hadsten HåndboldAars HKØstervangshallenatt: Helle Steen
Overgårdsvej 5
8370 Hadsten Danmark
Østervangshallen30-34
3606035Man08-11-202119:30Vivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleRanders Herre HåndboldVivild Gym. og Idr. Efterskoleatt: Jan Uhre Thomsen
Langgade 37
Vivild
8961 Allingåbro Danmark
Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B10-21
3606056Søn14-11-202115:00Aars HKHadsten HåndboldIdrætscenter ØstermarkenØstermarken 22
9600 Aars Danmark
Idrætscenter Østermarken 140-13
3606076Søn14-11-202118:00Viborg FHNørre Djurs HKViborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentretatt: Keld Jørgensen
Liseborgvej 37
8800 Viborg Danmark
Liseborgcentret Hal 241-28
3606066Man15-11-202120:00Randers Herre HåndboldVivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleArena Randers, Multi HalFyensgade 1
8900 Randers C Danmark
Arena, Randers Multi Hal 216-19
3605983Ons17-11-202119:30Vivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleNørre Djurs HKVivild Gym. og Idr. Efterskoleatt: Jan Uhre Thomsen
Langgade 37
Vivild
8961 Allingåbro Danmark
Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B24-18
3606107Søn21-11-202112:00Randers Herre HåndboldNørre Djurs HKArena Randers, Multi HalFyensgade 1
8900 Randers C Danmark
Arena, Randers Multi Hal 325-17
3606097Søn21-11-202113:50Aars HKViborg FHIdrætscenter ØstermarkenØstermarken 22
9600 Aars Danmark
Idrætscenter Østermarken 10-0Udehold taberdømt
3606087Tir23-11-202118:15Hadsten HåndboldVivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleVestjysk Bank Arena, HadstenHadbjergvej 12
8370 Hadsten Danmark
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 132-27
3606138Lør27-11-202116:40Nørre Djurs HKHadsten HåndboldNørre Djurshallenatt: Peter Schumacher
Idrætsvej 2
8585 Glesborg Danmark
Nørre Djurshallen26-25
3606128Søn28-11-202113:00Viborg FHRanders Herre HåndboldViborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentretatt: Keld Jørgensen
Liseborgvej 37
8800 Viborg Danmark
Liseborgcentret 23-35
3606118Man29-11-202119:30Vivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleAars HKVivild Gym. og Idr. Efterskoleatt: Jan Uhre Thomsen
Langgade 37
Vivild
8961 Allingåbro Danmark
Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B18-31
3606149Søn05-12-202112:00Randers Herre HåndboldAars HKArena Randers, Multi HalFyensgade 1
8900 Randers C Danmark
Arena, Randers Multi Hal 222-23
3606159Tir07-12-202118:15Viborg FHHadsten HåndboldHEE-Hallen, Hald Ege EfterskoleVidebechs Allè 137
8800 Viborg Danmark
HEE-hallen31-25
3606169Ons08-12-202120:15Nørre Djurs HKVivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleNørre Djurshallenatt: Peter Schumacher
Idrætsvej 2
8585 Glesborg Danmark
Nørre Djurshallen21-23
36061810Søn12-12-202116:20Aars HKNørre Djurs HKIdrætscenter ØstermarkenØstermarken 22
9600 Aars Danmark
Idrætscenter Østermarken 10-0Udehold taberdømt
36061710Søn12-12-202116:50Hadsten HåndboldRanders Herre HåndboldØstervangshallenatt: Helle Steen
Overgårdsvej 5
8370 Hadsten Danmark
Østervangshallen21-23
36061910Søn12-12-202118:20Vivild Gymnastik- og IdrætsefterskoleViborg FHVivild Gym. og Idr. Efterskoleatt: Jan Uhre Thomsen
Langgade 37
Vivild
8961 Allingåbro Danmark
Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B27-26