Komplet kampprogram
U-11 Drenge A (Kortbane), Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3792991Ons29-09-202116:45GOG Håndbold Kerteminde HKPhønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - KortbaneROK
3792961Søn03-10-202109:50Tved G.& I.IF Stjernen OdenseTvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
3792981Søn03-10-202113:00RisøhøjHøjby S.& G.Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 2ROK
3793022Lør09-10-202110:45IF Stjernen OdenseRisøhøjSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
3793002Søn10-10-202111:00Højby S.& G.Tved G.& I.Højbyhallerneatt: Raymond Røn
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
3793012Søn10-10-202111:30GOG Håndbold DHG Odense Phønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2ROK
3793053Ons13-10-202116:30Kerteminde HKHøjby S.& G.Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
3793043Søn24-10-202108:50Tved G.& I.DHG Odense Tvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
3793063Søn24-10-202109:00IF Stjernen OdenseGOG Håndbold Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
3793114Man25-10-202116:30IF Stjernen OdenseKerteminde HKSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
3793104Tor28-10-202118:45Højby S.& G.GOG Håndbold Højbyhallerneatt: Raymond Røn
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
3793094Lør30-10-202110:15DHG Odense RisøhøjDalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 1ROK
3793145Søn31-10-202112:00Højby S.& G.DHG Odense Højbyhallerneatt: Raymond Røn
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
3793135Søn31-10-202114:00RisøhøjGOG Håndbold Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 1ROK
3793125Søn31-10-202117:00Kerteminde HKTved G.& I.Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
3793176Tir02-11-202118:50RisøhøjTved G.& I.Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 1ROK
3793186Søn07-11-202111:30Højby S.& G.IF Stjernen OdenseHøjbyhallerneatt: Raymond Røn
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
3793166Søn07-11-202115:45Kerteminde HKDHG Odense Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
3793227Man08-11-202116:30IF Stjernen OdenseHøjby S.& G.Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
3793207Tir09-11-202117:45Tved G.& I.RisøhøjTvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
3793217Lør13-11-202110:30DHG Odense Kerteminde HKDalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 1ROK
3793248Søn14-11-202110:30Tved G.& I.Kerteminde HKTvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
3793258Søn14-11-202111:00Højby S.& G.RisøhøjHøjbyhallerneatt: Raymond Røn
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - Hal 2 ROK
3793268Søn14-11-202111:45GOG Håndbold IF Stjernen OdensePhønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2ROK
3793289Lør20-11-202112:00DHG Odense Højby S.& G.Dalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 1ROK
3793319Søn21-11-202110:30IF Stjernen OdenseTved G.& I.Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
37933510Man22-11-202116:30IF Stjernen OdenseDHG Odense Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
37933811Tir23-11-202118:50RisøhøjIF Stjernen OdenseIdrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 1ROK
37933210Ons24-11-202116:30Kerteminde HKRisøhøjKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
37933410Lør27-11-202112:30GOG Håndbold Tved G.& I.Phønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2ROK
37933711Søn28-11-202109:45DHG Odense GOG Håndbold Dalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 1ROK
37933611Søn28-11-202110:30Tved G.& I.Højby S.& G.Tvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
37934413Tir30-11-202118:50RisøhøjDHG Odense Idrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 1ROK
37934212Ons01-12-202118:15GOG Håndbold RisøhøjPhønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2ROK
37934012Lør04-12-202101:00DHG Odense Tved G.& I.Dalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 2ROKHjemmehold taberdømt
37934112Lør04-12-202112:00Højby S.& G.Kerteminde HKHøjbyhallerneatt: Raymond Røn
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
37934613Søn05-12-202109:45Kerteminde HKIF Stjernen OdenseKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
37934513Søn05-12-202110:15GOG Håndbold Højby S.& G.Phønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2ROK
3793309Ons08-12-202116:30Kerteminde HKGOG Håndbold Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
37934814Lør11-12-202108:45Tved G.& I.GOG Håndbold Tvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
37935014Lør11-12-202109:00RisøhøjKerteminde HKIdrætscenter MidtfynSøvej 34
5750 Ringe Danmark
Idrætscenter Midtfyn - Hal 2ROK
37934914Lør11-12-202113:15DHG Odense IF Stjernen OdenseSkt. Klemens Hallenatt: Att. Arrangørklub
Dahlsvej 1
5260 Odense S Danmark
Skt. Klemens HallenROK