Komplet kampprogram
Serie 1 Herrer, Pulje 4
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3357041Søn03-10-202117:30Helsingør Håndbold 3HØJ 3Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 127-24
3357071Man04-10-202120:50HK 73 - Frederikssund 2Rudersdal Håndbold 2Frederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 126-25
3357081Tir05-10-202121:00Allerød Håndbold KlubHåndboldklubben Sirius-Græsted LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen28-26
3357092Ons06-10-202120:40HØJ 3HK 73 - Frederikssund 2Ølstykke-hallerneTranekærvej 1
3650 Ølstykke Danmark
Ølstykke-hallerne22-21
3357051Tor07-10-202120:00Espergærde IFHUK HÅNDBOLDEgedalshallenatt: Michael Ziegler, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen21-31
3357112Søn10-10-202113:00HUK HÅNDBOLDAllerød Håndbold KlubEgedalshallenatt: Michael Ziegler, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen26-29
3357122Søn10-10-202115:00Håndboldklubben Sirius-Græsted Helsingør Håndbold 3Gribskov-hallenatt: Bjarne R. Jørgensen
Larsensvej 15 B
3230 Græsted Danmark
Gribskov-hallen22-27
3357163Ons13-10-202120:40HØJ 3HUK HÅNDBOLDØlstykke-hallerneTranekærvej 1
3650 Ølstykke Danmark
Ølstykke-hallerne25-30
3357143Søn24-10-202116:10Helsingør Håndbold 3Rudersdal Håndbold 2Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 122-28
3357204Søn31-10-202116:45Rudersdal Håndbold 2HØJ 3Birkerød IdrætscenterBistrupvej 1
3460 Birkerød Danmark
Birkerød Idrætscenter 127-18
3357224Man01-11-202120:50HK 73 - Frederikssund 2Helsingør Håndbold 3Frederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 124-17
3357173Tir02-11-202121:00Allerød Håndbold KlubHK 73 - Frederikssund 2LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen23-28
3357265Søn07-11-202113:15HUK HÅNDBOLDHåndboldklubben Sirius-Græsted Egedalshallenatt: Michael Ziegler, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen34-18
3357285Søn07-11-202113:50Allerød Håndbold KlubRudersdal Håndbold 2LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen23-38
3357245Søn07-11-202117:30Helsingør Håndbold 3Espergærde IFHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 125-20
3357326Søn14-11-202114:45Håndboldklubben Sirius-Græsted HK 73 - Frederikssund 2Gribskov-hallenatt: Bjarne R. Jørgensen
Larsensvej 15 B
3230 Græsted Danmark
Gribskov-hallen20-19
3357296Søn14-11-202115:45Espergærde IFHØJ 3Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen0-0Udehold taberdømt
3357316Søn14-11-202117:00Rudersdal Håndbold 2HUK HÅNDBOLDBirkerød IdrætscenterBistrupvej 1
3460 Birkerød Danmark
Birkerød Idrætscenter 132-26
3357377Man22-11-202120:50HK 73 - Frederikssund 2HUK HÅNDBOLDFrederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 126-29
3357387Tir23-11-202121:00Allerød Håndbold KlubHØJ 3LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen30-22
3357234Tor25-11-202119:45Håndboldklubben Sirius-Græsted Espergærde IFGribskov-hallenatt: Bjarne R. Jørgensen
Larsensvej 15 B
3230 Græsted Danmark
Gribskov-hallen30-20
3357438Lør04-12-202111:00Allerød Håndbold KlubHelsingør Håndbold 3LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen24-11
3357428Man06-12-202120:50HK 73 - Frederikssund 2Espergærde IFFrederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 136-31
3357449Lør11-12-202117:10Helsingør Håndbold 3HUK HÅNDBOLDHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 123-22
3357459Søn12-12-202115:15Espergærde IFAllerød Håndbold KlubEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen28-25
3357357Tir14-12-202120:30Espergærde IFRudersdal Håndbold 2Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen18-23
3357398Ons15-12-202120:40HØJ 3Håndboldklubben Sirius-Græsted Ølstykke-hallerneTranekærvej 1
3650 Ølstykke Danmark
Ølstykke-hallerne15-27
33575811Søn16-01-202214:55Allerød Håndbold KlubHUK HÅNDBOLDLillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen30-28
33575711Søn16-01-202216:35HK 73 - Frederikssund 2HØJ 3Frederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 129-19
33575411Søn16-01-202216:55Helsingør Håndbold 3Håndboldklubben Sirius-Græsted Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 115-26
33574910Ons19-01-202220:40HØJ 3Helsingør Håndbold 3Ølstykke-hallerneTranekærvej 1
3650 Ølstykke Danmark
Ølstykke-hallerne21-24
33576012Søn23-01-202217:50Rudersdal Håndbold 2Helsingør Håndbold 3Holte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 2 (ny)26-21
33575110Tir01-02-202220:45Espergærde IFHUK HÅNDBOLDEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen22-38
33577214Søn06-02-202213:55Håndboldklubben Sirius-Græsted HUK HÅNDBOLDGribskov-hallenatt: Bjarne R. Jørgensen
Larsensvej 15 B
3230 Græsted Danmark
Gribskov-hallen25-22
33577114Søn06-02-202216:30Rudersdal Håndbold 2Allerød Håndbold KlubHolte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 2 (ny)30-27
33576914Søn06-02-202217:00Espergærde IFHelsingør Håndbold 3Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen29-13
33576613Ons09-02-202220:45HØJ 3Rudersdal Håndbold 2Ølstykke-hallerneTranekærvej 1
3650 Ølstykke Danmark
Ølstykke-hallerne19-28
33575210Tor10-02-202220:00Håndboldklubben Sirius-Græsted Allerød Håndbold KlubGribskov-hallenatt: Bjarne R. Jørgensen
Larsensvej 15 B
3230 Græsted Danmark
Gribskov-hallen30-15
3357479Tir22-02-202220:30Håndboldklubben Sirius-Græsted Rudersdal Håndbold 2Gribskov-hallenatt: Bjarne R. Jørgensen
Larsensvej 15 B
3230 Græsted Danmark
Gribskov-hallen20-28
33577515Ons23-02-202220:40HØJ 3Espergærde IFØlstykke-hallerneTranekærvej 1
3650 Ølstykke Danmark
Ølstykke-hallerne23-27
33577615Søn27-02-202215:10HUK HÅNDBOLDRudersdal Håndbold 2Hørsholm-HallenStadionalle 5
2960 Rungsted Kyst Danmark
Hørsholm-hallen32-25
33577715Søn27-02-202218:05HK 73 - Frederikssund 2Håndboldklubben Sirius-Græsted Frederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 120-27
33576112Tor03-03-202220:15HUK HÅNDBOLDHØJ 3Egedalshallenatt: Michael Ziegler, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen38-24
33576212Man07-03-202220:40HK 73 - Frederikssund 2Allerød Håndbold KlubFrederikssund Hallenatt: Kaare R. Jakobsen
Kalvøvej 13
3600 Frederikssund Danmark
Frederikssund-hallerne 130-23
33577916Ons09-03-202220:40HØJ 3Allerød Håndbold KlubØlstykke-hallerneTranekærvej 1
3650 Ølstykke Danmark
Ølstykke-hallerne20-32
33578016Søn13-03-202216:30Rudersdal Håndbold 2Espergærde IFBirkerød IdrætscenterBistrupvej 1
3460 Birkerød Danmark
Birkerød Idrætscenter 125-17
33576513Tir15-03-202220:30Espergærde IFHåndboldklubben Sirius-Græsted Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen25-28
33578116Tor17-03-202220:00HUK HÅNDBOLDHK 73 - Frederikssund 2Egedalshallenatt: Michael Ziegler, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen30-25
33576413Fre25-03-202218:45Helsingør Håndbold 3HK 73 - Frederikssund 2Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 115-30
33579118Søn27-03-202213:30HUK HÅNDBOLDHelsingør Håndbold 3Egedalshallenatt: Michael Ziegler, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen30-28
33579318Søn27-03-202215:30Allerød Håndbold KlubEspergærde IFLillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen24-29
33579018Søn27-03-202216:40Rudersdal Håndbold 2Håndboldklubben Sirius-Græsted Holte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 2 (ny)19-19
33575010Tor31-03-202220:00Rudersdal Håndbold 2HK 73 - Frederikssund 2Birkerød IdrætscenterBistrupvej 1
3460 Birkerød Danmark
Birkerød Idrætscenter 127-19
33578717Søn03-04-202200:00Håndboldklubben Sirius-Græsted HØJ 3Gribskov-hallenatt: Bjarne R. Jørgensen
Larsensvej 15 B
3230 Græsted Danmark
Gribskov-hallen0-0Udehold taberdømt
33578417Søn03-04-202219:15Helsingør Håndbold 3Allerød Håndbold KlubHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 115-30
33578517Tir05-04-202220:15Espergærde IFHK 73 - Frederikssund 2Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen26-30