Komplet kampprogram
U-11 Pige B, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3015373Søn18-10-202010:00Team VestfynAarup BKVestfyns Kultur- & Idrætscenteratt: Mikael Kjær Olesen
Idrætsvej 9
5580 Nørre Aaby Danmark
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1ROK
3015363Søn18-10-202011:00Tommerup HKTåsinge HK 1Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - IdrætshallenROK
3015394Tir20-10-202016:30Aarup BKTommerup HKAarup Fritidscenteratt: Hans Nielsen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 1ROK
3015414Søn25-10-202014:55Middelfart HKTeam VestfynLillebæltshallerneatt: Torben Brochstedt
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen AROK
3015425Søn01-11-202010:30Tommerup HKTeam VestfynFyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - IdrætshallenROK
3015445Søn01-11-202011:00Middelfart HKTåsinge HK 1Lillebæltshallerneatt: Torben Brochstedt
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen AROK
3015321Tir03-11-202017:40Aarup BKTåsinge HK 1Aarup Fritidscenteratt: Hans Nielsen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 1ROK
3015301Tor05-11-202017:30Tommerup HKMiddelfart HKHøjfynshallenatt: Att. arrangørklub
Stadionvænget 7 ***
Knarreborg
5690 Tommerup Danmark
Højfynshallen ROK
3015476Søn08-11-202010:00Tåsinge HK 1Middelfart HKTåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
TåsingehallenROK
3015456Søn08-11-202011:15Team VestfynTommerup HKEjby-Hallenatt: Allan Sørensen
Halvej 5
5592 Ejby Danmark
Ejby-HallenROK
30155910Søn15-11-202011:05Aarup BKMiddelfart HKAarup Fritidscenteratt: Hans Nielsen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 1ROK
30155810Søn15-11-202013:00Team VestfynTåsinge HK 1Ejby-Hallenatt: Allan Sørensen
Halvej 5
5592 Ejby Danmark
Ejby-HallenROK
3015559Søn22-11-202010:00Tåsinge HK 1Aarup BKTåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
TåsingehallenROK
3015569Søn22-11-202011:00Middelfart HKTommerup HKLillebæltshallerneatt: Torben Brochstedt
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen AROK
3015487Søn29-11-202010:55Aarup BKTeam VestfynAarup Fritidscenteratt: Hans Nielsen
Ormehøjvej 4
5560 Aarup Danmark
Aarup Fritidscenter - Hal 1ROK
3015497Søn29-11-202011:00Tåsinge HK 1Tommerup HKTåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
TåsingehallenROK
3015518Søn06-12-202010:00Tommerup HKAarup BKFyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - IdrætshallenROK
3015528Søn06-12-202010:00Team VestfynMiddelfart HKVestfyns Kultur- & Idrætscenteratt: Mikael Kjær Olesen
Idrætsvej 9
5580 Nørre Aaby Danmark
Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1ROK
3015342Søn13-12-202000:00Tåsinge HK 1Team VestfynTåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
TåsingehallenCorona - udsat kamp
3015352Søn13-12-202000:00Middelfart HKAarup BKLillebæltshallerneatt: Torben Brochstedt
Færøvej 74
5500 Middelfart Danmark
Lillebæltshallen ACorona - udsat kamp