Komplet kampprogram
U-11 Pige B - 2. halvdel, Pulje 7
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
2104542Lør04-01-202010:15HIK 2Ledøje-Smørum HK 2Gentoftehallenatt: Gentofte Sportspark
Ved Stadion 10
2820 Gentofte Danmark
Gentoftehal AROK
2104552Lør04-01-202013:20Holte IFABHolte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 2 (ny)ROK
2104532Søn05-01-202013:30VSH 3Allerød Håndbold KlubVirum-hallerneGeels Plads 40
2830 Virum Danmark
Virum-hallen 2ROK
2104501Søn12-01-202010:35Allerød Håndbold KlubHolte IFLillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallenROK
2104521Søn12-01-202015:10ABHIK 2AB-hallenSkovdiget 1
2880 Bagsværd Danmark
AB-hallen 2ROK
2104604Søn19-01-202010:40HIK 2VSH 3MaglegårdshallenBregnegårdsvej  25
2900 Hellerup Danmark
MaglegårdshallenROK
2104614Søn19-01-202012:40Holte IFLedøje-Smørum HK 2Holte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 1 (gl)ROK
2104594Søn19-01-202014:10ABAllerød Håndbold KlubAB-hallenSkovdiget 1
2880 Bagsværd Danmark
AB-hallen 2ROK
2104563Ons22-01-202017:30Allerød Håndbold KlubHIK 2LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallenROK
2104573Søn26-01-202009:00Ledøje-Smørum HK 2ABPeC ArenaFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 1ROK
2104583Søn26-01-202010:00VSH 3Holte IFVirum-hallerneGeels Plads 40
2830 Virum Danmark
Virum-hallen 1ROK
2104666Søn02-02-202010:00VSH 3ABVirum-hallerneGeels Plads 40
2830 Virum Danmark
Virum-hallen 1ROK
2104676Søn02-02-202010:10HIK 2Holte IFMaglegårdshallenBregnegårdsvej  25
2900 Hellerup Danmark
MaglegårdshallenROK
2104656Søn02-02-202010:30Ledøje-Smørum HK 2Allerød Håndbold KlubPeC ArenaFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 1ROK
2104511Søn09-02-202010:40Ledøje-Smørum HK 2VSH 3PeC ArenaFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 1ROK
2104625Søn23-02-202010:35Allerød Håndbold KlubLedøje-Smørum HK 2LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallenROK
2104645Søn23-02-202011:10Holte IFHIK 2Holte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 2 (ny)ROK
2104635Søn23-02-202012:30ABVSH 3AB-hallenSkovdiget 1
2880 Bagsværd Danmark
AB-hallen 2ROK
2104718Søn01-03-202011:25Allerød Håndbold KlubVSH 3LillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallenROK
2104728Søn01-03-202012:10Ledøje-Smørum HK 2HIK 2PeC ArenaFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 1ROK
2104738Søn01-03-202014:00ABHolte IFAB-hallenSkovdiget 1
2880 Bagsværd Danmark
AB-hallen 2ROK
2104687Søn08-03-202016:00VSH 3Ledøje-Smørum HK 2Virum-hallerneGeels Plads 40
2830 Virum Danmark
Virum-hallen 2ROK
2104707Lør14-03-202014:00Holte IFAllerød Håndbold KlubHolte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 2 (ny)
21047810Søn22-03-202009:50Ledøje-Smørum HK 2Holte IFPeC ArenaFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 1
21047910Søn22-03-202010:00VSH 3HIK 2Virum-hallerneGeels Plads 40
2830 Virum Danmark
Virum-hallen 1
21047710Søn22-03-202014:15Allerød Håndbold KlubABLillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen
2104697Tir24-03-202018:00HIK 2ABMaglegårdshallenBregnegårdsvej  25
2900 Hellerup Danmark
Maglegårdshallen
2104769Søn29-03-202010:30Holte IFVSH 3Holte HallerneKongevejen 464
2840 Holte Danmark
Holte Hallerne 1 (gl)
2104759Søn29-03-202012:20HIK 2Allerød Håndbold KlubMaglegårdshallenBregnegårdsvej  25
2900 Hellerup Danmark
Maglegårdshallen
2104749Søn29-03-202015:00ABLedøje-Smørum HK 2AB-hallenSkovdiget 1
2880 Bagsværd Danmark
AB-hallen 2