Komplet kampprogram
U-10 Drenge A - 1.halvdel, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
1689131Lør28-09-201910:35Roskilde HåndboldHillerød Håndbold KlubRoskilde HallerneMøllehusvej 15
4000 Roskilde Danmark
Roskilde Hallerne D 2ROKHjemmehold taberdømt
1689141Søn29-09-201911:20TIK - TaastrupTMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelTaastrup Idræts HallerParkvej 78
2630 Taastrup Danmark
Taastrup Idræts Haller CROK
1689151Tir01-10-201918:30Helsingør HåndboldAjax KøbenhavnHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 2ROK
1689172Fre04-10-201917:00Ajax KøbenhavnTIK - TaastrupValby Gammel HalJulius Andersens Vej 1
2450 København SV Danmark
Valby Gammel HalROK
1689182Lør05-10-201913:10Hillerød Håndbold KlubHelsingør HåndboldFrederiksborg-hallenMilnersvej 39
3400 Hillerød Danmark
Frederiksborg-hallen 1ROK
1689162Tir08-10-201918:00TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelRoskilde HåndboldBengerdshallenAhorn Alle 1
4100 Ringsted Danmark
Bengerdshallen 1ROK
1689203Tor10-10-201919:00TIK - TaastrupHelsingør HåndboldTaastrup Idræts HallerParkvej 78
2630 Taastrup Danmark
Taastrup Idræts Haller BROK
1689213Søn20-10-201912:00TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelHillerød Håndbold KlubDansk Kabel TV Arena Tværalle 8
4100 Ringsted Danmark
Dansk Kabel TV Arena ROK
1689193Ons23-10-201917:50Roskilde HåndboldAjax KøbenhavnRoskilde HallerneMøllehusvej 15
4000 Roskilde Danmark
Roskilde Hallerne D 2ROK
1689234Søn27-10-201910:50Ajax KøbenhavnTMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelValby HallenJulius Andersens Vej 3
2450 København SV Danmark
Valby Hal 3ROK
1689244Søn27-10-201912:20Hillerød Håndbold KlubTIK - TaastrupTrollesmindehallenTrollesmindealle 24
3400 Hillerød Danmark
TrollesmindehallenROK
1689265Søn03-11-201910:50Helsingør HåndboldTMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 1ROK
1689275Søn03-11-201910:50Hillerød Håndbold KlubAjax KøbenhavnFrederiksborg-hallenMilnersvej 39
3400 Hillerød Danmark
Frederiksborg-hallen 1ROK
1689255Søn03-11-201912:20Roskilde HåndboldTIK - TaastrupRoskilde HallerneMøllehusvej 15
4000 Roskilde Danmark
Roskilde Hallerne D 2ROK
1689306Lør09-11-201911:50Ajax KøbenhavnHillerød Håndbold KlubHafniahallenJulius Andersensvej  6
2450 København SV Danmark
Hafnia-Court ROK
1689296Søn10-11-201911:00TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelHelsingør HåndboldDansk Kabel TV Arena Tværalle 8
4100 Ringsted Danmark
Ringsted-hallen BROK
1689286Søn10-11-201914:20TIK - TaastrupRoskilde HåndboldTaastrup Idræts HallerParkvej 78
2630 Taastrup Danmark
Taastrup Idræts Haller CROK
1689224Tir12-11-201918:45Helsingør HåndboldRoskilde HåndboldHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 2ROK
1689348Ons13-11-201918:00Roskilde HåndboldTMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelRoskilde HallerneMøllehusvej 15
4000 Roskilde Danmark
Roskilde Hallerne D 1ROK
1689368Søn17-11-201911:20Helsingør HåndboldHillerød Håndbold KlubHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 2ROK
1689358Søn17-11-201913:20TIK - TaastrupAjax KøbenhavnTaastrup Idræts HallerParkvej 78
2630 Taastrup Danmark
Taastrup Idræts Haller CROK
1689317Søn24-11-201911:30TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelTIK - TaastrupDansk Kabel TV Arena Tværalle 8
4100 Ringsted Danmark
Ringsted-hallen BROK
1689327Søn24-11-201916:40Ajax KøbenhavnHelsingør HåndboldValby Gammel HalJulius Andersens Vej 1
2450 København SV Danmark
Valby Gammel HalROK
1689337Ons27-11-201917:25Hillerød Håndbold KlubRoskilde HåndboldFrederiksborg-hallenMilnersvej 39
3400 Hillerød Danmark
Frederiksborg-hallen 2ROK
1689389Fre29-11-201917:00Ajax KøbenhavnRoskilde HåndboldValby HallenJulius Andersens Vej 3
2450 København SV Danmark
Valby Hal 1ROK
1689379Søn01-12-201909:10Helsingør HåndboldTIK - TaastrupHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 1ROK
1689399Søn01-12-201913:10Hillerød Håndbold KlubTMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelTrollesmindehallenTrollesmindealle 24
3400 Hillerød Danmark
TrollesmindehallenROK
16894010Lør07-12-201911:45Roskilde HåndboldHelsingør HåndboldRoskilde HallerneMøllehusvej 15
4000 Roskilde Danmark
Roskilde Hallerne D 2ROK
16894110Søn08-12-201914:20TIK - TaastrupHillerød Håndbold KlubTaastrup Idræts HallerParkvej 78
2630 Taastrup Danmark
Taastrup Idræts Haller CROK
16894210Tir10-12-201918:00TMS, Ringsted ungdom- trækkes til 2 halvdelAjax KøbenhavnBengerdshallenAhorn Alle 1
4100 Ringsted Danmark
Bengerdshallen 1ROK