Kampprogram
Max Hansen
Periode: 27-05-2019 til 27-07-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
1086336Man27-05-201918:15U-15 Pige A - sommerturnering (04-05)Pulje 1Helsingør HåndboldGladsaxe HGHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 122-16
1070165Man27-05-201919:15U-15 Drenge A - sommerturnering (04-05)Pulje 1Helsingør HåndboldVHC/VidarHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 145-21
1084016Tir28-05-201921:00Herre Senior B - sommerturneringenPulje 3Allerød Håndbold KlubGilleleje HKLillerødhallerneBanevang 7
3450 Allerød Danmark
Lillerød-hallen24-18
1203685Søn02-06-201914:30Beachhandball, U-15D den 02.06.19 i Vallensbæk - (årgang 04-05)Pulje 1SMUT BG 2ulovligtRoskilde Håndbold 3Vallensbæk StrandVallensbæk Havnevej 31
2665 Vallensbæk Strand Danmark
Vallensbæk Strand bane 20-0Hjemmehold taberdømt
1072097Man03-06-201919:15Dame Senior A - SommerturneringenPulje 1Helsingør HåndboldFreja HKHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 126-21
1090117Fre07-06-201917:15U-13 Pige B - sommerturnering (06)Pulje 3Helsingør HåndboldEspergærde IFHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 118-12
1070917Fre07-06-201918:05U-13 Drenge B - sommerturneringen (06)Pulje 2Helsingør HåndboldSlangerup HFHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 119-14
1216293Man10-06-201912:35Beachhandball, U-15P den 10.06.19 på Amager - (årgang 04-05)Pulje 1HUK Håndbold 2STG / ValløAmager StrandparkAmager Strandvej  168
2300 København S Danmark
Amager Strandpark 52-0
1119497Tor13-06-201919:30Dame Senior C - SommerturneringenPulje 5HUK Håndbold 2HK 73 - FrederikssundEgedalshallenatt: Allan Vinding, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen29-7
10841410Fre14-06-201900:00Herre Senior B - sommerturneringenPulje 3Helsingør HåndboldHØJHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 10-0Udehold taberdømt
1070227Fre14-06-201917:45U-15 Drenge A - sommerturnering (04-05)Pulje 1Helsingør HåndboldJersie HKHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 129-15
1233645Lør15-06-201913:25Beachhandball, Dame Senior den 15.06.19 i IshøjPulje 1H.S.G. 91Lyngby HK 2Ishøj StrandSkovvej 100
Ishøj
2635 Ishøj Danmark
Ishøj Strand 3
1084099Ons19-06-201920:15Herre Senior B - sommerturneringenPulje 3Team Helsinge HåndboldHelsingør HåndboldHelsinge-hallenIdrætsvej 21
3200 Helsinge Danmark
Helsinge-hallen 121-27
1119259Tor20-06-201919:15Dame Senior C - SommerturneringenPulje 4HUK HåndboldBorsholm-S IFEgedalshallenatt: Allan Vinding, halinspektør
Holmegårdsvej 3
2980 Kokkedal Danmark
Egedalshallen12-27
1251531Lør22-06-201909:00Beachhandball, U-15P den 22.06.19 i Køge - (årgang 04-05)Pulje 4IF Frem, Bjæverskov 2Roskilde HåndboldKøge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 7
1251492Lør22-06-201909:50Beachhandball, U-15P den 22.06.19 i Køge - (årgang 04-05)Pulje 3Ålholm IF, Hillerød 2IF Frem, BjæverskovKøge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 5
1253901Lør22-06-201910:15Beachhandball, U-15D den 22.06.19 i Køge - (årgang 04-05)Pulje 5Næstved/Herlufsholm 2TMS, Ringsted ungdom 2Køge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 5
1253703Lør22-06-201911:30Beachhandball, U-15D den 22.06.19 i Køge - (årgang 04-05)Pulje 1TIK - Taastrup 2Sakskøbing/Slemminge HåndboldklubKøge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 4
1253953Lør22-06-201912:20Beachhandball, U-15D den 22.06.19 i Køge - (årgang 04-05)Pulje 5KH/Ydun TMS, Ringsted ungdom 2Køge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 4
1250961Lør22-06-201912:45Beachhandball, U-17P den 22.06.19 i Køge - (årgang 02-03)Pulje 2HUK Øresund 2TMS, Ringsted ungdomKøge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 7
1254141Lør22-06-201913:10Beachhandball, U-15D den 22.06.19 i Køge - (årgang 04-05)Semifinale 1Vinder kvartfinale 1Vinder kvartfinale 2Køge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 7
1250982Lør22-06-201914:00Beachhandball, U-17P den 22.06.19 i Køge - (årgang 02-03)Pulje 2TMS, Ringsted ungdomTeam Hedeland Håndbold 2Køge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 6
1247952Lør22-06-201914:25Beachhandball, Herre Senior den 22.06.19 i KøgePulje 1SMUT BGGreve HåndboldKøge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 7
1247973Lør22-06-201915:15Beachhandball, Herre Senior den 22.06.19 i KøgePulje 1Greve HåndboldVSH Køge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 5
1251014Lør22-06-201915:40Beachhandball, U-17P den 22.06.19 i Køge - (årgang 02-03)Pulje 2HUK Øresund 2Dalby G&IFKøge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 5
1248005Lør22-06-201916:55Beachhandball, Herre Senior den 22.06.19 i KøgePulje 1Dalby G&IFGreve HåndboldKøge LystbådehavnBådhavnen  22
4600 Køge Danmark
Køge Lystbådehavn 4
10721810Man24-06-201920:40Dame Senior A - SommerturneringenPulje 1Helsingør HåndboldTeam NørrebroHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 1
10815210Tor27-06-201920:30Dame Senior B - SommerturneringenPulje 5Espergærde IFTeam Helsinge HåndboldEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen