Kampprogram
Per Frederiksen
Periode: 15-12-2019 til 15-02-2020
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
2039142Søn05-01-202013:15U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Nykøbing F. HåndboldklubNæstved/HerlufsholmLånlet Arena, Nykøbing FNørre Boulevard 4 A
4800 Nykøbing F Danmark
Lånlet Arena, Nykøbing F.21-23
12888312Søn05-01-202014:303. Division DamerPulje 5Nykøbing F. Håndboldklub 2Hvidovre IFLånlet Arena, Nykøbing FNørre Boulevard 4 A
4800 Nykøbing F Danmark
Lånlet Arena, Nykøbing F.31-19
2036701Lør11-01-202013:10U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 2Løve-Høng HåndboldRudersdal Håndbold 2Gørlev-hallenKalundborgvej 29
4281 Gørlev Danmark
Gørlev-hallen31-37
13358213Lør11-01-202014:30Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Løve-Høng HåndboldSvend Gønge IFGørlev-hallenKalundborgvej 29
4281 Gørlev Danmark
Gørlev-hallen27-25
2092811Søn12-01-202011:00U-13 Pige A - 2. halvdelPulje 1Sakskøbing/Slemminge HåndboldklubHåndboldklubben Maribo/HunsebySakskøbing Sportscenteratt: Janne Hansen
P Hansens Vej 15
4990 Sakskøbing Danmark
Sakskøbing Sportscenter hal A13-15
2272861Søn12-01-202012:10U-15 Pige AA - 2. halvdelPulje 1Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub 2Nakskov Håndboldklub 2Sakskøbing Sportscenteratt: Janne Hansen
P Hansens Vej 15
4990 Sakskøbing Danmark
Sakskøbing Sportscenter hal A25-8
13358013Søn12-01-202016:15Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Dalby G&IF 2Hashøj IFDalby-hallenBavnestræde 28
Dalby
4690 Haslev Danmark
Dalby-hallen26-24
13014714Lør18-01-202016:35Kvalifikationsrækken HerrerPulje 3Amager SK 2HIK Sundbyøster IdrætsanlægParmagade 8
2300 København S Danmark
Sundbyøster Hallen 133-24
12889514Søn19-01-202015:003. Division DamerPulje 5Nykøbing F. Håndboldklub 2FIF 3Lånlet Arena, Nykøbing FNørre Boulevard 4 A
4800 Nykøbing F Danmark
Lånlet Arena, Nykøbing F.28-19
12902814Tor23-01-202019:153. Division DamerPulje 6Tårnby HKVHC/VidarTravbane HallenLøjtegårdsvej 64
2770 Kastrup Danmark
Travbane Hallen18-20
13042610Tor23-01-202020:45Serie 1 HerrerPulje 3Tårnby HKKFUM 2Travbane HallenLøjtegårdsvej 64
2770 Kastrup Danmark
Travbane Hallen19-16
2042763Lør25-01-202016:40Serie 2 Herrer A - 2. halvdelPulje 5Føroyar 2 Hundested HK - Kan ikke rykke op - Udeblevet fra kampSundbyøster IdrætsanlægParmagade 8
2300 København S Danmark
Sundbyøster Hallen 123-26
13002115Lør25-01-202018:00Kvalifikationsrækken HerrerPulje 2FøroyarTeam NørrebroSundbyøster IdrætsanlægParmagade 8
2300 København S Danmark
Sundbyøster Hallen 126-27
13359115Søn26-01-202015:30Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Østofte Hillested HåndboldklubTeam Faxe HåndboldØstofte-hallenØstofte Gade 42
4951 Nørreballe Danmark
Østofte-hallen21-21
2045773Søn26-01-202016:40Serie 3 Herrer A - 2. halvdelPulje 1Østofte Hillested Håndboldklub 2Møns HåndboldklubØstofte-hallenØstofte Gade 42
4951 Nørreballe Danmark
Østofte-hallen26-24
2035842Tor30-01-202019:15U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Gunslevholm IdrætsefterskoleHelsingør/HUK/ØresundGunslevholm IdrætsefterskoleStubbekøbingvej 95
4840 Nørre Alslev Danmark
Gundslevholm20-23
2038966Søn02-02-202012:45U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdelPulje 2Furesø HåndboldklubGOG HåndboldVærløse-Hallen Stiager 8
3500 Værløse Danmark
Værløse-hallen24-33
12903716Søn02-02-202016:003. Division DamerPulje 6Lyngby HK 2ABLyngbyhallenLundtoftevej 53
2800 Kgs.Lyngby Danmark
Lyngby-hallen24-26
2039152Ons05-02-202020:15U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Håndboldklubben Maribo/HunsebyDalby G&IFMaribo-hallerneVed Stadion 4
4930 Maribo Danmark
Maribo-hallerne 120-18