Kampprogram
Idrætscenter Østermarken (1292)
Periode: 22-10-2019 til 22-12-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdSpillestedBaneResultat
1326894Tir22-10-201920:15Jyllandsserien Herrer før ombrydningPulje 2Aars HK 2Nr. Søby IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 127-27
1654105Tor24-10-201917:40U-13 Pige A Før ombrydningPulje 1Aars HKThisted IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 110-12
1834071Tor24-10-201919:00Elite Cup U-15 Drenge, 1. rundePulje 1Aars HK 2Skibsby/Højene IF, 1. Div.Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 112-19
1833321Tor24-10-201918:55Elite Cup U-15 Piger, 1. rundePulje 1Aars HKHjørring HåndboldIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 225-27
1492733Fre25-10-201919:15U-15 Drenge 1. Div. før ombrydningPulje 1Aars HKHjallerup IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 130-16
1333194Fre25-10-201920:15Serie 1 Damer Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Løgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 120-19
1709354Fre25-10-201919:10U-11 Pige A Før ombrydningPulje 1Aars HKLøgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1814504Fre25-10-201920:00U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 2Aars HK 5Aars HK 4Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1754194Lør26-10-201913:00U-15 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HK 2Nr. Søby/ØKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 121-18
1313595Lør26-10-201914:302. Division DamerPulje 1Aars HKHornbæk SFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 132-27
1310955Lør26-10-201916:002. Division HerrerPulje 1Aars HKNørre Djurs HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 135-30
1736474Lør26-10-201917:30U-19 Pige 2. Div. før ombrydningPulje 2Aars HKViby IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 127-24
1645314Søn27-10-201909:30U-13 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKHF MorsIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 116-16
1644194Søn27-10-201910:20U-15 Drenge A Før ombrydningPulje 2Aars HK 3Skive fH, 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 114-22
1817174Søn27-10-201911:10U-15 Pige B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Aalestrup IF 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 113-10
1817004Søn27-10-201913:10U-13 Drenge C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Farstrup BKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 18-17
1752104Søn27-10-201914:00U-15 Piger 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HKNøvling IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 118-29
18212413Søn27-10-201915:00U-17 Piger A før ombrydningPulje 2Aars HKThy Håndbold / Skyum 3Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 124-11
1394024Søn27-10-201916:10Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 3Aars HK 3Skive fH 4Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 10-0Udehold taberdømt
1656904Søn27-10-201909:00U-11 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 4Løgstør HK 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1708454Søn27-10-201909:50U-11 Drenge B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Løgstør HK 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1654064Søn27-10-201911:30U-13 Pige A Før ombrydningPulje 1Aars HKLøgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 211-10
1656304Søn27-10-201912:20U-11 Pige B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Nr. Søby IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1655284Søn27-10-201913:10U-13 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Nr. Søby IF 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 211-2
1648364Søn27-10-201914:50U-11 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKLøgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1642744Søn27-10-201915:40Serie 3 Herrer Før ombrydningPulje 3Vognsild/Østrup 91 2Aalestrup IF 3Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 29-21
1393724Søn27-10-201916:40Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 2Vognsild/Østrup 91 Aars HK 4Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 216-23
1820976Tir29-10-201919:00U-17 Piger A før ombrydningPulje 2Aars HKSkovsgård-Brovst KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 119-12
1645252Tir29-10-201917:30U-13 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKAalestrup IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 213-16
1656945Ons30-10-201916:45U-11 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 4IK Vest, RanumIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1846691Ons30-10-201920:30Jydsk Cup Herrer, 1. rundePulje 1Vognsild/Østrup 91, S2Skalborg SK, S2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 215-39
1754235Tor31-10-201919:00U-15 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HK 2Holstebro Håndb.90Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 125-12
1333235Tor31-10-201920:10Serie 1 Damer Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Sortebakken HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 132-22
1814545Lør02-11-201911:30U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 2Aars HK 5Skive fH 5Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1814535Lør02-11-201912:20U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 2Aars HK 4Nr. Søby IF 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1708495Søn03-11-201909:30U-11 Drenge B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Aalestrup IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1817015Søn03-11-201910:20U-13 Drenge C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3HS Han HerredIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 120-16
1709395Søn03-11-201911:10U-11 Pige A Før ombrydningPulje 1Aars HKThisted IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1648405Søn03-11-201912:00U-11 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKSpøttrup Motion & SportIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1644225Søn03-11-201913:10U-15 Drenge A Før ombrydningPulje 2Aars HK 3Spøttrup Motion & SportIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 116-16
1817205Søn03-11-201916:00U-15 Pige B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Blære/Hornum S & IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 117-4
1394055Søn03-11-201916:50Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 3Aars HK 3Rønbjerg U&IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 123-22
1848922Søn03-11-201909:55U-9 Pige før ombrydningPulje 1Aars HKAars HK 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1848912Søn03-11-201910:30U-9 Pige før ombrydningPulje 1Aalestrup IFGedsted forenede IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1894751Søn03-11-201911:05Spilletid 19/20 2 x 10 kr. 59,-Pulje 1Aars HKGedstedIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 214-2
1848892Søn03-11-201911:40U-9 Pige før ombrydningPulje 1Aars HK 2Aalestrup IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1655315Søn03-11-201912:20U-13 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Aars HK 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 27-7
1656345Søn03-11-201913:10U-11 Pige B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Skive fH 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1642775Søn03-11-201914:40Serie 3 Herrer Før ombrydningPulje 3Vognsild/Østrup 91 2Møldrup-Tostrup IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 218-15
1652115Søn03-11-201915:40Serie 3 Damer Før ombrydningPulje 3Vognsild/Østrup 91Farsø KFUM HK 3Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 212-11
1393755Søn03-11-201916:50Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 2Vognsild/Østrup 91 SBV 95, BakkeskolehallenIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 223-30
1326935Søn03-11-201918:00Jyllandsserien Herrer før ombrydningPulje 2Aars HK 2Sortebakken HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 233-18
1736515Tor07-11-201918:45U-19 Pige 2. Div. før ombrydningPulje 2Aars HKHEI, Skæring 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 221-26
1648477Fre08-11-201918:00U-11 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKFarsø KFUM HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1334073Fre08-11-201920:00Serie 2 Damer Før ombrydningPulje 2Aars HK 3Ørslevkloster Idrætsforening Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 115-17
1645386Lør09-11-201912:00U-13 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKIF NordthyIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 115-22
1334156Lør09-11-201913:25Serie 2 Damer Før ombrydningPulje 2Aars HK 3IF Kvik, SimestedIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 118-15
1393766Lør09-11-201914:35Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 2Aars HK 4Mejlby/Haverslev KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 128-37
1311077Lør09-11-201916:452. Division HerrerPulje 1Aars HKTvis 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 134-29
1656966Søn10-11-201910:50U-11 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Løgstør HK 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1655346Søn10-11-201911:40U-13 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Aars HK 3Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 16-11
1645666Søn10-11-201912:30U-13 Drenge B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Skovsgård-Brovst KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 120-12
1831096Søn10-11-201913:20U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Skovsgård-Brovst KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1752176Søn10-11-201914:30U-15 Piger 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HKAalborg KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 124-23
1313717Søn10-11-201916:002. Division DamerPulje 1Aars HKIkast HåndboldIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 130-25
1820935Tir12-11-201919:00U-17 Piger A før ombrydningPulje 2Aars HKAAE/Aabybro HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 115-10
1492816Tor14-11-201919:00U-15 Drenge 1. Div. før ombrydningPulje 1Aars HKHEI, Skæring Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1656417Tor14-11-201916:10U-11 Pige B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Farsø KFUM HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1327007Fre15-11-201919:15Jyllandsserien Herrer før ombrydningPulje 2Aars HK 2Nordthy IF 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1393807Fre15-11-201920:25Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 2Aars HK 4SBV 95, BakkeskolehallenIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1831653Søn17-11-201908:30U-9 Drenge før ombrydningPulje 1Aars HK Farstrup BKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1831663Søn17-11-201909:05U-9 Drenge før ombrydningPulje 1Løgstør HKGedsted forenede IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1831673Søn17-11-201909:45U-9 Drenge før ombrydningPulje 1Farstrup BKLøgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1831683Søn17-11-201910:20U-9 Drenge før ombrydningPulje 1Aars HK Gedsted forenede IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1817237Søn17-11-201911:05U-15 Pige B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2IK Frem Sønderup-Suld.Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
18211811Søn17-11-201911:50U-17 Piger A før ombrydningPulje 2Aars HKGedsted forenede IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1492857Søn17-11-201912:50U-15 Drenge 1. Div. før ombrydningPulje 1Aars HKSkibsby/Højene IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1736587Søn17-11-201913:50U-19 Pige 2. Div. før ombrydningPulje 2Aars HKHadsten HåndboldIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1313778Søn17-11-201915:002. Division DamerPulje 1Aars HKAalborg HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1311138Søn17-11-201916:452. Division HerrerPulje 1Aars HKFrederikshavn FIIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1654177Søn17-11-201918:15U-13 Pige A Før ombrydningPulje 1Aars HKHF MorsIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1814617Søn17-11-201909:15U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 2Aars HK 5Gedsted forenede IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1657017Søn17-11-201910:00U-11 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 4IK Frem Sønderup-Suld.Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1709467Søn17-11-201910:45U-11 Pige A Før ombrydningPulje 1Aars HKSkive fHIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1814597Søn17-11-201911:30U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 2Aars HK 4Skive fH 5Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1831137Søn17-11-201912:15U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Farstrup BKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1644257Søn17-11-201913:50U-15 Drenge A Før ombrydningPulje 2Aars HK 3Løgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1754307Søn17-11-201914:40U-15 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HK 2HF Mors 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1333307Søn17-11-201915:40Serie 1 Damer Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Møldrup-Tostrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1334197Søn17-11-201916:50Serie 2 Damer Før ombrydningPulje 2Aars HK 3HRH 74, RoslevIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1652177Søn17-11-201918:00Serie 3 Damer Før ombrydningPulje 3Vognsild/Østrup 91Møldrup-Tostrup IF 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1752228Tir19-11-201918:45U-15 Piger 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HKVisse IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1914071Tir19-11-201917:30JPU U-13 Drenge 1. rundePulje 1Aars HK 2IF NordthyIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1817078Søn24-11-201910:50U-13 Drenge C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3HS Han HerredIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1655398Søn24-11-201911:40U-13 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 2SHK/Haverslev 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1394148Søn24-11-201913:20Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 3Aars HK 3Nr. Søby IF 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1655408Søn24-11-201914:30U-13 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Skovsgård-Brovst KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1642868Søn24-11-201916:40Serie 3 Herrer Før ombrydningPulje 3Vognsild/Østrup 91 2Nr. Søby IF 3Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1393848Søn24-11-201917:40Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 2Vognsild/Østrup 91 Mejlby/Haverslev KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1645438Tir26-11-201917:30U-13 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKSkive fHIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1903611Tor28-11-201919:00Elite Cup U-15 Drenge, 2. rundePulje 1Aars HK, 1. Div.Skibsby/Højene IF, 1. Div.Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1839221Fre29-11-201900:00Elite Cup U-19 Piger, 2. rundePulje 1Aars HKBindslev/Tversted IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 10-0Udehold taberdømt
1754349Lør30-11-201912:00U-15 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HK 2Håndbold Øst Hogager-Mejrup-HvamIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1736629Lør30-11-201916:00U-19 Pige 2. Div. før ombrydningPulje 2Aars HKAalestrup IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1645469Søn01-12-201909:50U-13 Drenge A Før ombrydningPulje 1Aars HKLøgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1752259Søn01-12-201910:45U-15 Piger 2. div. før ombrydningPulje 2Aars HKHIK-Rosendal HåndboldIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1657059Søn01-12-201911:50U-11 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 4Aars HK 3Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
1709509Søn01-12-201913:20U-11 Pige A Før ombrydningPulje 1Aars HKAalestrup IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
13138910Søn01-12-201915:002. Division DamerPulje 1Aars HKIK Skovbakken 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
13112510Søn01-12-201916:452. Division HerrerPulje 1Aars HKStoholm/Viborg HåndboldIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1327049Søn01-12-201918:15Jyllandsserien Herrer før ombrydningPulje 2Aars HK 2Nors BKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1333349Søn01-12-201919:25Serie 1 Damer Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Øland-Halvrimmen IKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1814659Søn01-12-201912:00U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 2Aars HK 5Nr. Søby IF 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2ROK
1655429Søn01-12-201914:10U-13 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Skovsgård-Brovst KFUMIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1394179Søn01-12-201915:50Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 3Aars HK 3Spøttrup Motion og SportIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1393879Søn01-12-201917:00Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 2Vognsild/Østrup 91 Sortebakken HK 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
1642899Søn01-12-201918:10Serie 3 Herrer Før ombrydningPulje 3Vognsild/Østrup 91 2Løgstrup G&IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
18213014Tir03-12-201919:00U-17 Piger A før ombrydningPulje 2Aars HKVisse IFIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
14929410Tir03-12-201920:10U-15 Drenge 1. Div. før ombrydningPulje 1Aars HKAabybro HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
16570910Søn08-12-201909:30U-11 Pige C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3IK Frem Sønderup-Suld.Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
18146810Søn08-12-201910:20U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 2Aars HK 4Aars HK 5Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
18312210Søn08-12-201911:10U-11 Drenge C Før ombrydningPulje 1Aars HK 3Viking HK, VesløsIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1ROK
16457910Søn08-12-201912:00U-13 Drenge B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2Farsø KFUM HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1644299Søn08-12-201912:50U-15 Drenge A Før ombrydningPulje 2Aars HK 3Løgstør HKIdrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
1817279Søn08-12-201913:40U-15 Pige B Før ombrydningPulje 1Aars HK 2IK Frem Sønderup-Suld.Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
13938910Søn08-12-201914:40Serie 2 Herrer Før ombrydningPulje 2Aars HK 4Vognsild/Østrup 91 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
13342810Søn08-12-201915:50Serie 2 Damer Før ombrydningPulje 2Aars HK 3IK Frem Sønderup-Suld.Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
16522610Søn08-12-201917:00Serie 3 Damer Før ombrydningPulje 3Vognsild/Østrup 91Mejlby/Haverslev KFUM 2Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1