Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Rypark Hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
129773
26.
20:40 Københavns Håndboldklub Serie 1 Damer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Rypark Hallen
marts 2020
249159
01.
09:00 Freja HK Stævne 5: U-13 Pige den 1. marts 2020 (06) | Pulje 1 Københavns Håndboldklub (mix) Rypark Hallen
249160
01.
10:00 Rødovre HK (U-12) Stævne 5: U-13 Pige den 1. marts 2020 (06) | Pulje 1 Freja HK Rypark Hallen
249161
01.
11:00 Københavns Håndboldklub (mix) Stævne 5: U-13 Pige den 1. marts 2020 (06) | Pulje 1 Rødovre HK (U-12) Rypark Hallen
231623
07.
15:00 Københavns Håndboldklub 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 Rypark Hallen
249138
08.
09:00 Københavns Håndboldklub 2 Stævne 7: U-11 Drenge den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 KFUM (U-10) - Afbud Rypark Hallen
249137
08.
09:35 VHC/Vidar 2 Stævne 7: U-11 Drenge den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 Hornbæk IF Rypark Hallen
249136
08.
10:20 KFUM (U-10) - Afbud Stævne 7: U-11 Drenge den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 VHC/Vidar 2 Rypark Hallen
249135
08.
10:55 Hornbæk IF Stævne 7: U-11 Drenge den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 Københavns Håndboldklub 2 Rypark Hallen
251772
08.
11:30 Helsingør Håndbold Stævne 7: U-11 Drenge den 8. marts 2020 (08) | Pulje 1 Københavns Håndboldklub Rypark Hallen
251773
08.
12:20 KFUM Stævne 7: U-11 Drenge den 8. marts 2020 (08) | Pulje 1 Helsingør Håndbold Rypark Hallen
251774
08.
13:10 Københavns Håndboldklub Stævne 7: U-11 Drenge den 8. marts 2020 (08) | Pulje 1 KFUM Rypark Hallen
249166
08.
14:00 Freja HK Stævne 7: U-11 Pige den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 Københavns Håndboldklub Rypark Hallen
249162
08.
14:35 Tårnby HK Stævne 7: U-11 Pige den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 HIK Rypark Hallen
249163
08.
15:10 Tårnby HK 2 Stævne 7: U-11 Pige den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 Freja HK Rypark Hallen
249164
08.
15:45 Københavns Håndboldklub Stævne 7: U-11 Pige den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 Tårnby HK Rypark Hallen
249165
08.
16:20 HIK Stævne 7: U-11 Pige den 8. marts 2020 (08) | Pulje 2 Tårnby HK 2 Rypark Hallen
129788
08.
19:45 Københavns Håndboldklub Serie 1 Damer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Rypark Hallen
204261
09.
19:15 Københavns Håndboldklub Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 4 BK Ydun 3 Rypark Hallen
130455
10.
21:00 Gudrun Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Rypark Hallen
129793
11.
20:30 Københavns Håndboldklub Serie 1 Damer | Pulje 4 Team Nørrebro 3 Rypark Hallen
204951
14.
15:00 Københavns Håndboldklub U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 3 Gladsaxe HG Rypark Hallen
227366
14.
16:15 Københavns Håndboldklub U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 3 HIK 3 Rypark Hallen
234270
15.
10:00 Københavns Håndboldklub 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 9 Gundsølille SG&I Rypark Hallen
212871
15.
10:55 Københavns Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK 3 Rypark Hallen
212331
15.
11:50 Københavns Håndboldklub U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK 3 Rypark Hallen
211851
15.
12:45 Københavns Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 Rypark Hallen
210231
15.
13:40 Københavns Håndboldklub U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Furesø Håndboldklub Rypark Hallen
231563
15.
14:35 Københavns Håndboldklub U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Ledøje-Smørum HK Rypark Hallen
229136
15.
15:35 Københavns Håndboldklub U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 5 Blovstrød HF Rypark Hallen
208011
15.
16:45 Københavns Håndboldklub 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 Frem 83, Skælskør Rypark Hallen
204267
18.
20:40 Københavns Håndboldklub Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Rypark Hallen
130460
21.
14:00 Gudrun Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Rypark Hallen
204930
21.
15:10 Københavns Håndboldklub U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 Rypark Hallen
234276
22.
09:20 Københavns Håndboldklub 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 9 HVI Himmelev 3 Rypark Hallen
212877
22.
10:15 Københavns Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 VHC/Vidar 2 Rypark Hallen
212337
22.
11:10 Københavns Håndboldklub U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 5 Amager SK 3 Rypark Hallen
211857
22.
12:05 Københavns Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Rypark Hallen
210237
22.
13:00 Københavns Håndboldklub U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Øresund Håndbold Rypark Hallen
231569
22.
13:55 Københavns Håndboldklub U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK Rypark Hallen
229142
22.
14:55 Københavns Håndboldklub U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 5 VHC/Vidar Rypark Hallen
231629
22.
16:00 Københavns Håndboldklub 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM 2 Rypark Hallen
227372
22.
17:00 Københavns Håndboldklub U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold 2 Rypark Hallen
211287
22.
18:15 Københavns Håndboldklub U-19 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold 2 Rypark Hallen
208017
22.
19:30 Københavns Håndboldklub 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 VHC/Vidar 5 Rypark Hallen

Vælg forbund

Luk