Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Dansborg Hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
154796
20.
21:05 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK Dansborg Hallen
199168
22.
19:50 Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 5 Team Ramsø Dansborg Hallen
207616
23.
17:30 Hvidovre-Rødovre U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København Dansborg Hallen
128504
23.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Dansborg Hallen
128900
23.
21:15 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Dansborg Hallen
210427
25.
09:00 Hvidovre IF 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 Vallensbæk IF 2 Dansborg Hallen
211867
25.
09:50 Hvidovre IF 4 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 7 IF Stadion Dansborg Hallen
210187
25.
10:40 Hvidovre IF U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 6 VHC/Vidar Dansborg Hallen
209227
25.
11:30 Hvidovre IF 2 U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Dansborg Hallen
205057
25.
12:30 Hvidovre IF U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Dansborg Hallen
203737
25.
13:30 Hvidovre IF U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 AB Dansborg Hallen
128107
25.
14:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Tune IF Dansborg Hallen
130018
25.
15:50 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Dansborg Hallen
206886
26.
08:30 Hvidovre IF U-9 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København Dansborg Hallen
207157
26.
09:20 Hvidovre IF 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Dansborg Hallen
210997
26.
10:10 Hvidovre IF U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Dansborg Hallen
214717
26.
11:00 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Greve Håndbold 2 Dansborg Hallen
212736
26.
12:00 Hvidovre IF 3 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 6 Nørrebro United 2 Dansborg Hallen
226272
26.
12:50 Hvidovre IF 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK 2 Dansborg Hallen
234136
26.
13:40 Hvidovre IF 4 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 5 AG Håndbold 2 Dansborg Hallen
231638
26.
14:30 Hvidovre IF 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 7 Team Helsinge Håndbold 2 Dansborg Hallen
212437
26.
15:20 Hvidovre IF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 FIF 2 Dansborg Hallen
229092
26.
16:10 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Dansborg Hallen
229152
26.
17:10 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Tårnby HK Dansborg Hallen
213127
26.
18:10 Hvidovre IF U-17 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Borsholm-S IF Dansborg Hallen
207608
27.
19:45 Hvidovre-Rødovre U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Dansborg Hallen
154806
27.
20:55 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Dansborg Hallen
208687
29.
19:50 Hvidovre IF Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Tune IF Dansborg Hallen
199227
29.
20:50 Hvidovre IF Old Boys Elite | Pulje 2 Holte IF Dansborg Hallen
februar 2020
212357
01.
10:20 Hvidovre IF 3 U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 Dansborg Hallen
212445
01.
11:10 Hvidovre IF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansborg Hallen
213135
01.
12:00 Hvidovre IF U-17 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold 2 Dansborg Hallen
128905
01.
13:10 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Herlev/Hjorten Håndbold Dansborg Hallen
128509
01.
14:25 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Dansborg Hallen
130023
01.
15:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Dansborg Hallen
207165
02.
09:00 Hvidovre IF 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 3 Freja HK Dansborg Hallen
211005
02.
09:50 Hvidovre IF U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 Ballerup HC Dansborg Hallen
214725
02.
10:40 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Freja HK 2 Dansborg Hallen
234144
02.
11:40 Hvidovre IF 4 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 5 Brøndby HK 2 Dansborg Hallen
210435
02.
12:30 Hvidovre IF 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 Brøndby HK 2 Dansborg Hallen
210195
02.
13:20 Hvidovre IF U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK 2 Dansborg Hallen
211875
02.
14:10 Hvidovre IF 4 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 7 Freja HK 2 Dansborg Hallen
229100
02.
15:10 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK Dansborg Hallen
229160
02.
16:10 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Dansborg Hallen
205065
02.
17:10 Hvidovre IF U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Dansborg Hallen
164037
02.
18:10 B 1978 Old Boys Veteran | Pulje 1 Orient Dansborg Hallen
203731
03.
21:05 Hvidovre IF U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG Dansborg Hallen
208695
05.
19:50 Hvidovre IF Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 HVI Himmelev Dansborg Hallen
203758
21.
18:45 Hvidovre IF U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK Dansborg Hallen
206892
23.
09:00 Hvidovre IF U-9 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Gladsaxe HG Dansborg Hallen
212742
23.
09:50 Hvidovre IF 3 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 6 Gladsaxe HG Dansborg Hallen
226278
23.
10:40 Hvidovre IF 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 7 FIF 4 Dansborg Hallen
226736
23.
11:30 Hvidovre IF 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Lyngby HK 2 Dansborg Hallen
231644
23.
12:20 Hvidovre IF 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 7 Amager SK Dansborg Hallen
211242
23.
13:10 Hvidovre IF U-19 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Dansborg Hallen
128119
23.
14:20 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Freja HK Dansborg Hallen
199174
23.
15:30 Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 5 Fremad Valby 2 Dansborg Hallen
154816
23.
16:40 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Dansborg Hallen
164017
23.
17:40 B 1978 Old Boys Veteran | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Dansborg Hallen
130036
25.
21:00 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Dansborg Hallen
209202
26.
18:45 Hvidovre IF U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Dansborg Hallen
210202
29.
08:30 Hvidovre IF U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 Dansborg Hallen
231653
29.
09:20 Hvidovre IF 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 7 Gladsaxe HG Dansborg Hallen
229167
29.
10:10 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM Dansborg Hallen
229107
29.
11:10 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold Dansborg Hallen
212452
29.
12:10 Hvidovre IF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Dansborg Hallen
205072
29.
13:10 Hvidovre IF U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold Dansborg Hallen
128918
29.
14:10 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Køge Håndbold Dansborg Hallen
128522
29.
15:25 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold Dansborg Hallen
128125
29.
16:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 VLI Dansborg Hallen
marts 2020
214732
01.
08:30 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Dansborg Hallen
207172
01.
09:20 Hvidovre IF 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 3 Rødovre HK 3 Dansborg Hallen
206901
01.
10:10 Hvidovre IF U-9 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Dansborg Hallen
234151
01.
11:00 Hvidovre IF 4 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 5 Nørrebro United Dansborg Hallen
226287
01.
11:50 Hvidovre IF 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 7 Rødovre HK 2 Dansborg Hallen
212751
01.
12:40 Hvidovre IF 3 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM 2 Dansborg Hallen
210442
01.
13:30 Hvidovre IF 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Dansborg Hallen
211882
01.
14:20 Hvidovre IF 4 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 7 HØJ 2 Dansborg Hallen
226746
01.
15:10 Hvidovre IF 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 VSH 4 Dansborg Hallen
209242
01.
16:00 Hvidovre IF 2 U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 3 Holte IF Dansborg Hallen
209211
01.
17:00 Hvidovre IF U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm Dansborg Hallen
213142
01.
18:00 Hvidovre IF U-17 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby HK 2 Dansborg Hallen
211251
02.
21:05 Hvidovre IF U-19 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK Dansborg Hallen
209196
04.
18:45 Hvidovre IF U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK Dansborg Hallen
199235
04.
20:50 Hvidovre IF Old Boys Elite | Pulje 2 Ajax København Dansborg Hallen
128930
14.
13:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk/Jernløse Håndbold Dansborg Hallen
128534
14.
14:15 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Dansborg Hallen
128137
14.
15:30 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Fremad Valby Dansborg Hallen
130048
14.
16:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Dansborg Hallen
164047
14.
17:50 B 1978 Old Boys Veteran | Pulje 1 KFUM Dansborg Hallen
154826
18.
21:00 Hvidovre IF 2 Old Boys A | Pulje 1 HIK Dansborg Hallen
128143
19.
19:50 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 VHC/Vidar 2 Dansborg Hallen
130054
19.
21:00 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF Dansborg Hallen

Vælg forbund

Luk