Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

AB-hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
161505
26.
17:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Nørrebro United AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
128557
28.
14:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-23
128953
28.
16:00 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1 21-22
159585
29.
13:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 1 16-5
155443
29.
14:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun AB-hallenAB-hallen 1 17-17
156503
29.
12:30 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Birkerød HK 3 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155353
29.
13:20 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 AB-hallenAB-hallen 3 11-17
oktober 2019
157865
01.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 25-18
161567
03.
17:30 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 Holte IF 2 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170191
03.
19:00 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Ledøje-Smørum HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-14
155450
03.
18:20 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 3 25-18
165894
06.
13:10 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154377
06.
13:50 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 Fredensborg HK 78 AB-hallenAB-hallen 1 37-25
154753
06.
15:00 AB Old Boys A | Pulje 1 HIK AB-hallenAB-hallen 1 10-21
157569
06.
12:30 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Allerød Håndbold Klub 2 - trækkes til 2. halvdel AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160068
08.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 9-18
153805
08.
20:00 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne AB-hallenAB-hallen 1 26-23
155778
08.
17:30 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 KFUM 2 AB-hallenAB-hallen 2
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
128965
10.
18:45 AB 3. Division Damer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1 27-28
128569
10.
20:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1 25-31
161511
20.
12:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 VSH 5 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
165899
22.
17:15 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170197
22.
19:00 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1 21-15
159591
22.
19:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Brøndby Strand IK AB-hallenAB-hallen 3 14-13
157871
24.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1 24-17
155360
27.
12:30 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Gilleleje HK AB-hallenAB-hallen 1 22-17
153811
27.
13:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HIK/KFUM AB-hallenAB-hallen 1 34-22
154387
27.
14:40 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 Gundsølille SG&I AB-hallenAB-hallen 1 29-24
154761
27.
15:50 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 HIK AB-hallenAB-hallen 1 11-19
156510
27.
12:30 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154141
29.
18:45 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1 25-30
160073
29.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3 13-17
november 2019
128977
02.
14:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 23-28
128581
02.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 26-33
155454
03.
13:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK AB-hallenAB-hallen 1 26-21
154147
03.
14:30 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 HØJ AB-hallenAB-hallen 1 22-22
153814
03.
15:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 AB-hallenAB-hallen 1 21-29
154768
03.
16:40 AB Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1 15-17
161517
03.
12:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Hvidovre IF 3 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156514
03.
13:20 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 VSH 2 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
161578
03.
14:10 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 Gentofte-Vangede HK AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155789
03.
15:00 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Københavns Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 3 7-20
155364
03.
15:50 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 3 20-24
170203
03.
16:50 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Gladsaxe HG 2 AB-hallenAB-hallen 3 25-18
157877
05.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 21-22
159597
05.
19:15 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3 15-13
128989
07.
20:00 AB 3. Division Damer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 1 17-24
160081
09.
16:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev AB-hallenAB-hallen 1 24-18
157582
10.
12:30 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
165907
10.
13:10 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154772
10.
15:10 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 1 16-23
154398
12.
20:30 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 HUK HÅNDBOLD 2 AB-hallenAB-hallen 1 31-26
128593
16.
13:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 3 18-31
157886
17.
12:30 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 30-16
154778
17.
13:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1 17-23
154156
17.
14:30 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Amager Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 25-24
155464
17.
15:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 26-26
170212
17.
16:50 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Amager Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 29-23
161526
17.
12:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Rødovre HK 4 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156524
17.
13:20 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
161588
17.
14:10 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 VSH 6 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155799
17.
15:00 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3 12-23
155374
17.
15:50 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3 19-16
159606
17.
16:50 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Team Kongevejen 2 AB-hallenAB-hallen 3 23-6
153820
24.
12:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Team Bornholm AB-hallenAB-hallen 1 24-25
157584
24.
13:40 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Helsingør Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
165909
24.
14:30 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160083
26.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF AB-hallenAB-hallen 1 15-23
156525
28.
17:00 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155465
30.
14:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 AB-hallenAB-hallen 1 13-26
december 2019
157590
01.
12:30 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154407
01.
13:30 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 Håndboldklubben Sirius-Græsted AB-hallenAB-hallen 1 28-21
155800
01.
14:40 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 13-13
155375
01.
15:30 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM 2 AB-hallenAB-hallen 1 21-28
161589
01.
16:30 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157892
03.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Fjordbyerne AB-hallenAB-hallen 1 19-23
161532
07.
09:00 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 AG Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160094
07.
10:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 15-16
165920
07.
11:10 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170218
07.
12:00 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 CIK AB-hallenAB-hallen 1 25-11
154162
07.
13:10 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Fjordbyerne AB-hallenAB-hallen 1 19-28
129007
07.
14:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 22-23
128611
07.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 24-23
159612
07.
17:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1 11-9
159610
10.
19:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Brøndby Strand IK AB-hallenAB-hallen 1 21-18
154783
18.
19:00 AB Old Boys A | Pulje 1 AB 2 AB-hallenAB-hallen 3 16-22
januar 2020
212884
05.
12:30 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 1 16-22
204093
05.
13:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1 21-30
204213
05.
14:30 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Ballerup HC AB-hallenAB-hallen 1 34-25
227318
05.
15:40 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 AB-hallenAB-hallen 1 21-16
154793
05.
16:40 AB Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF AB-hallenAB-hallen 1 16-20
210424
05.
12:30 AB 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
225744
05.
13:20 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Gilleleje HK AB-hallenAB-hallen 2 25-22
208713
05.
14:20 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Team Helsinge Håndbold AB-hallenAB-hallen 2 23-21
224219
12.
14:30 AB U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 5 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 1 20-22
154798
12.
15:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 18-22
207571
12.
16:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HIK AB-hallenAB-hallen 1 22-22
207061
12.
14:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210452
12.
15:10 AB U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 7 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226236
12.
16:00 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211832
12.
16:50 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 AB-hallenAB-hallen 2 13-9
204098
14.
19:00 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VSH AB-hallenAB-hallen 1 9-29
196044
16.
18:15 AB U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 2 - 2. runde - Cup kampe | Pulje 1 Amager Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 14-10
224226
19.
12:30 AB U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 5 Espergærde IF AB-hallenAB-hallen 1 25-20
212890
19.
13:30 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 Gundsølille SG&I AB-hallenAB-hallen 1 28-26
154803
19.
14:30 AB Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM AB-hallenAB-hallen 1 13-18
154801
19.
15:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF AB-hallenAB-hallen 1 23-10
210430
19.
12:30 AB 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211030
19.
13:20 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210459
19.
14:10 AB U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211839
19.
15:00 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Københavns Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 2 17-19
128635
23.
20:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-26
225749
23.
19:00 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 2 22-30
211024
25.
15:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
204218
25.
16:20 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 HF Kalundborg 2 AB-hallenAB-hallen 1 43-25
207577
26.
12:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 SUS Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 27-29
208718
26.
13:40 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1 12-15
227323
26.
14:40 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Stenhus - HK Lammefjorden 2 AB-hallenAB-hallen 1 28-15
207067
26.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Helsingør Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
129031
30.
19:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1 22-24
128623
30.
20:45 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1 18-30
februar 2020
212897
02.
12:30 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 Holte IF AB-hallenAB-hallen 1 18-25
204106
02.
13:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VHC/Vidar AB-hallenAB-hallen 1 32-23
208726
02.
14:30 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Slangerup HF AB-hallenAB-hallen 1 13-12
204226
02.
15:30 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1 26-20
154812
02.
16:40 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM AB-hallenAB-hallen 1 19-17
207075
02.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Ballerup HC 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210437
02.
13:10 AB 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
225757
02.
14:00 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 2 13-17
227331
04.
19:00 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 21-14
129019
06.
20:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1 20-29
226242
06.
17:00 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207585
19.
19:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 FIF AB-hallenAB-hallen 1 16-31
129043
23.
12:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1 21-20
128647
23.
13:45 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund AB-hallenAB-hallen 1 20-24
203743
23.
15:00 AB U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG AB-hallenAB-hallen 1 30-27
154818
23.
16:10 AB Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 14-15
210463
23.
12:30 AB U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 7 VSH 3 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211843
23.
13:20 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 AB-hallenAB-hallen 2 17-16
224230
25.
18:15 AB U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 31-17
226248
25.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
203753
27.
20:10 AB U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK AB-hallenAB-hallen 1 27-27
marts 2020
224240
01.
12:30 AB U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 5 VSH 2 AB-hallenAB-hallen 1 16-19
207592
01.
13:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 DHG Odense AB-hallenAB-hallen 1 15-28
129049
01.
14:40 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 23-24
207082
01.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210473
01.
14:00 AB U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 7 Holte IF AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226257
03.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211853
03.
17:30 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 3 22-21
208728
05.
18:45 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-21
128653
05.
20:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 23-36
212899
05.
18:15 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund AB-hallenAB-hallen 2 22-27
129067
05.
20:15 AB 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar AB-hallenAB-hallen 2 26-23
204108
08.
12:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne 2 AB-hallenAB-hallen 1 39-30
204228
08.
13:30 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Mørkøv KFUM 2 AB-hallenAB-hallen 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
154823
08.
14:40 AB Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion AB-hallenAB-hallen 1 22-17
211039
08.
12:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210439
08.
13:20 AB 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 Vallensbæk IF 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
225759
08.
14:10 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Fredensborg HK 78 AB-hallenAB-hallen 2 20-15
227333
12.
19:00 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Jersie HK 2 AB-hallenAB-hallen 1
129061
14.
15:15 AB 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 1
128665
14.
16:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 1
227344
19.
19:00 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred AB-hallenAB-hallen 1
154828
22.
13:40 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 AB AB-hallenAB-hallen 1
204239
22.
14:40 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1
128671
22.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
207088
22.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub 2 AB-hallenAB-hallen 2
225770
22.
13:10 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
208739
22.
14:10 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby Strand IK AB-hallenAB-hallen 2
212905
24.
18:15 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 Rødovre HK AB-hallenAB-hallen 1
226263
24.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 AB-hallenAB-hallen 2
207598
25.
19:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 1
224241
29.
12:30 AB U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 5 HIK AB-hallenAB-hallen 1
203754
29.
13:30 AB U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF AB-hallenAB-hallen 1
154833
29.
14:40 AB Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 1
211045
29.
12:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK AB-hallenAB-hallen 2
210445
29.
13:20 AB 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 Brøndby HK 2 AB-hallenAB-hallen 2
211854
29.
14:10 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 AB-hallenAB-hallen 2
210474
29.
15:00 AB U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK 2 AB-hallenAB-hallen 2
september 2020
259579
20.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø AB-hallenAB-hallen 1
257315
27.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1
oktober 2020
258870
04.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF AB-hallenAB-hallen 1
259591
04.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM AB-hallenAB-hallen 1
257327
18.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
258881
25.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1
259604
25.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 AB-hallenAB-hallen 1
november 2020
257344
08.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1
258890
08.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1
259615
08.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 AB-hallenAB-hallen 1
257351
15.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 1
259627
22.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I AB-hallenAB-hallen 1
december 2020
257369
06.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 AB-hallenAB-hallen 1
258905
06.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
259639
06.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1
januar 2021
258910
03.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 AB-hallenAB-hallen 1
259645
03.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD AB-hallenAB-hallen 1
257381
10.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro AB-hallenAB-hallen 1
258921
17.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 AB-hallenAB-hallen 1
259658
17.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 1
257393
24.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 1
257398
31.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
258930
31.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1
259669
31.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
februar 2021
257411
28.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
marts 2021
258940
07.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
259687
07.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
257429
14.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
258945
14.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 AB-hallenAB-hallen 1
259699
14.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 AB-hallenAB-hallen 1
257423
28.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 1

Vælg forbund

Luk