Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

AB-hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
161505
26.
17:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Nørrebro United AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
128557
28.
14:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-23
128953
28.
16:00 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1 21-22
159585
29.
13:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 1 16-5
155443
29.
14:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun AB-hallenAB-hallen 1 17-17
156503
29.
12:30 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Birkerød HK 3 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155353
29.
13:20 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 2 AB-hallenAB-hallen 3 11-17
oktober 2019
157865
01.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 25-18
161567
03.
17:30 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 Holte IF 2 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170191
03.
19:00 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Ledøje-Smørum HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 18-14
155450
03.
18:20 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 3 25-18
165894
06.
13:10 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154377
06.
13:50 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 Fredensborg HK 78 AB-hallenAB-hallen 1 37-25
154753
06.
15:00 AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK AB-hallenAB-hallen 1 10-21
157569
06.
12:30 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Allerød Håndbold Klub 2 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160068
08.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 9-18
153805
08.
20:00 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne AB-hallenAB-hallen 1 26-23
155778
08.
17:30 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 KFUM 2 AB-hallenAB-hallen 2
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
128965
10.
18:45 AB 3. Division Damer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1 27-28
128569
10.
20:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI AB-hallenAB-hallen 1 25-31
161511
20.
12:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 VSH 5 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
165899
22.
17:15 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170197
22.
19:00 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1 21-15
159591
22.
19:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Brøndby Strand IK AB-hallenAB-hallen 3 14-13
157871
24.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1 24-17
155360
27.
12:30 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Gilleleje HK AB-hallenAB-hallen 1 22-17
153811
27.
13:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HIK/KFUM AB-hallenAB-hallen 1 34-22
154387
27.
14:40 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 Gundsølille SG&I AB-hallenAB-hallen 1 29-24
154761
27.
15:50 AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK AB-hallenAB-hallen 1 11-19
156510
27.
12:30 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154141
29.
18:45 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1 25-30
160073
29.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3 13-17
november 2019
128977
02.
14:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 1 23-28
128581
02.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 26-33
155454
03.
13:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK AB-hallenAB-hallen 1 26-21
154147
03.
14:30 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 HØJ AB-hallenAB-hallen 1 22-22
153814
03.
15:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 AB-hallenAB-hallen 1 21-29
154768
03.
16:40 AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1 15-17
161517
03.
12:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Hvidovre IF 3 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156514
03.
13:20 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 VSH 2 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
161578
03.
14:10 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 Gentofte-Vangede HK AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155789
03.
15:00 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Københavns Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 3 7-20
155364
03.
15:50 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 3 20-24
170203
03.
16:50 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Gladsaxe HG 2 AB-hallenAB-hallen 3 25-18
157877
05.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 21-22
159597
05.
19:15 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3 15-13
128989
07.
20:00 AB 3. Division Damer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 1 17-24
160081
09.
16:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev AB-hallenAB-hallen 1 24-18
157582
10.
12:30 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
165907
10.
13:10 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154772
10.
15:10 AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 1 16-23
154398
12.
20:30 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 HUK HÅNDBOLD 2 AB-hallenAB-hallen 1 31-26
128593
16.
13:15 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH AB-hallenAB-hallen 3 18-31
157886
17.
12:30 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 30-16
154778
17.
13:30 AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1 17-23
154156
17.
14:30 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Amager Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 25-24
155464
17.
15:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 26-26
170212
17.
16:50 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Amager Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 29-23
161526
17.
12:30 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Rødovre HK 4 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156524
17.
13:20 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
161588
17.
14:10 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 VSH 6 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155799
17.
15:00 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3 12-23
155374
17.
15:50 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3 19-16
159606
17.
16:50 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Team Kongevejen 2 AB-hallenAB-hallen 3 23-6
153820
24.
12:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Team Bornholm AB-hallenAB-hallen 1
157584
24.
13:40 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Helsingør Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
165909
24.
14:30 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
160083
26.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF AB-hallenAB-hallen 1
156525
28.
17:00 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3
155465
30.
14:30 AB U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 AB-hallenAB-hallen 1
december 2019
157590
01.
12:30 AB U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
154407
01.
13:30 AB 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 Håndboldklubben Sirius-Græsted AB-hallenAB-hallen 1
155800
01.
14:40 AB 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 1
155375
01.
15:30 AB U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM 2 AB-hallenAB-hallen 1
161589
01.
16:30 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 1
157892
03.
19:00 AB U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Fjordbyerne AB-hallenAB-hallen 1
161532
07.
09:00 AB U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 AG Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1
160094
07.
10:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
165920
07.
11:10 AB U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby AB-hallenAB-hallen 1
170218
07.
12:00 AB 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 CIK AB-hallenAB-hallen 1
154162
07.
13:10 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Fjordbyerne AB-hallenAB-hallen 1
129007
07.
14:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
128611
07.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
159612
07.
17:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1
154788
07.
18:40 AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 IF Stadion AB-hallenAB-hallen 1
154783
18.
19:00 AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 AB 2 AB-hallenAB-hallen 3
januar 2020
154793
05.
AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 FHK/FIF AB-hallenAB-hallen 1
128623
12.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
129019
12.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
154798
12.
AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
154801
19.
AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 FHK/FIF AB-hallenAB-hallen 1
154803
19.
AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 Amager Sundby KFUM AB-hallenAB-hallen 1
128635
26.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 AB-hallenAB-hallen 1
129031
26.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1
februar 2020
154812
02.
AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 Amager Sundby KFUM AB-hallenAB-hallen 1
128647
23.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund AB-hallenAB-hallen 1
129043
23.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1
154818
23.
AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
marts 2020
128653
01.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
129049
01.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
154823
08.
AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 IF Stadion AB-hallenAB-hallen 1
128665
15.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 1
129061
15.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 1
128671
22.
AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
129067
22.
AB 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar AB-hallenAB-hallen 1
154828
22.
AB 2 Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 AB AB-hallenAB-hallen 1
154833
29.
AB Old Boys A - 1.halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF 2 AB-hallenAB-hallen 1

Vælg forbund

Luk