Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

AB-hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
207577
26.
12:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 SUS Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
208718
26.
13:40 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1
227323
26.
14:40 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Stenhus - HK Lammefjorden 2 AB-hallenAB-hallen 1
207067
26.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Helsingør Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
129031
30.
19:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK AB-hallenAB-hallen 1
128623
30.
20:45 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
februar 2020
212897
02.
12:30 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 Holte IF AB-hallenAB-hallen 1
204106
02.
13:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VHC/Vidar AB-hallenAB-hallen 1
208726
02.
14:30 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Slangerup HF AB-hallenAB-hallen 1
204226
02.
15:30 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1
154812
02.
16:40 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Amager Sundby KFUM AB-hallenAB-hallen 1
207075
02.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Ballerup HC 2 AB-hallenAB-hallen 2
210437
02.
13:10 AB 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
225757
02.
14:00 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby HK 2 AB-hallenAB-hallen 2
227331
04.
19:00 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
129019
06.
20:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
226242
06.
17:00 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 AB-hallenAB-hallen 3
207585
19.
19:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 FIF AB-hallenAB-hallen 1
129043
23.
12:30 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Slagelse Håndboldklub AB-hallenAB-hallen 1
128647
23.
13:45 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund AB-hallenAB-hallen 1
203743
23.
15:00 AB U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG AB-hallenAB-hallen 1
154818
23.
16:10 AB Old Boys A | Pulje 1 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
210463
23.
12:30 AB U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 7 VSH 3 AB-hallenAB-hallen 2
211843
23.
13:20 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 AB-hallenAB-hallen 2
224230
25.
18:15 AB U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK 2 AB-hallenAB-hallen 1
226248
25.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 2
203753
27.
20:10 AB U-19 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK AB-hallenAB-hallen 1
marts 2020
224240
01.
12:30 AB U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 5 VSH 2 AB-hallenAB-hallen 1
207592
01.
13:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 DHG Odense AB-hallenAB-hallen 1
129049
01.
14:40 AB 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
207082
01.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 2
211853
01.
13:10 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 2
210473
01.
14:00 AB U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 7 Holte IF AB-hallenAB-hallen 2
226257
03.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 AB-hallenAB-hallen 2
208728
05.
18:45 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK 2 AB-hallenAB-hallen 1
128653
05.
20:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
212899
05.
18:15 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund AB-hallenAB-hallen 2
204108
08.
12:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne 2 AB-hallenAB-hallen 1
204228
08.
13:30 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Mørkøv KFUM 2 AB-hallenAB-hallen 1
154823
08.
14:40 AB Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion AB-hallenAB-hallen 1
211039
08.
12:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
210439
08.
13:20 AB 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 Vallensbæk IF 2 AB-hallenAB-hallen 2
225759
08.
14:10 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Fredensborg HK 78 AB-hallenAB-hallen 2
227333
12.
19:00 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Jersie HK 2 AB-hallenAB-hallen 1
129061
14.
15:15 AB 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 1
128665
14.
16:30 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 HØJ 2 AB-hallenAB-hallen 1
227344
19.
19:00 AB 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred AB-hallenAB-hallen 1
204239
22.
12:30 AB 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold 3 AB-hallenAB-hallen 1
154828
22.
13:40 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 AB AB-hallenAB-hallen 1
129067
22.
14:45 AB 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar AB-hallenAB-hallen 1
128671
22.
16:00 AB 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1
207088
22.
12:30 AB U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub 2 AB-hallenAB-hallen 2
225770
22.
13:10 AB 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
208739
22.
14:10 AB Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby Strand IK AB-hallenAB-hallen 2
212905
24.
18:15 AB U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 Rødovre HK AB-hallenAB-hallen 1
226263
24.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 AB-hallenAB-hallen 2
207598
25.
19:30 AB U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 1

Vælg forbund

Luk