Søg Håndboldinfo
Del

AB-hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
335718
23.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted AB-hallen AB-hallen 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
334793
23.
14:30 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev AB-hallen AB-hallen 1
374629
24.
12:30 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallen AB-hallen 1
375540
24.
13:30 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager SK AB-hallen AB-hallen 1
369472
24.
14:30 AB 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 VHC/Vidar AB-hallen AB-hallen 1
373759
24.
15:30 AB U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Lyngby HK AB-hallen AB-hallen 1
379487
24.
12:30 AB 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Furesø Håndboldklub 3 AB-hallen AB-hallen 3
370252
24.
13:30 AB U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 7 VSH 3 AB-hallen AB-hallen 3
369174
24.
14:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 HIK 2 AB-hallen AB-hallen 3
376620
24.
15:30 AB Old Boys A | Pulje 2 HIK AB-hallen AB-hallen 3
373010
27.
19:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold AB-hallen AB-hallen 3
368679
28.
18:30 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 4 HIK 2 AB-hallen AB-hallen 1
370886
31.
13:00 AB 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 Gentofte-Vangede HK AB-hallen AB-hallen 1
376445
31.
14:30 AB U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 6 Helsingør Håndbold AB-hallen AB-hallen 1
november 2021
371617
02.
19:30 AB U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 GOG Oure Elite 2 AB-hallen AB-hallen 1
379493
07.
13:00 AB 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 HIK 4 AB-hallen AB-hallen 1
370258
07.
14:00 AB U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 7 HUK Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 1
369478
07.
15:00 AB 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 3 AB-hallen AB-hallen 1
371624
09.
19:30 AB U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 1
368323
09.
19:10 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 AG Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 3
373018
10.
19:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 4 Slangerup HF AB-hallen AB-hallen 3
343019
11.
20:15 AB (KV) Santander Cup Herrer LP 2021-23 2. runde | HRØ Kampe KSG (3. div) AB-hallen AB-hallen 1
335733
13.
14:30 AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub AB-hallen AB-hallen 1
374637
14.
12:10 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 1
370893
14.
13:00 AB 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 Herlev/Hjorten Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 1
374427
14.
13:50 AB U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallen AB-hallen 1
375548
14.
14:40 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun AB-hallen AB-hallen 1
368687
14.
15:30 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 4 Ajax-Freja 2 AB-hallen AB-hallen 1
369182
14.
14:00 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion AB-hallen AB-hallen 3
373767
14.
15:00 AB U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Herlev/Hjorten Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 3
374434
21.
12:00 AB U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 6 Hareskov Håndbold AB-hallen AB-hallen 1
375555
21.
12:50 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM AB-hallen AB-hallen 1
374644
21.
13:40 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 Lyngby HK 2 AB-hallen AB-hallen 1
376459
21.
14:30 AB U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold AB-hallen AB-hallen 1
368332
21.
15:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 BK Ydun AB-hallen AB-hallen 1
334817
21.
16:40 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø AB-hallen AB-hallen 1
373774
21.
12:30 AB U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Holte IF AB-hallen AB-hallen 3
370267
21.
13:30 AB U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 7 Gentofte-Vangede HK AB-hallen AB-hallen 3
379502
21.
14:30 AB 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Gentofte-Vangede HK AB-hallen AB-hallen 3
369487
21.
15:30 AB 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 3 AB-hallen AB-hallen 3
371626
25.
19:00 AB U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 HIK 2 AB-hallen AB-hallen 1
368689
28.
12:00 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 4 Espergærde IF AB-hallen AB-hallen 1
370895
28.
13:15 AB 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 HVI Himmelev AB-hallen AB-hallen 1
369184
28.
14:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF AB-hallen AB-hallen 1
376630
28.
15:30 AB Old Boys A | Pulje 2 Rødovre HK AB-hallen AB-hallen 1
371632
30.
19:30 AB U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold AB-hallen AB-hallen 1
december 2021
368338
02.
19:30 AB U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold AB-hallen AB-hallen 1
370901
05.
13:00 AB 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 HØJ 2 AB-hallen AB-hallen 1
376460
05.
14:00 AB U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 6 Fjordbyerne AB-hallen AB-hallen 1
369493
09.
18:30 AB 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Vallensbæk IF 2 AB-hallen AB-hallen 1
334835
11.
14:15 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 AB-hallen AB-hallen 1
376853
11.
15:30 AB-Gentofte-Vangede HK Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 3 Brøndby HK 2 AB-hallen AB-hallen 1
335748
11.
16:45 AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 AB-hallen AB-hallen 1
374650
12.
12:30 AB 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 VSH 5 AB-hallen AB-hallen 1
375561
12.
13:30 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub AB-hallen AB-hallen 1
374440
12.
14:30 AB U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 6 VSH 2 AB-hallen AB-hallen 1
368700
12.
15:30 AB U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub 2 AB-hallen AB-hallen 1
379508
12.
12:30 AB 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Lyngby HK 2 AB-hallen AB-hallen 3
373780
12.
13:30 AB U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Birkerød HK AB-hallen AB-hallen 3
369195
12.
14:30 AB 2 Old Boys A | Pulje 1 Holte IF AB-hallen AB-hallen 3
376641
12.
15:30 AB Old Boys A | Pulje 2 Ajax København AB-hallen AB-hallen 3
373031
15.
19:30 AB Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 4 Team Kongevejen AB-hallen AB-hallen 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE