Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Glostrup-hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
208391
20.
20:05 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 2 Serie 3 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 KFUM 4 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
204641
20.
21:15 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 Sierslev HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
204966
21.
19:00 AG Håndbold 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
februar 2020
239852
02.
11:40 AG Håndbold U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 5 Brøndby HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
212985
02.
12:30 AG Håndbold 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Rødovre HK 4 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
128118
02.
13:30 AG Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 VHC/Vidar 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
204466
02.
14:45 AG Håndbold 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 6 Tune IF 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
130028
02.
16:00 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
207013
23.
09:00 AG Håndbold 2 U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 Rødovre HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
210434
23.
09:40 AG Håndbold U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
211602
23.
10:30 AG Håndbold 2 U-9 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
206893
23.
11:10 AG Håndbold U-9 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
211033
23.
12:00 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
211605
23.
12:50 Håndboldklubben Maribo/Hunseby U-9 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 AG Håndbold 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
210733
23.
13:30 AG Håndbold 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Herlev/Hjorten Håndbold 4 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
226220
23.
14:20 AG Håndbold U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 5 Team Ramsø Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
204972
23.
15:10 AG Håndbold 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
234142
23.
16:10 AG Håndbold 2 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 5 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
227328
23.
17:00 AG Håndbold 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 AB 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
203803
23.
18:00 AG Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
208274
23.
12:00 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt Serie 2 Damer B - 2. halvdel | Pulje 5 VLI 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 3
204644
23.
13:10 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 SMUT BG 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 3
208394
23.
14:20 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 2 Serie 3 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød Glostrup-hallenGlostrup-hallen 3
204674
23.
15:30 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 2 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby Strand IK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 3
208604
23.
16:40 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 3 Serie 4 Damer B - 2. halvdel | Pulje 4 Hornsherred HK Glostrup-hallenGlostrup-hallen 3
239729
24.
17:15 AG Håndbold U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 4 Rødovre HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
239739
27.
18:45 AG Håndbold U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 4 HØJ 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
marts 2020
204981
01.
11:00 AG Håndbold 2 U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 1 Frem 83, Skælskør Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
227338
01.
12:00 AG Håndbold 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Stenhus - HK Lammefjorden 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
203813
01.
13:00 AG Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
211313
01.
14:10 AG Håndbold U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
128130
01.
15:10 AG Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
199185
01.
16:20 AG Håndbold 3 Serie 1 Damer | Pulje 5 H.S.G. 91 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
210440
07.
10:00 AG Håndbold U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 6 Brøndby HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
212300
07.
10:50 AG Håndbold 2 U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 4 TIK - Taastrup Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
204650
08.
11:00 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
208280
08.
12:10 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt Serie 2 Damer B - 2. halvdel | Pulje 5 KSG 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
208400
08.
13:20 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 2 Serie 3 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 Amager Sundby KFUM Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
208610
08.
14:30 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 3 Serie 4 Damer B - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
204468
08.
15:30 AG Håndbold 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 6 TIK - Taastrup 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
204073
10.
19:00 AG Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
211303
15.
12:00 AG Håndbold U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
128934
15.
13:15 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
130052
15.
14:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
128142
15.
15:45 AG Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 VLI Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
199186
15.
17:00 AG Håndbold 3 Serie 1 Damer | Pulje 5 Fremad Valby 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
130040
17.
20:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1

Vælg forbund

Luk