Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Himmelevhallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
153861
25.
18:45 Team Hedeland Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
128429
27.
18:30 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
160067
28.
15:30 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
156778
29.
10:00 HVI Himmelev 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 6 KHKS Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
161447
29.
10:50 HVI Himmelev 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 Greve Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
156443
29.
11:40 HVI Himmelev 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 5 BK Ydun 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
170719
29.
12:30 HVI Himmelev 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 STG / Vallø HimmelevhallenHimmelev-hallen
170391
29.
13:20 HVI Himmelev U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Ejby IF HimmelevhallenHimmelev-hallen
154596
29.
14:10 HVI Himmelev 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 7 Brøndby Strand IK 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
178417
29.
15:20 HVI Himmelev Old Girls A - 1.halvdel | Pulje 1 HØJ HimmelevhallenHimmelev-hallen
oktober 2019
159917
03.
18:00 HVI Himmelev U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Team Ramsø HimmelevhallenHimmelev-hallen
128825
03.
20:45 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen
155601
06.
10:00 HVI Himmelev U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Dalby G&IF HimmelevhallenHimmelev-hallen
160819
06.
10:50 HVI Himmelev U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Raklev G&I HimmelevhallenHimmelev-hallen
156051
06.
11:40 HVI Himmelev 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 5 Dragør HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
128440
10.
19:00 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 KSG HimmelevhallenHimmelev-hallen
154602
20.
12:50 HVI Himmelev 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 7 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
128836
20.
14:00 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
178423
21.
19:30 HVI Himmelev Old Girls A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK HimmelevhallenHimmelev-hallen
130298
24.
19:00 HVI Himmelev 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Ajax København 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen
156785
27.
09:00 HVI Himmelev 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 6 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
161454
27.
09:50 HVI Himmelev 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 Roskilde Håndbold 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen
156450
27.
10:40 HVI Himmelev 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 5 FHH 90 HimmelevhallenHimmelev-hallen
156057
27.
11:30 HVI Himmelev 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 5 FHH 90 HimmelevhallenHimmelev-hallen
170726
27.
12:20 HVI Himmelev 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 Greve Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
155607
27.
13:10 HVI Himmelev U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
170398
27.
14:00 HVI Himmelev U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby HimmelevhallenHimmelev-hallen
160074
27.
14:50 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
159924
27.
15:50 HVI Himmelev U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
176910
30.
17:30 HVI - H.S.G. 91 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 AG Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
november 2019
156789
03.
09:00 HVI Himmelev 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 6 Team AGF S-HH HimmelevhallenHimmelev-hallen
161458
03.
09:50 HVI Himmelev 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen
156454
03.
10:40 HVI Himmelev 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
170730
03.
11:30 HVI Himmelev 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 Jersie HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
170402
03.
12:20 HVI Himmelev U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom HimmelevhallenHimmelev-hallen
160078
03.
13:10 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AB HimmelevhallenHimmelev-hallen
156060
03.
14:10 HVI Himmelev 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 5 BK Ydun 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen
159928
03.
15:00 HVI Himmelev U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun 4 HimmelevhallenHimmelev-hallen
128849
03.
16:00 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
169785
03.
17:15 Team Hedeland Håndbold U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
154608
03.
18:25 HVI Himmelev 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 7 Høje-Tåstrup IF 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
178429
04.
19:30 HVI Himmelev Old Girls A - 1.halvdel | Pulje 1 FIF HimmelevhallenHimmelev-hallen
128453
05.
20:45 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun HimmelevhallenHimmelev-hallen
160832
10.
17:00 HVI Himmelev U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Korsør/Tårnborg HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
153875
10.
17:50 Team Hedeland Håndbold U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 AG Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
130312
10.
19:00 HVI Himmelev 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 FIF 4 HimmelevhallenHimmelev-hallen
128465
16.
13:00 HVI Himmelev 3. Division Herrer | Pulje 5 Jernløse Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
128861
16.
14:15 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Køge Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
130318
16.
15:30 HVI Himmelev 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Køge Håndbold 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
170740
17.
10:00 HVI Himmelev 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 H.S.G. 91 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen
170412
17.
10:50 HVI Himmelev U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm HimmelevhallenHimmelev-hallen
160088
17.
11:40 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
176924
17.
12:40 HVI - H.S.G. 91 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
161468
17.
13:40 HVI Himmelev 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 6 H.S.G. 91 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
178438
18.
19:30 HVI Himmelev Old Girls A - 1.halvdel | Pulje 1 Freja HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
160834
23.
13:00 HVI Himmelev U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Faxe Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen

Vælg forbund

Luk