Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Tunehallerne

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
213043
24.
18:00 Tune IF U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 BK Ydun TunehallerneTune-Hallerne 1
130038
25.
19:15 Tune IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar TunehallerneTune-Hallerne 1
206803
26.
18:00 Tune IF U-9 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby TunehallerneTune-Hallerne 1
128122
27.
19:15 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 AG Håndbold 2 TunehallerneTune-Hallerne 1
249454
29.
13:05 Glostrup Håndbold 3 Stævne 8: U-6 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (13) | Pulje 6 Greve Håndbold 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249455
29.
13:20 Ishøj HF 3 Stævne 8: U-6 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (13) | Pulje 6 FIF 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249456
29.
13:35 Freja HK 1 - afbud 1902 Stævne 8: U-6 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (13) | Pulje 6 Glostrup Håndbold 3 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249457
29.
13:55 Greve Håndbold 1 Stævne 8: U-6 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (13) | Pulje 6 Ishøj HF 3 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249458
29.
14:10 FIF 2 Stævne 8: U-6 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (13) | Pulje 6 Freja HK 1 - afbud 1902 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249388
29.
14:30 Glostrup Håndbold 1 Stævne 8: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 5 Tune IF 4 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249389
29.
14:45 Rødovre HK 3 Stævne 8: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 5 Glostrup Håndbold 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249390
29.
15:05 Tune IF 4 Stævne 8: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 5 Rødovre HK 3 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249624
29.
15:20 Glostrup Håndbold 2 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 8 Herlev/Hjorten Håndbold 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249625
29.
15:35 HVI Himmelev 1 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 8 Ishøj HF 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249626
29.
15:55 Vindinge IF 1 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 8 Glostrup Håndbold 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249627
29.
16:10 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 8 HVI Himmelev 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249628
29.
16:25 Ishøj HF 1 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 8 Vindinge IF 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249490
29.
16:45 AB 2 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 6 Greve Håndbold 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249491
29.
17:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik 1 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold 4 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249492
29.
17:15 Herlev/Hjorten Håndbold 4 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 6 AB 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249493
29.
17:30 Greve Håndbold 2 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 6 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 1
249475
29.
13:05 FIF 1 Stævne 8: U- 5 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (14) | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249476
29.
13:20 FIF 3 Stævne 8: U- 5 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (14) | Pulje 4 Tune IF 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249477
29.
13:35 Tune IF 2 Stævne 8: U- 5 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (14) | Pulje 4 FIF 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249478
29.
13:55 Herlev/Hjorten Håndbold 1 Stævne 8: U- 5 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (14) | Pulje 4 FIF 3 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249503
29.
14:10 Greve Håndbold 3 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 9 Herlev/Hjorten Håndbold 5 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249504
29.
14:30 HVI Himmelev 2 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 9 Freja HK 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249505
29.
14:45 Freja HK 2 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 9 Greve Håndbold 3 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249506
29.
15:05 Herlev/Hjorten Håndbold 5 Stævne 8: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (12) | Pulje 9 HVI Himmelev 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249494
29.
15:20 Herlev/Hjorten Håndbold 3 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 7 Rødovre HK 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249495
29.
15:35 VHC/Vidar 1 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 7 Herlev/Hjorten Håndbold 3 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249496
29.
15:55 Rødovre HK 2 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 7 VHC/Vidar 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249329
29.
16:10 Tune IF 1 Stævne 8: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 4 AB 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249330
29.
16:25 Tune IF 3 Stævne 8: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 4 Rødovre HK 4 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249331
29.
16:45 Ishøj HF 2 Stævne 8: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 4 Rødovre HK 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249332
29.
17:00 AB 1 Stævne 8: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 4 Tune IF 3 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249333
29.
17:15 Rødovre HK 1 Stævne 8: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 4 Tune IF 1 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
249334
29.
17:30 Rødovre HK 4 Stævne 8: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 29. februar 2020 (11) | Pulje 4 Ishøj HF 2 TunehallerneTune-Hallerne 3 bane 2
marts 2020
206813
15.
09:00 Tune IF U-9 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 VSH TunehallerneTune-Hallerne 1
213053
15.
09:50 Tune IF U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 VSH TunehallerneTune-Hallerne 1
212273
15.
10:40 Tune IF U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø TunehallerneTune-Hallerne 1
208703
15.
11:30 Tune IF Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Dragør HK TunehallerneTune-Hallerne 1
204773
15.
12:30 Tune IF Old Boys BB - 2. halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold TunehallerneTune-Hallerne 1
204473
15.
13:30 Tune IF 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 6 KHKS Håndbold 2 TunehallerneTune-Hallerne 1
130050
15.
14:45 Tune IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro TunehallerneTune-Hallerne 1
203727
15.
16:00 Team Hedeland Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Helsingør/HUK/Øresund 2 TunehallerneTune-Hallerne 1
208283
15.
17:15 Tune IF 2 Serie 2 Damer B - 2. halvdel | Pulje 5 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt TunehallerneTune-Hallerne 1
213117
16.
19:15 Team Hedeland Håndbold 2 U-17 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Tuse IF Håndbold TunehallerneTune-Hallerne 1
128140
17.
19:15 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro TunehallerneTune-Hallerne 1
207447
19.
19:15 Team Hedeland Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Team Arresø TunehallerneTune-Hallerne 1
212274
26.
18:00 Tune IF U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 3 TunehallerneTune-Hallerne 1
208704
28.
10:30 Tune IF Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF TunehallerneTune-Hallerne 1
204774
28.
11:30 Tune IF Old Boys BB - 2. halvdel | Pulje 1 Jersie HK TunehallerneTune-Hallerne 1
204474
28.
12:30 Tune IF 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 6 TIK - Taastrup 3 TunehallerneTune-Hallerne 1
130062
28.
13:40 Tune IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 TunehallerneTune-Hallerne 1
128152
28.
14:50 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Freja HK TunehallerneTune-Hallerne 1
208284
28.
16:00 Tune IF 2 Serie 2 Damer B - 2. halvdel | Pulje 5 Lyngby HK 4 TunehallerneTune-Hallerne 1
213054
30.
18:00 Tune IF U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I TunehallerneTune-Hallerne 1

Vælg forbund

Luk