Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Ølstykke-hallerne

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
155531
27.
19:00 HØJ U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne
161982
29.
09:00 HØJ U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød Ølstykke-hallerne
162073
29.
09:40 HØJ 2 U-9 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 Rødovre HK 3 Ølstykke-hallerne
156926
29.
10:20 HØJ 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 11 Ålholm IF, Hillerød Ølstykke-hallerne
156591
29.
11:10 HØJ 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 10 Slangerup HF Ølstykke-hallerne
161206
29.
12:00 HØJ 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 9 Amager SK 2 Ølstykke-hallerne
158513
29.
12:50 HØJ Serie 3 Damer - 1.halvdel | Pulje 4 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt Ølstykke-hallerne
156262
29.
14:00 HØJ U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 VSH Ølstykke-hallerne
160937
29.
14:50 HØJ U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 5 Øresund Håndbold Ølstykke-hallerne
160397
29.
15:50 HØJ 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 BK Ydun 2 Ølstykke-hallerne
154136
29.
16:40 HØJ U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Amager Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
oktober 2019
159977
01.
19:15 HØJ 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 5 HUK Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
156021
06.
13:00 HØJ 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 4 IF Frem, Bjæverskov Ølstykke-hallerne
154290
06.
14:00 HØJ 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 VLI 2 Ølstykke-hallerne
157960
08.
19:15 HØJ U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Ølstykke-hallerne
146450
10.
HØJ U-11 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 1. runde cup kampe | Kampe Håndboldklubben Maribo/Hunseby Ølstykke-hallerne
130663
13.
15:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Ølstykke-hallerne
158520
13.
16:15 HØJ Serie 3 Damer - 1.halvdel | Pulje 4 Roskilde Håndbold 4 Ølstykke-hallerne
154295
16.
20:45 HØJ 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Brøndby Strand IK Ølstykke-hallerne
130669
17.
20:15 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Ølstykke-hallerne
128573
18.
19:00 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Ølstykke-hallerne
157267
20.
10:00 HØJ U-9 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Furesø Håndboldklub Ølstykke-hallerne
161988
20.
10:40 HØJ U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 VSH 3 Ølstykke-hallerne
161212
20.
11:20 HØJ 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 9 Furesø Håndboldklub Ølstykke-hallerne
156932
20.
12:10 HØJ 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 11 Hillerød Håndbold Klub 4 Ølstykke-hallerne
156597
20.
13:00 HØJ 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 10 Hillerød Håndbold Klub 3 Ølstykke-hallerne
162146
23.
19:15 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Ølstykke-hallerne
154142
25.
17:30 HØJ U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Fjordbyerne Ølstykke-hallerne
155537
25.
18:30 HØJ U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Ølstykke-hallerne
160404
26.
13:00 HØJ 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Ajax København 2 Ølstykke-hallerne
160436
26.
13:50 HØJ 3 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 9 Helsingør Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
160736
26.
14:40 HØJ 4 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Allerød Håndbold Klub Ølstykke-hallerne
157576
27.
10:00 HØJ 2 U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Allerød Håndbold Klub 2 Ølstykke-hallerne
159984
27.
10:45 HØJ 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 5 Gilleleje HK Ølstykke-hallerne
169781
27.
11:45 HØJ 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Ølstykke-hallerne
153617
27.
13:15 HØJ U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Ølstykke-hallerne
128183
27.
14:40 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 Ølstykke-hallerne
157606
27.
16:00 HØJ U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 SUS Nyborg Ølstykke-hallerne
158524
29.
20:45 HØJ Serie 3 Damer - 1.halvdel | Pulje 4 Gentofte-Vangede HK Ølstykke-hallerne
153621
30.
17:45 HØJ U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Oure I.E. HK Ølstykke-hallerne
145973
31.
HØJ U-17 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - cup kampe 2. runde | Kvartfinaler TMS, Ringsted ungdom Ølstykke-hallerne
146437
31.
HØJ U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe Rødovre HK Ølstykke-hallerne
november 2019
156027
01.
18:50 HØJ 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 4 Borup IF Ølstykke-hallerne
168766
02.
13:00 HØJ U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Ølstykke-hallerne
119514
02.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Ølstykke-hallerne
157579
03.
09:00 HØJ 2 U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 AB Ølstykke-hallerne
161994
03.
09:40 HØJ U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 HIK 2 Ølstykke-hallerne
156938
03.
10:20 HØJ 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 11 Stenløse HK Ølstykke-hallerne
160739
03.
11:10 HØJ 4 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Hillerød Håndbold Klub 3 Ølstykke-hallerne
160408
03.
12:00 HØJ 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Københavns Håndboldklub Ølstykke-hallerne
160439
03.
12:50 HØJ 3 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 9 Hillerød Håndbold Klub 2 Ølstykke-hallerne
160948
03.
13:40 HØJ U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub Ølstykke-hallerne
155543
03.
14:30 HØJ U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Ølstykke-hallerne
157969
03.
15:30 HØJ U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Lyngby HK 2 Ølstykke-hallerne
157609
03.
16:30 HØJ U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Stenhus Idræts Klub Ølstykke-hallerne
178431
03.
17:45 HØJ Old Girls A - 1.halvdel | Pulje 1 HIK Ølstykke-hallerne
154310
06.
20:45 HØJ 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Greve Håndbold Ølstykke-hallerne
162161
09.
15:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Ølstykke-hallerne
162087
10.
09:00 HØJ 2 U-9 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
157275
10.
09:40 HØJ U-9 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Lyngby HK Ølstykke-hallerne
156030
10.
10:20 HØJ 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 4 Undløse IF Ølstykke-hallerne
168779
10.
11:10 HØJ U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 6 Helsingør Håndbold Ølstykke-hallerne
156276
10.
12:10 HØJ U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold Ølstykke-hallerne
154150
10.
13:00 HØJ U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 AB Ølstykke-hallerne
169788
10.
14:00 HØJ 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Hedeland Håndbold Ølstykke-hallerne
130687
10.
15:30 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne
128591
10.
16:50 HØJ 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
161227
17.
09:00 HØJ 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 9 VSH 2 Ølstykke-hallerne
156612
17.
09:50 HØJ 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 10 HUK Håndbold Ølstykke-hallerne
156947
17.
10:40 HØJ 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 11 Gundsølille SG&I Ølstykke-hallerne
160418
17.
11:30 HØJ 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Tårnby HK 2 Ølstykke-hallerne
159998
17.
12:20 HØJ 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 5 Ålholm IF, Hillerød 2 Ølstykke-hallerne
156283
17.
13:20 HØJ U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub 2 Ølstykke-hallerne
160958
17.
14:10 HØJ U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne
155552
17.
15:00 HØJ U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 6 Gundsølille SG&I Ølstykke-hallerne
154157
17.
16:00 HØJ U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub Ølstykke-hallerne
153631
17.
17:00 HØJ U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 HUK-Øresund Ølstykke-hallerne
162094
23.
12:00 HØJ 2 U-9 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 SSS Kilden Ølstykke-hallerne
162003
23.
12:40 HØJ U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Freja HK Ølstykke-hallerne
157975
23.
13:20 HØJ U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 FIF 3 Ølstykke-hallerne
168781
23.
14:20 HØJ U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne
130699
23.
16:00 HØJ 2. Division Damer | Pulje 3 Tved G.& I. Ølstykke-hallerne

Vælg forbund

Luk