Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Humlebæk Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2019
762362
24.
09:25 Øresund Håndbold U-10 Pige A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Humlebæk Idrætscenter
760762
24.
10:15 Øresund Håndbold 3 Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel | Pulje 4 Hundested HK 2 Humlebæk Idrætscenter
759680
24.
11:15 HUK Øresund 2 U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF Humlebæk Idrætscenter
755802
24.
12:45 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Humlebæk Idrætscenter
759500
24.
14:00 HUK Øresund U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Humlebæk Idrætscenter
682358
24.
15:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter
682998
24.
17:00 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Lyngby HK Humlebæk Idrætscenter
marts 2019
682364
09.
14:45 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Humlebæk Idrætscenter
682630
09.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Humlebæk Idrætscenter
683003
09.
17:15 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Humlebæk Idrætscenter
760768
10.
11:00 Øresund Håndbold 3 Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel | Pulje 4 Gilleleje HK Humlebæk Idrætscenter
762373
16.
11:00 Øresund Håndbold U-10 Pige A2 - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Humlebæk Idrætscenter
759570
19.
19:50 HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold Humlebæk Idrætscenter
759695
23.
11:00 HUK Øresund 2 U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Lyngby HK 2 Humlebæk Idrætscenter
755817
23.
12:15 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Humlebæk Idrætscenter
759515
23.
13:30 HUK Øresund U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Humlebæk Idrætscenter
759576
23.
14:45 HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby HK Humlebæk Idrætscenter
682642
23.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Humlebæk Idrætscenter
764178
24.
10:00 Øresund Håndbold U-9 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Tårnby HK Humlebæk Idrætscenter
761957
24.
10:50 Øresund Håndbold U-12 Pige B2 - 2. halvdel | Pulje 4 Farum HF 2 Humlebæk Idrætscenter
758128
24.
11:40 Øresund Håndbold U-12 Drenge C1 - 2. halvdel | Pulje 4 Gladsaxe HG Humlebæk Idrætscenter
759846
24.
12:30 Øresund Håndbold U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Helsingør Håndbold Humlebæk Idrætscenter
760146
24.
13:30 Øresund Håndbold 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 4 Skovlunde IF 2 Humlebæk Idrætscenter
760774
30.
13:45 Øresund Håndbold 3 Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel | Pulje 4 Stenløse HK Humlebæk Idrætscenter
682382
30.
15:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Humlebæk Idrætscenter
683013
30.
16:15 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Humlebæk Idrætscenter

Vælg forbund

Luk