Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Egedalshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2018
709774
23.
18:00 HUK Håndbold U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 4 Borsholm-S IF Egedalshallen
737467
25.
HUK Øresund U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 | Pulje 3 Rudersdal Håndbold Egedalshallen
684139
30.
19:15 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Damer | Pulje 4 Ledøje-Smørum HK Egedalshallen
november 2018
715171
06.
20:30 HUK HÅNDBOLD 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 7 HØJ 3 Egedalshallen
737588
08.
HUK Øresund U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 | Pulje 3 HIK/KFUM Egedalshallen
737654
08.
HUK Håndbold U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 | Pulje 4 Amager SK Egedalshallen
708769
18.
09:00 HUK Håndbold U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Hillerød Håndbold Klub 3 Egedalshallen
708199
18.
09:50 HUK Håndbold U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 10 Team Helsinge Håndbold 2 Egedalshallen
709070
18.
10:40 HUK Håndbold 2 U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 10 Birkerød HK 2 Egedalshallen
711325
18.
11:40 HUK HÅNDBOLD U-12 Pige A - 1.halvdel | Pulje 6 HØJ Egedalshallen
684149
18.
12:30 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Damer | Pulje 4 Furesø Håndbold 2 Egedalshallen
709789
18.
13:40 HUK Håndbold U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 4 Furesø Håndbold 2 Egedalshallen
682959
18.
14:40 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Egedalshallen
715180
18.
15:50 HUK HÅNDBOLD 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 7 Helsingør Håndbold 4 Egedalshallen
710419
18.
17:00 HUK HÅNDBOLD Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 5 Team Kongevejen Egedalshallen
december 2018
709071
01.
11:15 HUK Håndbold 2 U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 10 Fredensborg HK 78 Egedalshallen
715185
01.
12:05 HUK HÅNDBOLD 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 7 Håndboldklubben Sirius-Græsted Egedalshallen
708775
09.
09:00 HUK Håndbold U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Team Helsinge Håndbold 2 Egedalshallen
708205
09.
09:50 HUK Håndbold U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 10 Helsingør Håndbold 2 Egedalshallen
711331
09.
10:40 HUK HÅNDBOLD U-12 Pige A - 1.halvdel | Pulje 6 Helsingør Håndbold Egedalshallen
707396
09.
11:30 HUK Øresund 2 U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Helsingør Håndbold Egedalshallen
709795
09.
12:30 HUK Håndbold U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 4 Ballerup-Skovlunde Håndbold Egedalshallen
706015
09.
13:30 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Egedalshallen
709345
09.
14:45 HUK Øresund U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK Egedalshallen
709435
09.
16:00 HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Egedalshallen
709495
09.
17:10 HUK Øresund 2 U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK 2 Egedalshallen
710425
09.
18:20 HUK HÅNDBOLD Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold 2 Egedalshallen
684154
16.
12:00 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Damer | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Egedalshallen

Vælg forbund

Luk