Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Egedalshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
130172
27.
20:30 HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Egedalshallen
229442
29.
11:30 HUK Håndbold 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 9 Helsingør Håndbold Egedalshallen
marts 2020
229451
01.
14:00 HUK Håndbold 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 9 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Egedalshallen
208312
01.
15:10 HUK Håndbold 2 Serie 2 Damer B - 2. halvdel | Pulje 6 Team Arresø 2 Egedalshallen
211403
01.
16:20 HUK Håndbold U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub Egedalshallen
214759
08.
10:00 HUK Håndbold U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub Egedalshallen
225760
08.
10:50 HUK Håndbold U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby HK 2 Egedalshallen
226375
08.
11:50 HUK Håndbold U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 10 Slangerup HF Egedalshallen
210499
08.
12:40 HUK Håndbold U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 8 Helsingør Håndbold Egedalshallen
209149
08.
13:30 HUK Håndbold 2 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 4 HØJ 2 Egedalshallen
229194
08.
14:30 HUK Håndbold U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 7 Slangerup HF Egedalshallen
154822
08.
15:30 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 FHK/FIF Egedalshallen
203595
15.
12:45 Helsingør/HUK/Øresund U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH Egedalshallen
130184
15.
14:00 HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Egedalshallen
208318
21.
12:00 HUK Håndbold 2 Serie 2 Damer B - 2. halvdel | Pulje 6 Håndboldklubben Sirius-Græsted Egedalshallen
214765
29.
10:00 HUK Håndbold U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 4 HØJ 2 Egedalshallen
226381
29.
10:50 HUK Håndbold U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 10 HØJ 4 Egedalshallen
229200
29.
11:50 HUK Håndbold U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 7 Espergærde IF Egedalshallen
208135
29.
12:50 HUK Håndbold Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 7 Espergærde IF 2 Egedalshallen
130196
29.
14:00 HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Egedalshallen
154832
29.
15:10 HUK Håndbold Old Boys A | Pulje 1 Tårnby HK Egedalshallen
204565
29.
16:10 HUK HÅNDBOLD 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 9 Store Lyngby SG&I 2 Egedalshallen
211288
29.
17:20 HUK-Øresund U-19 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne Egedalshallen
225766
29.
18:30 HUK Håndbold U-15 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Gilleleje HK Egedalshallen
209155
29.
19:30 HUK Håndbold 2 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 4 Gilleleje HK Egedalshallen
208129
31.
19:00 HUK Håndbold Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 7 Lynge-Uggeløse IF Egedalshallen

Vælg forbund

Luk