Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
marts 2020
128004
03.
19:45 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
211760
08.
09:45 HK Lammefjorden U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 3 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
207858
08.
10:40 Stenhus - HK Lammefjorden U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 CIK Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
227335
08.
11:45 Stenhus - HK Lammefjorden 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
204050
08.
12:50 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
227364
08.
13:55 Stenhus - HK Lammefjorden 3 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
130365
08.
15:00 HK Lammefjorden 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Ajax København 3 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
128532
08.
16:20 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
203535
08.
17:40 HK Lammefjorden U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Freja/Rødovre Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
208430
08.
19:00 HK Lammefjorden 2 Serie 4 Damer A - 2. halvdel | Pulje 1 Herrestrup IF Håndbold Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
248928
14.
09:30 FIF 2 U-11 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - Finale - Cup kampe | Pulje 1 Tårnby HK Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterV-H Kultur- & Idrætscenter
248652
14.
10:25 Roskilde Håndbold / Herlev-Hjorten U-11 Drenge- Intersport Ungdomspokal 2 - finale - Cup kampe | Pulje 1 Øresund / FIF 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterV-H Kultur- & Idrætscenter
248820
14.
11:20 Ledøje-Smørum HK U-13 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - Finale - Cup kampe | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterV-H Kultur- & Idrætscenter
248622
14.
12:30 Blovstrød HF / Slagelse U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 2 - Finale - Cup kampe | Pulje 1 Roskilde Håndbold / AB Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterV-H Kultur- & Idrætscenter
248712
14.
13:40 Næstved/Herlufsholm U-15 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - Finale Cup kampe | Pulje 1 FIF / Team Helsinge - Sirius Græsted Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterV-H Kultur- & Idrætscenter
248514
14.
14:50 TMS, Ringsted ungdom 2 / Rødovre U-15 Drenge- Intersport Ungdomspokal 2 - Finale - Cup kampe | Pulje 1 Rudersdal 2 / FIF 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterV-H Kultur- & Idrætscenter
248682
14.
16:00 TMS, Ringsted ungdom U-17 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - Finale - Cup kampe | Pulje 1 FIF 2 / Rudersdal Håndbold 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterV-H Kultur- & Idrætscenter
203541
27.
19:15 HK Lammefjorden U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Stenstrup IF / Faaborg ØH Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
226170
29.
11:00 HK Lammefjorden U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 3 Dianalund/Tersløse 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
211766
29.
11:50 HK Lammefjorden U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 SMUT BG Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
227370
29.
12:45 Stenhus - HK Lammefjorden 3 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
208436
29.
13:50 HK Lammefjorden 2 Serie 4 Damer A - 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter

Vælg forbund

Luk