Søg Håndboldinfo
Del

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2022
484326
04.
19:15 Raklev G&I U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 FIF/Ydun 2 Røsnæshallen 26-31
483215
06.
17:30 Raklev G&I U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HF Suså Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
492613
06.
18:45 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 15-35
486647
11.
18:05 Raklev G&I 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
508782
11.
19:00 HF Kalundborg U-15 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen 17-34
485952
13.
18:45 Raklev G&I 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Tune IF Røsnæshallen 9-18
484332
13.
19:50 Raklev G&I U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole Røsnæshallen 23-29
486522
23.
09:45 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
486942
23.
10:35 Raklev G&I 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
487181
23.
12:30 Raklev G&I U-9 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
482981
23.
13:30 Raklev G&I U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 4 Røsnæshallen 17-17
485741
23.
14:20 Raklev G&I U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 21-28
460909
23.
15:30 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen 19-19
461437
23.
16:45 Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 TIK - Taastrup Røsnæshallen 18-21
492603
23.
18:00 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Røsnæshallen 21-15
483221
27.
17:40 Raklev G&I U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HVI Himmelev 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
461971
30.
14:00 HF Kalundborg 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Røsnæshallen 21-25
481874
30.
15:30 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 SMUT BG 2 Røsnæshallen 20-17
482504
30.
16:45 HF Kalundborg 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Svebølle BI Røsnæshallen 21-23
november 2022
513104
08.
20:30 HF Kalundborg (3. div) Santander Cup Herrer LP 2022-24 2. runde | HRØ Kampe Øresund Håndbold (3. div) Røsnæshallen 25-32
485756
10.
18:30 Raklev G&I U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Røsnæshallen 15-19
508795
12.
13:30 HF Kalundborg U-15 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Røsnæshallen 20-22
461984
12.
15:00 HF Kalundborg 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Røsnæshallen 25-19
487493
12.
16:15 HF Kalundborg U-17 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Tuse IF/SMUT BG Røsnæshallen 28-29
483649
13.
09:00 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Stillinge IF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
486950
13.
09:50 Raklev G&I 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 Stillinge IF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
483229
13.
10:40 Raklev G&I U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
486530
13.
11:30 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
482989
13.
12:20 Raklev G&I U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 Mørkøv KFUM Røsnæshallen 28-2
485960
13.
13:10 Raklev G&I 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Herrestrup IF Håndbold Røsnæshallen 20-12
492611
13.
14:10 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HVI Himmelev Røsnæshallen 11-17
484340
13.
15:10 Raklev G&I U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Amager Håndbold Røsnæshallen 15-23
460926
13.
16:30 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Røsnæshallen 19-22
482511
13.
17:45 HF Kalundborg 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Røsnæshallen 25-29
481881
13.
18:45 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Røsnæshallen 18-20
461425
15.
20:00 Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm 2 Røsnæshallen 15-23
483635
17.
17:30 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 HK Lammefjorden Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
486957
20.
09:00 Raklev G&I 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 HK Lammefjorden Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
483656
20.
09:50 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Rørby-Værslev IF 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
484347
20.
10:45 Raklev G&I U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Røsnæshallen 26-30
486656
20.
12:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Holbæk HK Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
483236
20.
12:50 Raklev G&I U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
486537
20.
13:40 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
485967
20.
14:30 Raklev G&I 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 FK Odsherred Røsnæshallen 30-2
460933
20.
16:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Røsnæshallen 25-25
487187
21.
18:00 Raklev G&I U-9 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
485747
22.
19:15 Raklev G&I U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Røsnæshallen 16-15
507837
22.
20:15 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Brøndby Strand IK Røsnæshallen 26-28
december 2022
487501
06.
19:15 HF Kalundborg U-17 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole 4 Røsnæshallen
460897
06.
20:25 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Røsnæshallen
486543
10.
13:20 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Røsnæshallen
485762
10.
14:20 Raklev G&I U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Røsnæshallen
486662
10.
15:20 Raklev G&I 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 FHH 90 Røsnæshallen
483662
11.
09:20 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 H.S.G. 91 Røsnæshallen
487202
11.
10:10 Raklev G&I U-9 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Røsnæshallen
486963
11.
11:00 Raklev G&I 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen
483242
11.
11:50 Raklev G&I U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Røsnæshallen
483002
11.
12:50 Raklev G&I U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 Lynge-Broby IF Røsnæshallen
492624
11.
13:50 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Korsør/Tårnborg HK Røsnæshallen
485973
11.
14:50 Raklev G&I 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Røsnæshallen
460951
11.
16:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Røsnæshallen
461479
11.
17:15 Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
484353
13.
19:30 Raklev G&I U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Røsnæshallen
januar 2023
461461
10.
Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Hashøj IF Røsnæshallen
460963
15.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Røsnæshallen
461491
15.
Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen
460975
29.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 AG Håndbold Røsnæshallen
februar 2023
460980
05.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Røsnæshallen
461508
05.
Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Fuglebjerg IF Røsnæshallen
marts 2023
460993
05.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Røsnæshallen
461533
19.
Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK 2 Røsnæshallen
april 2023
461011
02.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Røsnæshallen
461539
02.
Raklev G&I 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 NFØ Håndbold Røsnæshallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE