Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
161386
29.
09:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156747
29.
09:50 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Dianalund/Tersløse 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
161893
29.
10:40 Raklev G&I U-9 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Amager SK Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156352
29.
11:30 Raklev G&I 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155687
29.
12:20 Raklev G&I U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 5 HK Lammefjorden Røsnæshallen 17-14
169070
29.
13:20 Raklev G&I U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 3 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
155202
29.
14:10 Raklev G&I 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 16-22
168646
29.
15:10 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Stenlille IF Røsnæshallen 23-24
158046
29.
16:20 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 AG Håndbold Røsnæshallen 17-18
154046
29.
17:20 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Røsnæshallen 20-25
oktober 2019
159736
10.
18:15 Raklev G&I 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen 14-17
161392
20.
09:50 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156358
20.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156753
20.
11:30 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
154052
20.
12:20 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 20-26
158052
20.
13:20 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 FHH 90 Røsnæshallen 24-11
155208
20.
14:20 Raklev G&I 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen 32-15
130571
20.
15:20 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm 2 Røsnæshallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
155693
22.
17:30 Raklev G&I U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 5 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
168667
24.
18:00 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
133531
24.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Røsnæshallen
154577
24.
20:25 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 6 Jyderup HK Røsnæshallen
169097
29.
17:00 Raklev G&I U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 3 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
159763
29.
17:50 Raklev G&I 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen
168681
29.
18:50 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM Røsnæshallen
185062
31.
19:00 Raklev G&I (S1) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe FK Odsherred (KV) Røsnæshallen
184959
31.
20:15 HF Kalundborg (KV) Santander Cup Herrer LP 2019-21 Herrer - 2. runde HRØ - FHF | HRØ Kampe HIK (KV) Røsnæshallen
november 2019
168661
05.
19:45 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Røsnæshallen
160837
07.
17:30 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 HVI Himmelev Røsnæshallen
156761
10.
09:50 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
161907
10.
10:40 Raklev G&I U-9 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 HIK Røsnæshallen
156366
10.
11:30 Raklev G&I 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Røsnæshallen
161400
10.
12:20 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Røsnæshallen
169084
10.
13:10 Raklev G&I U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 3 Holbæk/Jernløse Håndbold Røsnæshallen
160830
10.
14:10 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Røsnæshallen
133544
10.
15:10 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Svend Gønge IF Røsnæshallen
158060
10.
16:20 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen
154060
10.
17:20 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen
169006
10.
18:20 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen
161914
17.
09:00 Raklev G&I U-9 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 BK Ydun Røsnæshallen
156768
17.
09:50 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 HK Lammefjorden Røsnæshallen
161407
17.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Team AGF S-HH Røsnæshallen
169091
17.
11:30 Raklev G&I U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 3 SBI Håndbold Røsnæshallen
156373
17.
12:20 Raklev G&I 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold Røsnæshallen
155708
17.
13:10 Raklev G&I U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 5 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
158067
17.
14:00 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 VSH 2 Røsnæshallen
154067
17.
15:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 FIF 2 Røsnæshallen
159757
17.
16:00 Raklev G&I 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Stenhus - HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen
155223
17.
17:00 Raklev G&I 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG 2 Røsnæshallen
160822
21.
17:10 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Røsnæshallen
154586
21.
18:00 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 6 Jernløse Håndbold 3 Røsnæshallen
133555
21.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Røsnæshallen
169012
21.
20:25 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Røsnæshallen
december 2019
161920
08.
11:00 Raklev G&I U-9 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 VSH Røsnæshallen
156774
08.
11:50 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 5 FK Odsherred Røsnæshallen
161413
08.
12:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
160843
08.
13:30 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Korsør/Tårnborg HK Røsnæshallen
156379
08.
14:20 Raklev G&I 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Røsnæshallen
155714
08.
15:10 Raklev G&I U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 5 FK Odsherred Røsnæshallen
158073
08.
16:00 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 BK Ydun 2 Røsnæshallen
154073
08.
17:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Røsnæshallen
130601
08.
18:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Røsnæshallen

Vælg forbund

Luk