Søg Håndboldinfo
Del

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
370787
03.
13:00 Raklev G&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Svebølle BI Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
369677
03.
15:00 Raklev G&I U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen 19-23
374173
03.
17:00 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
373904
07.
17:30 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen 8-7
370127
07.
18:30 Raklev G&I 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 Svebølle BI Røsnæshallen 14-14
336702
07.
20:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 21-21
370133
24.
09:50 Raklev G&I 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 HK Lammefjorden Røsnæshallen 19-18
377779
24.
10:50 Raklev G&I 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
373609
24.
11:40 Raklev G&I U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Røsnæshallen 12-13
369594
24.
12:40 HF Kalundborg 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 27-15
368619
24.
13:40 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Røsnæshallen 18-16
376784
24.
14:50 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Røsnæshallen 22-20
372409
24.
16:00 Raklev G&I 3 Serie 3 Damer | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold 2 Røsnæshallen 22-22
369053
24.
17:10 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 HK Lammefjorden 3 Røsnæshallen 10-21
374967
26.
Raklev G&I U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 BK Ydun Røsnæshallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
370793
26.
17:40 Raklev G&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
369683
26.
18:40 Raklev G&I U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HVI Himmelev Røsnæshallen 34-29
334788
26.
20:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Røsnæshallen 23-18
373911
28.
18:30 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen 18-12
336714
28.
19:45 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Røsnæshallen 19-27
november 2021
373925
02.
18:30 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen 16-17
335541
04.
20:00 HF Kalundborg 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 SMUT BG Røsnæshallen 33-31
373915
09.
18:00 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 11-7
334806
09.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Røsnæshallen 34-27
335546
09.
20:25 HF Kalundborg 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen 22-21
374973
14.
09:50 Raklev G&I U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
377787
14.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
374187
14.
11:30 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
373617
14.
12:20 Raklev G&I U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 32-6
368627
14.
13:20 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HVI Himmelev / FHH90 Røsnæshallen 23-20
369691
14.
14:20 Raklev G&I U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Røsnæshallen 16-27
369602
14.
15:20 HF Kalundborg 2 U-15 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 19-13
376798
14.
16:20 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Boeslunde Gymnastik Forening Røsnæshallen 25-18
372417
14.
17:30 Raklev G&I 3 Serie 3 Damer | Pulje 3 Tuse IF Håndbold 2 Røsnæshallen 14-23
373926
18.
18:30 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Undløse IF Røsnæshallen 7-8
370808
21.
09:00 Raklev G&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
377794
21.
09:50 Raklev G&I 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
374982
21.
10:40 Raklev G&I U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
374194
21.
11:30 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370148
21.
12:30 Raklev G&I 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen 20-17
373624
21.
13:30 Raklev G&I U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 FK Odsherred Røsnæshallen 24-8
369698
21.
14:30 Raklev G&I U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen 12-23
376804
21.
15:30 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Røsnæshallen 23-16
372424
21.
16:40 Raklev G&I 3 Serie 3 Damer | Pulje 3 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen 25-21
370801
23.
17:45 Raklev G&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Mørkøv KFUM Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2021
373177
05.
13:15 Rørby-Værslev IF U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 FHH 90 2 Røsnæshallen 17-19
335561
05.
17:00 HF Kalundborg 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Mørkøv KFUM Røsnæshallen 30-25
377800
06.
17:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
368426
09.
HF Kalundborg U-17 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm Røsnæshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
376814
09.
20:00 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Røsnæshallen 14-22
370814
12.
09:30 Raklev G&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
374200
12.
10:20 Raklev G&I U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 BK Ydun Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
374988
12.
11:10 Raklev G&I U-9 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
373630
12.
12:00 Raklev G&I U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Røsnæshallen 13-16
370154
12.
13:00 Raklev G&I 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 Team KHKS-ASG-SHH Røsnæshallen 34-11
368640
12.
14:00 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold 2 Røsnæshallen 23-28
336756
12.
15:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Røsnæshallen 21-28
372430
12.
16:25 Raklev G&I 3 Serie 3 Damer | Pulje 3 NFØ Håndbold 2 Røsnæshallen 17-22
369074
12.
17:35 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 5 KGF - Vipperød Røsnæshallen 22-20
388419
16.
20:00 HF Kalundborg (KV) Santander Cup Herrer LP 2021-23 3. runde | HRØ Kampe TIK - Taastrup (2. div) Røsnæshallen 22-31
januar 2022
404221
15.
15:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 KHKS Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396516
15.
15:55 Raklev G&I U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 3 HK Lammefjorden Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
422462
16.
Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
404199
16.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403658
16.
09:55 Raklev G&I 3 U-11 Pige C1 - 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423002
16.
10:50 Raklev G&I 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Røsnæshallen 16-25
400353
16.
14:05 Raklev G&I U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Røsnæshallen 20-18
336768
16.
15:20 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Røsnæshallen 22-23
399333
16.
16:35 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 19-18
423242
25.
17:30 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 3 Svebølle BI Røsnæshallen
404027
25.
18:30 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Røsnæshallen
422469
27.
17:50 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Herrestrup IF Håndbold Røsnæshallen
334902
27.
19:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Røsnæshallen
336780
27.
20:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Røsnæshallen
403124
29.
15:00 Raklev G&I U-11 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Røsnæshallen
404206
29.
16:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Fladså HK Røsnæshallen
423248
30.
09:00 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen
421675
30.
09:55 Raklev G&I U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Røsnæshallen
403244
30.
10:50 Raklev G&I 2 U-11 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Røsnæshallen
403664
30.
11:45 Raklev G&I 3 U-11 Pige C1 - 2. halvdel | Pulje 3 NFØ Håndbold Røsnæshallen
395082
30.
12:40 Raklev G&I U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Røsnæshallen
336731
30.
13:45 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Røsnæshallen
399339
30.
15:10 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
februar 2022
423008
01.
17:40 Raklev G&I 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen
404021
01.
18:45 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen
334842
01.
20:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Røsnæshallen
423256
05.
15:00 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 3 Mørkøv KFUM 2 Røsnæshallen
403672
05.
16:00 Raklev G&I 3 U-11 Pige C1 - 2. halvdel | Pulje 3 Stillinge IF Røsnæshallen
396530
06.
09:15 Raklev G&I U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 3 Mørkøv KFUM Røsnæshallen
403132
06.
10:10 Raklev G&I U-11 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen
403252
06.
11:05 Raklev G&I 2 U-11 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Røsnæshallen
421683
06.
12:00 Raklev G&I U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 Nakskov Håndboldklub Røsnæshallen
423016
06.
13:00 Raklev G&I 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 4 Røsnæshallen
400367
06.
14:05 Raklev G&I U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen
336785
06.
15:10 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Røsnæshallen
399347
06.
16:25 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Røsnæshallen
399677
06.
17:40 Raklev G&I 3 Serie 3 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Herrestrup IF Håndbold Røsnæshallen
396522
08.
17:30 Raklev G&I U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
391327
10.
Raklev G&I U-13 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - 2. runde - Cup kampe | Pulje 1 Roskilde Håndbold Røsnæshallen
335596
22.
20:00 HF Kalundborg 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 KSG 2 Røsnæshallen
marts 2022
422483
05.
15:00 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
395097
05.
16:05 Raklev G&I U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Røsnæshallen
394884
05.
17:15 HF Kalundborg 2 U-15 Drenge BA - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
423263
06.
09:00 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen
404220
06.
09:55 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Team ASG-S-HH Røsnæshallen
396537
06.
10:50 Raklev G&I U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 3 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
421690
06.
11:45 Raklev G&I U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Røsnæshallen
403679
06.
12:50 Raklev G&I 3 U-11 Pige C1 - 2. halvdel | Pulje 3 Lynge-Broby IF 2 Røsnæshallen
403139
06.
13:45 Raklev G&I U-11 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Lynge-Broby IF Røsnæshallen
393654
06.
14:40 HF Kalundborg U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde-Stenløse-Ledøje Røsnæshallen
399354
06.
15:55 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Frem 83, Skælskør Røsnæshallen
399684
06.
17:10 Raklev G&I 3 Serie 3 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred 2 Røsnæshallen
423023
08.
18:30 Raklev G&I 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 Svebølle BI Røsnæshallen
422473
10.
17:55 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 2 Røsnæshallen
336798
10.
19:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Røsnæshallen
394270
10.
20:15 HF Kalundborg 3 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 4 NFØ Håndbold 3 Røsnæshallen
395076
15.
18:30 Raklev G&I U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Ejby IF Røsnæshallen
422484
19.
15:00 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 KHKS Håndbold Røsnæshallen
336810
19.
16:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen
april 2022
404210
02.
15:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup 2 Røsnæshallen
423029
02.
16:00 Raklev G&I 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold 3 Røsnæshallen
423269
03.
09:55 Raklev G&I 2 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 3 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen
396543
03.
10:50 Raklev G&I U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 3 FK Odsherred Røsnæshallen
403685
03.
11:45 Raklev G&I 3 U-11 Pige C1 - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 4 Røsnæshallen
403145
03.
12:40 Raklev G&I U-11 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Røsnæshallen
403265
03.
13:35 Raklev G&I 2 U-11 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Røsnæshallen
395103
03.
14:40 Raklev G&I U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Røsnæshallen
400380
03.
15:45 Raklev G&I U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Røsnæshallen
336816
03.
16:50 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Røsnæshallen
399360
03.
18:05 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Røsnæshallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE