Søg Håndboldinfo
Del

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2020
258959
20.
15:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Røsnæshallen 23-19
oktober 2020
257588
06.
19:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Røsnæshallen 23-22
270096
06.
20:20 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 4 Dianalund/Tersløse 3 Røsnæshallen 34-20
297154
18.
12:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
296158
18.
13:15 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 18-20
258971
18.
15:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Røsnæshallen 23-36
268634
18.
16:20 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Røsnæshallen 22-15
294496
18.
17:40 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 17-29
297992
20.
17:40 Raklev G&I 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 Stillinge IF Røsnæshallen 9-14
296990
22.
17:40 Raklev G&I U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 Herrestrup IF Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
270319
22.
20:15 Raklev G&I (KV) Santander Cup Damer LP 2020-22 Damer - 2. runde | HRØ Kampe Øresund Håndbold (3. div) Røsnæshallen 20-21
295142
27.
17:40 Raklev G&I U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2020
296575
01.
11:00 Raklev G&I U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 FK Odsherred Røsnæshallen 14-12
296759
01.
12:00 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Undløse IF Røsnæshallen 9-7
294198
01.
13:15 HF Kalundborg U-19 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Røsnæshallen 17-22
297157
08.
09:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 FK Odsherred Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
295145
08.
11:00 Raklev G&I U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297995
08.
12:00 Raklev G&I 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 15-14
294504
08.
14:30 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen 22-27
294787
10.
17:45 Raklev G&I U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 5 Fuglede IF Røsnæshallen 25-24
296993
12.
18:00 Raklev G&I U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
296762
15.
14:00 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen 20-18
294790
17.
17:40 Raklev G&I U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 5 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 35-3
296578
19.
17:40 Raklev G&I U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 16-14
296161
19.
18:50 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen 13-20
294794
24.
17:30 Raklev G&I U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 5 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
294516
24.
18:30 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 Røsnæshallen
296582
26.
17:40 Raklev G&I U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 SBI Håndbold Røsnæshallen
december 2020
259013
03.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
268624
03.
Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Røsnæshallen
296766
03.
17:40 Raklev G&I 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Dianalund/Tersløse 2 Røsnæshallen
257636
05.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Røsnæshallen
268664
05.
Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
294520
05.
15:00 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
297164
06.
10:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
297000
06.
11:00 Raklev G&I U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 4 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
295152
06.
12:00 Raklev G&I U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
296168
06.
13:00 Raklev G&I U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Røsnæshallen
258691
08.
HF Kalundborg 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Stillinge IF Røsnæshallen
257612
22.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
258711
22.
HF Kalundborg 2 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm 2 Røsnæshallen
258988
22.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 BK Ydun 3 Røsnæshallen
268648
22.
Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Frem 83, Skælskør Røsnæshallen
270109
22.
HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 4 Korsør/Tårnborg HK Røsnæshallen
258995
23.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Røsnæshallen
268654
23.
Raklev G&I 2 Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 2 Boeslunde Gymnastik Forening Røsnæshallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE