Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
213031
11.
13:00 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 BK Ydun Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
231513
11.
13:50 Raklev G&I 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 SBI Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230233
11.
14:40 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211351
11.
15:30 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Røsnæshallen 18-28
214681
12.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234070
12.
09:50 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 FK Odsherred Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210661
12.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Frem 83, Skælskør Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
209041
12.
11:30 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 KTHK / Frem 83 Røsnæshallen 7-31
204901
12.
12:30 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 SMUT BG 2 Røsnæshallen 26-22
227315
12.
13:30 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Stenhus - HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen 25-16
207984
12.
14:30 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Røsnæshallen 20-24
204602
12.
15:40 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 4 Røsnæshallen 30-18
130606
16.
19:15 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Greve Håndbold Røsnæshallen 23-16
227321
25.
14:00 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 14-15
204907
25.
15:00 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
130621
25.
16:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold Røsnæshallen 30-20
214687
26.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
213037
26.
09:50 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Tune IF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210667
26.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234076
26.
11:30 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
209047
26.
12:20 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Røsnæshallen 15-18
210061
26.
13:20 Raklev G&I U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
231519
26.
14:10 Raklev G&I 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
229032
26.
15:00 Raklev G&I U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen 16-25
207962
28.
18:30 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Røsnæshallen 24-18
209055
30.
18:15 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 17-16
207969
30.
20:15 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Røsnæshallen 21-19
februar 2020
230239
01.
13:00 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
204915
01.
14:00 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Røsnæshallen 16-16
207973
01.
16:00 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Stenlille IF Røsnæshallen 20-17
210675
02.
09:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234084
02.
09:50 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214695
02.
10:40 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
213045
02.
11:30 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210075
02.
12:20 Raklev G&I U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk/Jernløse Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230247
02.
13:10 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
229040
02.
14:00 Raklev G&I U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen 27-12
130626
02.
15:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 NFØ Håndbold Røsnæshallen 24-16
204617
02.
16:10 HF Kalundborg 4 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF 2 Røsnæshallen 21-29
211357
06.
18:30 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk/Jernløse Håndbold Røsnæshallen 12-14
204045
25.
18:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 35-13
133615
25.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 22-20
204619
25.
20:25 HF Kalundborg 4 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 3 Røsnæshallen 18-34
227327
27.
18:30 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Jersie HK 2 Røsnæshallen 17-19
130566
27.
19:30 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Sierslev HK Røsnæshallen 31-24
marts 2020
214702
01.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
213052
01.
09:50 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210682
01.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 SMUT BG Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
209062
01.
11:30 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 HVI Himmelev Røsnæshallen 16-17
234091
01.
12:30 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 KHKS Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
231534
01.
13:20 Raklev G&I 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210082
01.
14:10 Raklev G&I U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230254
01.
15:00 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
204052
01.
16:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Røsnæshallen 19-25
229047
01.
17:00 Raklev G&I U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen 24-25
130636
01.
18:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 B 91, Slagelse Røsnæshallen 32-19
211372
03.
19:15 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold Røsnæshallen 21-21
204623
03.
20:15 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF 2 Røsnæshallen 29-25
204037
10.
19:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen 22-35
207983
10.
20:00 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Røsnæshallen 26-13
227336
21.
13:00 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 AB 2 Røsnæshallen
231540
21.
14:00 Raklev G&I 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen
229053
21.
14:50 Raklev G&I U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Røsnæshallen
204928
21.
15:50 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 VSH 2 Røsnæshallen
214708
22.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Røsnæshallen
213058
22.
09:50 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 VSH Røsnæshallen
210688
22.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Undløse IF Røsnæshallen
209068
22.
11:30 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 Lynge-Broby IF Røsnæshallen
234097
22.
12:30 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 Undløse IF Røsnæshallen
210088
22.
13:20 Raklev G&I U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen
230260
22.
14:10 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Røsnæshallen
211378
22.
15:00 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Rudersdal Håndbold Røsnæshallen
204058
22.
16:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Røsnæshallen
227342
22.
17:00 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold 2 Røsnæshallen
130641
22.
18:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen
204922
24.
18:30 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 3 Røsnæshallen

Vælg forbund

Luk