Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2019
756665
10.
20:45 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Isefjord 2 Røsnæshallen 28-34
762440
13.
10:40 Raklev G&I U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Røsnæshallen 11-10
761720
13.
11:30 Raklev G&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold 2 Røsnæshallen 19-16
757741
13.
12:20 Raklev G&I U-12 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen 14-15
761330
13.
13:10 Raklev G&I 3 U-14 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby HK 3 Røsnæshallen 16-13
758461
13.
14:10 Raklev G&I U-10 Drenge B1- 2. halvdel | Pulje 1 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 14-14
759879
13.
15:10 Raklev G&I U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Røsnæshallen 26-21
760599
13.
16:10 Raklev G&I 3 Serie 4 Damer A1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden 4 Røsnæshallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
683987
13.
17:10 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 2 Københavns Håndboldklub Røsnæshallen 21-17
760089
13.
18:20 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 23-21
761150
15.
18:40 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 2 Korsør/Tårnborg HK Røsnæshallen 16-24
758169
22.
17:45 Raklev G&I 2 U-12 Drenge C2 - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Røsnæshallen 22-10
757441
22.
18:35 Raklev G&I 2 U-14 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 3 SMUT BG 2 Røsnæshallen 34-18
762446
27.
09:00 Raklev G&I U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 15-13
757747
27.
09:50 Raklev G&I U-12 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Røsnæshallen 15-15
761336
27.
10:40 Raklev G&I 3 U-14 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK 2 Røsnæshallen 10-25
757447
27.
11:40 Raklev G&I 2 U-14 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 3 HK Isefjord Røsnæshallen 29-24
761156
27.
12:40 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold 2 Røsnæshallen 28-23
758467
27.
13:40 Raklev G&I U-10 Drenge B1- 2. halvdel | Pulje 1 Vallensbæk IF Røsnæshallen 26-14
759885
27.
14:30 Raklev G&I U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 25-17
683997
29.
20:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 21-19
763422
31.
17:15 Raklev G&I 2 U-10 Drenge C2- 2. halvdel | Pulje 5 Bjergsted HK Røsnæshallen 11-13
756187
31.
18:30 Raklev G&I U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold 2 Røsnæshallen 23-18
684001
31.
19:30 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 - Har hold i KVD Røsnæshallen 25-24
756671
31.
20:40 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Jernløse Håndbold 3 Røsnæshallen 22-29
februar 2019
761734
03.
09:50 Raklev G&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Røsnæshallen 10-14
757755
03.
10:40 Raklev G&I U-12 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm 2 Røsnæshallen 15-10
761344
03.
11:30 Raklev G&I 3 U-14 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Røsnæshallen 21-29
762454
03.
12:30 Raklev G&I U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Røsnæshallen 16-17
760103
03.
13:30 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev 2 Røsnæshallen 20-20
756195
03.
14:40 Raklev G&I U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen 22-17
681296
03.
15:50 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Røsnæshallen 26-24
773081
03.
17:00 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 4 NFØ Håndbold 2 Røsnæshallen 18-22
760613
03.
18:10 Raklev G&I 3 Serie 4 Damer A1 - 2. halvdel | Pulje 2 Herrestrup IF Håndbold Røsnæshallen 15-17
756181
05.
18:30 Raklev G&I U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 AB Røsnæshallen 23-20
759893
07.
18:30 Raklev G&I U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Røsnæshallen 15-17
758173
21.
17:55 Raklev G&I 2 U-12 Drenge C2 - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Røsnæshallen 20-14
760095
21.
18:45 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 HK Isefjord Røsnæshallen 16-16
681283
21.
20:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Røsnæshallen 28-21
marts 2019
763443
03.
09:00 Raklev G&I 2 U-10 Drenge C2- 2. halvdel | Pulje 5 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen 19-14
758482
03.
09:50 Raklev G&I U-10 Drenge B1- 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 16-13
762461
03.
10:40 Raklev G&I U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen 13-15
758183
03.
11:30 Raklev G&I 2 U-12 Drenge C2 - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 16-14
761741
03.
12:20 Raklev G&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen 18-15
761351
03.
13:10 Raklev G&I 3 U-14 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ballerup- Skovlunde Håndbold 2 Røsnæshallen 22-22
761171
03.
14:10 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen 24-18
757462
03.
15:10 Raklev G&I 2 U-14 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 3 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
760110
03.
16:10 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Røsnæshallen 24-19
760620
03.
17:20 Raklev G&I 3 Serie 4 Damer A1 - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby HK 3 Røsnæshallen 12-19
757762
05.
17:30 Raklev G&I U-12 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Røsnæshallen 11-10
756674
05.
18:40 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 KGF - Vipperød 2 Røsnæshallen 29-21
760626
21.
19:45 Raklev G&I 3 Serie 4 Damer A1 - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby Strand IK Røsnæshallen 20-16
756680
21.
20:45 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Røsnæshallen 16-22
763449
24.
09:00 Raklev G&I 2 U-10 Drenge C2- 2. halvdel | Pulje 5 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen 11-14
761747
24.
09:50 Raklev G&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G 91 Røsnæshallen 17-17
756208
24.
11:30 Raklev G&I U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 16-21
757468
24.
12:30 Raklev G&I 2 U-14 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 3 FK Odsherred Røsnæshallen 27-11
759906
24.
13:30 Raklev G&I U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen 28-18
761177
24.
14:30 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 19-16
684017
24.
15:30 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 2 Røsnæshallen 18-18
760116
24.
16:40 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 Frem 83, Skælskør Røsnæshallen 20-20
773094
24.
17:50 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 4 FK Odsherred Røsnæshallen 34-24
758184
26.
17:30 Raklev G&I 2 U-12 Drenge C2 - 2. halvdel | Pulje 2 Jyderup HK Røsnæshallen 14-19
756686
28.
20:40 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Jyderup HK Røsnæshallen 27-16
april 2019
757768
02.
17:30 Raklev G&I U-12 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 15-21
798918
06.
10:20 Hvidovre IF 2 U-12 Drenge B1 - Slutspil - runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 2 Espergærde IF Røsnæshallen 14-11
799311
06.
11:10 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - Slutspil- runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 1 Jersie HK 2 Røsnæshallen 11-24
798919
06.
12:10 Espergærde IF U-12 Drenge B1 - Slutspil - runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Røsnæshallen 10-17
799312
06.
13:00 Jersie HK 2 U-14 Pige A1 - Slutspil- runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 1 Køge Håndbold 3 Røsnæshallen 33-22
798921
06.
14:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B1 - Slutspil - runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 2 Hvidovre IF 2 Røsnæshallen 15-18
799314
06.
14:50 Køge Håndbold 3 U-14 Pige A1 - Slutspil- runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 1 Raklev G&I 2 Røsnæshallen 26-17

Vælg forbund

Luk