Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
207962
28.
18:30 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Røsnæshallen
209055
30.
18:15 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
211357
30.
19:15 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk/Jernløse Håndbold Røsnæshallen
207969
30.
20:15 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Røsnæshallen
februar 2020
230239
01.
13:00 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen
204915
01.
14:00 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Røsnæshallen
211365
01.
15:00 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Lyngby HK 2 Røsnæshallen
207973
01.
16:00 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 2 Stenlille IF Røsnæshallen
210675
02.
09:00 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Røsnæshallen
234084
02.
09:50 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Røsnæshallen
214695
02.
10:40 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Røsnæshallen
213045
02.
11:30 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK Røsnæshallen
210075
02.
12:20 Raklev G&I U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk/Jernløse Håndbold Røsnæshallen
230247
02.
13:10 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Røsnæshallen
229040
02.
14:00 Raklev G&I U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen
130626
02.
15:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 NFØ Håndbold Røsnæshallen
204617
02.
16:10 HF Kalundborg 4 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF 2 Røsnæshallen
204045
25.
18:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
133615
25.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
204619
25.
20:25 HF Kalundborg 4 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 3 Røsnæshallen
227327
27.
18:30 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Jersie HK 2 Røsnæshallen
130566
27.
19:30 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Sierslev HK Røsnæshallen
marts 2020
214702
01.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen
213052
01.
09:50 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Røsnæshallen
210682
01.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 SMUT BG Røsnæshallen
209062
01.
11:30 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 HVI Himmelev Røsnæshallen
234091
01.
12:30 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 KHKS Håndbold Røsnæshallen
231534
01.
13:20 Raklev G&I 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen
210082
01.
14:10 Raklev G&I U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Røsnæshallen
230254
01.
15:00 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen
204052
01.
16:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Røsnæshallen
229047
01.
17:00 Raklev G&I U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
130636
01.
18:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 B 91, Slagelse Røsnæshallen
204037
03.
18:15 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen
211372
03.
19:15 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold Røsnæshallen
204623
03.
20:15 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF 2 Røsnæshallen
227336
21.
13:00 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 AB 2 Røsnæshallen
231540
21.
14:00 Raklev G&I 2 U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen
229053
21.
14:50 Raklev G&I U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Røsnæshallen
204928
21.
15:50 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 VSH 2 Røsnæshallen
214708
22.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Røsnæshallen
213058
22.
09:50 Raklev G&I U-9 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 VSH Røsnæshallen
210688
22.
10:40 Raklev G&I 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Undløse IF Røsnæshallen
209068
22.
11:30 Raklev G&I 3 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 1 Lynge-Broby IF Røsnæshallen
234097
22.
12:30 Raklev G&I 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 3 Undløse IF Røsnæshallen
210088
22.
13:20 Raklev G&I U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen
230260
22.
14:10 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Røsnæshallen
211378
22.
15:00 Raklev G&I U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Rudersdal Håndbold Røsnæshallen
204058
22.
16:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Røsnæshallen
227342
22.
17:00 Raklev G&I 2 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold 2 Røsnæshallen
130641
22.
18:00 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen
204922
24.
18:30 Raklev G&I 2 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 3 Røsnæshallen

Vælg forbund

Luk