Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Dansk Kabel TV Arena

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
119595
20.
19:30 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Dansk Kabel TV Arena
203594
22.
12:00 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole Dansk Kabel TV Arena
212547
23.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Dansk Kabel TV Arena
209204
23.
11:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK Dansk Kabel TV Arena
207794
23.
12:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena
207614
23.
13:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Dansk Kabel TV Arena
214693
23.
10:00 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
210074
23.
10:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
234113
23.
11:40 TMS, Ringsted ungdom 4 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 4 STG / Vallø 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
213079
25.
18:10 TMS, Ringsted ungdom U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
204032
25.
19:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
203534
26.
20:00 TMS Ringsted A/S 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Fjordbyerne Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
246995
27.
TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge- Intersport Ungdomspokal 2 - 3. runde - Cup kampe | Pulje 1 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
marts 2020
226138
01.
08:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena
209333
01.
09:45 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Korsør/Tårnborg HK Dansk Kabel TV Arena
229048
01.
10:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Dansk Kabel TV Arena
204053
01.
11:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Dansk Kabel TV Arena
119606
01.
15:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Dansk Kabel TV Arena
128391
01.
17:15 TMS Ringsted A/S 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena
128919
01.
18:30 TMS, Ringsted 2 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Dansk Kabel TV Arena
127995
01.
19:45 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Dansk Kabel TV Arena
162198
02.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 SUS Nyborg Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
133629
04.
20:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
133617
06.
20:10 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
234119
08.
08:30 TMS, Ringsted ungdom 4 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 4 Jersie HK 2 Dansk Kabel TV Arena
230251
08.
09:20 TMS, Ringsted ungdom U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Dansk Kabel TV Arena
210080
08.
10:10 TMS, Ringsted ungdom 2 U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk/Jernløse Håndbold Dansk Kabel TV Arena
210050
08.
11:00 TMS, Ringsted ungdom U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 Nakskov Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena
207529
08.
11:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF Dansk Kabel TV Arena
205039
08.
13:00 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Dansk Kabel TV Arena
203900
08.
14:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold Dansk Kabel TV Arena
207800
08.
15:10 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm 2 Dansk Kabel TV Arena
203600
08.
16:20 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH Dansk Kabel TV Arena
203689
11.
18:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
119620
12.
19:30 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
128007
13.
20:15 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207149
14.
12:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
214682
14.
12:45 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207128
14.
13:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
210704
14.
14:20 TMS, Ringsted ungdom 3 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 4 Team AGF S-HH Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
234125
15.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 4 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 4 Team AGF S-HH Dansk Kabel TV Arena
226144
15.
09:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK Dansk Kabel TV Arena
226195
15.
10:40 TMS, Ringsted ungdom 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 4 HVI Himmelev 2 Dansk Kabel TV Arena
230257
15.
11:30 TMS, Ringsted ungdom U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Dansk Kabel TV Arena
212532
15.
12:20 TMS, Ringsted ungdom 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK 4 Dansk Kabel TV Arena
209210
15.
13:10 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Dansk Kabel TV Arena
209323
15.
14:10 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold Dansk Kabel TV Arena
213085
15.
15:10 TMS, Ringsted ungdom U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
207806
15.
16:10 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Dansk Kabel TV Arena
207620
15.
17:10 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
128403
15.
18:20 TMS Ringsted A/S 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Dansk Kabel TV Arena
128931
15.
19:40 TMS, Ringsted 2 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Dansk Kabel TV Arena
207138
15.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
214703
15.
09:50 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
206858
15.
10:40 TMS, Ringsted ungdom U-9 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 1 Fladså HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
210716
15.
11:30 TMS, Ringsted ungdom 3 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 4 Borup IF 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
210044
15.
12:20 TMS, Ringsted ungdom U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
210086
15.
13:10 TMS, Ringsted ungdom 2 U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
229049
15.
14:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
229073
15.
15:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
205030
15.
16:00 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
204054
15.
17:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
203894
15.
18:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207445
15.
19:15 TMS, Ringsted ungdom U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Team Hedeland Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207535
16.
18:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207439
17.
20:30 TMS, Ringsted ungdom U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Team Arresø Dansk Kabel TV Arena
128937
17.
19:10 TMS, Ringsted 2 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
128409
18.
20:00 TMS Ringsted A/S 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207319
24.
20:30 TMS, Ringsted ungdom U-19 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold Dansk Kabel TV Arena
162214
25.
20:00 TMS Ringsted A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
128013
27.
20:15 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
209334
28.
10:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Dalby G&IF Dansk Kabel TV Arena
118709
28.
13:45 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
119634
28.
16:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Dansk Kabel TV Arena
226201
29.
08:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 4 Holbæk/Jernløse Håndbold Dansk Kabel TV Arena
209216
29.
09:40 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm Dansk Kabel TV Arena
210056
29.
10:40 TMS, Ringsted ungdom U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Dansk Kabel TV Arena
207325
29.
11:30 TMS, Ringsted ungdom U-19 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Team Bornholm Dansk Kabel TV Arena
205045
29.
12:45 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Dansk Kabel TV Arena
207626
29.
13:45 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Rødovre Dansk Kabel TV Arena
203906
29.
15:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena
203695
29.
16:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena
203606
29.
17:30 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HC Odense Ungdom Dansk Kabel TV Arena
203540
29.
18:45 TMS Ringsted A/S 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Freja/Rødovre Dansk Kabel TV Arena
april 2020
229084
01.
17:30 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Dansk Kabel TV Arena
118721
04.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
206868
04.
10:00 TMS, Ringsted ungdom U-9 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
214704
04.
11:00 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B

Vælg forbund

Luk