Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Spar Nord Arena Slagelse

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2019
161047
19.
17:00 Slagelse Håndboldklub U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 SBI Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
133548
20.
Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hashøj IF Spar Nord Arena Slagelse
Kamp udsat
UDS
161375
24.
09:00 Slagelse Håndboldklub 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 Stillinge IF Spar Nord Arena Slagelse
156734
24.
09:50 Slagelse Håndboldklub 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Greve Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
168547
24.
10:40 Slagelse Håndboldklub 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Team Faxe Håndbold 3 Spar Nord Arena Slagelse
169239
24.
11:30 Slagelse Håndboldklub 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Spar Nord Arena Slagelse
156369
24.
12:20 Slagelse Håndboldklub U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Spar Nord Arena Slagelse
155400
24.
13:10 Slagelse Håndboldklub U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
159753
24.
14:10 Slagelse Håndboldklub 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Spar Nord Arena Slagelse
168517
24.
15:10 Slagelse Håndboldklub U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Jersie HK Spar Nord Arena Slagelse
157884
24.
16:10 Slagelse Håndboldklub U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Fjordbyerne Spar Nord Arena Slagelse
157733
24.
17:10 Slagelse Håndboldklub U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Spar Nord Arena Slagelse
154524
24.
18:20 Slagelse Håndboldklub 2 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 4 Borup IF Spar Nord Arena Slagelse
130557
26.
20:00 B 91, Slagelse Serie 1 Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Spar Nord Arena Slagelse
168629
29.
19:00 Slagelse Håndboldklub U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 H.S.G. 91 Spar Nord Arena Slagelse
december 2019
169211
01.
09:30 Slagelse Håndboldklub U-9 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Spar Nord Arena Slagelse
161381
01.
10:20 Slagelse Håndboldklub 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 3 Frem 83, Skælskør Spar Nord Arena Slagelse
169245
01.
11:10 Slagelse Håndboldklub 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Spar Nord Arena Slagelse
168553
01.
12:00 Slagelse Håndboldklub 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 SMUT BG Spar Nord Arena Slagelse
160059
01.
12:50 Slagelse Håndboldklub U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Spar Nord Arena Slagelse
155406
01.
13:50 Slagelse Håndboldklub U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Spar Nord Arena Slagelse
168523
01.
14:50 Slagelse Håndboldklub U-15 Drenge 2. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Spar Nord Arena Slagelse
157890
01.
15:50 Slagelse Håndboldklub U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 AB Spar Nord Arena Slagelse
168619
01.
16:50 Slagelse Håndboldklub U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Guldborgsund HK Spar Nord Arena Slagelse
130593
01.
18:00 Slagelse Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 1 Raklev G&I Spar Nord Arena Slagelse
191906
05.
Slagelse Håndboldklub (KV) Santander Cup Herrer LP 2019-21 Herrer - 3. runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Øresund Håndbold (3. Div) Spar Nord Arena Slagelse
169217
08.
09:30 Slagelse Håndboldklub U-9 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Spar Nord Arena Slagelse
170677
08.
10:10 Slagelse Håndboldklub U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
156745
08.
11:00 Slagelse Håndboldklub 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 STG / Vallø 2 Spar Nord Arena Slagelse
161053
08.
11:50 Slagelse Håndboldklub U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 3 FK Odsherred Spar Nord Arena Slagelse
156380
08.
12:40 Slagelse Håndboldklub U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
156014
08.
13:30 Slagelse Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 3 HK Lammefjorden 2 Spar Nord Arena Slagelse
159764
08.
14:20 Slagelse Håndboldklub 2 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Stenhus - HK Lammefjorden 2 Spar Nord Arena Slagelse
133566
08.
15:20 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
129009
08.
16:45 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Spar Nord Arena Slagelse
130597
08.
18:00 B 91, Slagelse Serie 1 Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
133524
11.
20:45 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Spar Nord Arena Slagelse
128991
15.
15:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Spar Nord Arena Slagelse
130587
15.
16:30 B 91, Slagelse Serie 1 Damer | Pulje 1 Raklev G&I Spar Nord Arena Slagelse
januar 2020
130603
05.
Slagelse Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 1 NFØ Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
133578
11.
15:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 TMS, Ringsted Spar Nord Arena Slagelse
129021
12.
Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Spar Nord Arena Slagelse

Vælg forbund

Luk