Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Haslev-hallerne

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
160817
29.
09:00 Team Faxe Håndbold U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 HVI Himmelev Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170649
29.
09:50 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
159857
29.
10:50 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 STG / Vallø Haslev-hallerne 29-17
156718
29.
11:50 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 STG / Vallø 2 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168527
29.
12:40 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Haslev-hallerne 11-8
160186
29.
13:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK Haslev-hallerne 14-11
133517
29.
15:30 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Haslev-hallerne 20-19
154476
29.
16:45 Team Faxe Håndbold 2 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Holmegaard Håndbold Haslev-hallerne 20-29
155383
29.
18:00 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne 26-27
oktober 2019
155597
01.
19:20 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm 2 Haslev-hallerne 12-11
156411
02.
18:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 H.S.G. 91 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160035
10.
18:15 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Haslev-hallerne 9-14
153506
10.
20:40 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Haslev-hallerne 30-19
155603
22.
19:20 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Dalby G&IF Haslev-hallerne
156417
23.
17:00 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Køge Håndbold 2 Haslev-hallerne
160041
23.
18:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Haslev-hallerne
160192
24.
18:15 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF Haslev-hallerne
161424
27.
09:00 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Sierslev HK Haslev-hallerne
156725
27.
09:50 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Stillinge IF 2 Haslev-hallerne
160824
27.
10:40 Team Faxe Håndbold U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Haslev-hallerne
157994
27.
11:30 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Haslev-hallerne
133535
27.
12:45 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Haslev-hallerne
159864
27.
14:00 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov 2 Haslev-hallerne
155390
28.
18:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Haslev-hallerne
november 2019
187400
03.
09:00 Næstved/Herlufsholm Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Haslev-hallerne
187399
03.
09:45 Nykøbing F. Håndboldklub (U-13D) Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Greve Håndbold Haslev-hallerne
187402
03.
10:30 Greve Håndbold Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Haslev-hallerne
187401
03.
11:15 Team Faxe Håndbold Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub (U-13D) Haslev-hallerne
170661
03.
12:00 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne
156729
03.
12:50 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Slagelse Håndboldklub 2 Haslev-hallerne
161428
03.
13:40 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Køge Håndbold 2 Haslev-hallerne
156423
03.
14:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Næstved/Herlufsholm 2 Haslev-hallerne
160047
03.
15:20 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Haslev-hallerne
155394
03.
16:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Haslev-hallerne
157998
03.
17:20 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Jersie HK Haslev-hallerne
155404
19.
19:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Haslev-hallerne
december 2019
160839
01.
12:00 Team Faxe Håndbold U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Haslev-hallerne
159879
01.
13:00 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub 2 Haslev-hallerne
158009
01.
14:00 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Nakskov Håndboldklub Haslev-hallerne
133565
01.
15:00 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Haslev-hallerne
155405
02.
19:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Haslev-hallerne
156740
03.
19:15 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Greve Håndbold Haslev-hallerne
156438
04.
18:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Jersie HK Haslev-hallerne
168554
09.
18:20 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Haslev-hallerne

Vælg forbund

Luk