Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Haslev-hallerne

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
160817
29.
09:00 Team Faxe Håndbold U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 HVI Himmelev Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170649
29.
09:50 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
159857
29.
10:50 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 STG / Vallø Haslev-hallerne 29-17
156718
29.
11:50 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 STG / Vallø 2 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168527
29.
12:40 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Haslev-hallerne 11-8
160186
29.
13:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK Haslev-hallerne 14-11
133517
29.
15:30 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Haslev-hallerne 20-19
154476
29.
16:45 Team Faxe Håndbold 2 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Holmegaard Håndbold Haslev-hallerne 20-29
155383
29.
18:00 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne 26-27
oktober 2019
155597
01.
19:20 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm 2 Haslev-hallerne 12-11
156411
02.
18:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 H.S.G. 91 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160035
10.
18:15 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Haslev-hallerne 9-14
153506
10.
20:40 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Haslev-hallerne 30-19
155603
22.
19:20 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 Dalby G&IF Haslev-hallerne 13-20
156417
23.
17:00 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Køge Håndbold 2 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160041
23.
18:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Haslev-hallerne 16-5
160192
24.
18:15 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF Haslev-hallerne 11-11
161424
27.
09:00 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Sierslev HK Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156725
27.
09:50 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Stillinge IF 2 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160824
27.
10:40 Team Faxe Håndbold U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
157994
27.
11:30 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Haslev-hallerne 16-15
133535
27.
12:45 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Haslev-hallerne 30-23
159864
27.
14:00 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov 2 Haslev-hallerne 21-3
155390
28.
18:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Haslev-hallerne 17-23
november 2019
187400
03.
09:00 Næstved/Herlufsholm Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
187399
03.
09:45 Nykøbing F. Håndboldklub (U-13D) Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Greve Håndbold Haslev-hallerne
187402
03.
10:30 Greve Håndbold Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Haslev-hallerne
187401
03.
11:15 Team Faxe Håndbold Stævne 2: U-13 Pige den 3. november 2019 (06) | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub (U-13D) Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
170661
03.
12:00 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156729
03.
12:50 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Slagelse Håndboldklub 2 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
161428
03.
13:40 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Køge Håndbold 2 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156423
03.
14:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Næstved/Herlufsholm 2 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160047
03.
15:20 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Haslev-hallerne 15-18
155394
03.
16:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Haslev-hallerne 29-20
157998
03.
17:20 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Jersie HK Haslev-hallerne 16-21
155404
19.
19:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Haslev-hallerne 19-22
december 2019
160839
01.
12:00 Team Faxe Håndbold U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
159879
01.
13:00 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub 2 Haslev-hallerne 9-17
133565
01.
14:00 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Haslev-hallerne 15-27
155405
02.
18:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Haslev-hallerne 17-26
156740
03.
19:15 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Greve Håndbold Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156438
04.
18:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Jersie HK Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
168554
09.
18:20 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Haslev-hallerne 15-26
januar 2020
212523
05.
09:00 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 4 Haslev-hallerne 10-12
207815
05.
10:00 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dalby G&IF Haslev-hallerne 12-16
206975
05.
11:00 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
209343
05.
12:00 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Haslev-hallerne 14-9
211770
14.
19:20 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 4 Holmegaard Håndbold Haslev-hallerne 18-15
240345
15.
17:10 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 4 Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
133589
16.
20:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hashøj IF Haslev-hallerne 25-25
212528
26.
08:40 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Svend Gønge IF Haslev-hallerne
236572
26.
09:30 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK Haslev-hallerne
229061
26.
10:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Haslev-hallerne
209348
26.
11:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 3 Ishøj HF Haslev-hallerne
205026
26.
12:30 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Haslev-hallerne
209077
26.
13:30 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 Svend Gønge IF Haslev-hallerne
203551
26.
14:40 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Haslev-hallerne
204366
26.
16:00 Team Faxe Håndbold 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Haslev-hallerne
211776
28.
19:20 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 4 IF Frem, Bjæverskov Haslev-hallerne
133601
30.
20:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Haslev-hallerne
februar 2020
229067
23.
09:40 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Haslev-hallerne
240356
23.
10:40 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm 2 Haslev-hallerne
236578
23.
11:40 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 Eskilstrup Håndboldklub Haslev-hallerne
231465
23.
12:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 3 Haslev-hallerne
209953
23.
13:30 Team Faxe Håndbold U-11 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 BK Ydun Haslev-hallerne
213073
23.
14:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 FIF Haslev-hallerne
205032
23.
15:30 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Amager SK Haslev-hallerne
207943
23.
16:30 Team Faxe Håndbold Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK Haslev-hallerne
204372
23.
17:45 Team Faxe Håndbold 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 3 NFØ Håndbold 3 Haslev-hallerne
206984
25.
18:00 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold 2 Haslev-hallerne
marts 2020
205041
03.
19:20 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Haslev-hallerne
231475
04.
17:15 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Haslev-hallerne
240366
04.
18:15 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 1 Nordfalster Sportsklub Haslev-hallerne
212538
05.
18:00 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK 4 Haslev-hallerne
206990
15.
12:00 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Næstved/Herlufsholm Haslev-hallerne
207830
15.
13:00 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Jersie HK Haslev-hallerne
133625
15.
14:30 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Svend Gønge IF Haslev-hallerne
236593
19.
16:30 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 Dalby G&IF Haslev-hallerne
211797
22.
09:00 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 4 Greve Håndbold 2 Haslev-hallerne
209098
22.
10:00 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø 2 Haslev-hallerne
205047
22.
11:00 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Haslev-hallerne
203572
22.
12:00 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Helsingør Øresund Håndbold Haslev-hallerne
209369
22.
13:20 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Haslev-hallerne
204387
22.
14:20 Team Faxe Håndbold 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 3 Svend Gønge IF 2 Haslev-hallerne
212549
22.
15:30 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Sydsjællands HK 3 Haslev-hallerne
206996
24.
18:00 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne
229082
24.
19:20 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dalby G&IF Haslev-hallerne
212536
25.
18:30 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Haslev-hallerne
209964
26.
17:30 Team Faxe Håndbold U-11 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Haslev-hallerne
133637
26.
20:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Haslev-hallerne

Vælg forbund

Luk