Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Gunslevholm Idrætsefterskole

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
157413
28.
12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
157716
28.
13:15 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
170606
28.
14:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 3 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Arresø Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
159646
28.
15:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
oktober 2019
153863
05.
12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
153609
09.
15:30 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Oure I.E. HK Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
157419
10.
19:30 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
157722
20.
12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
159652
20.
13:15 Gunslevholm Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
153868
20.
14:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
153615
23.
19:30 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
november 2019
153623
10.
11:00 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
153876
10.
12:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
157730
10.
13:45 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
159660
10.
15:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Tuse IF Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
170630
10.
16:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 3 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Idrætsefterskolen Grønsund Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
157427
13.
19:00 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Oure I.E. HK Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
153630
16.
12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
170636
16.
13:15 Gunslevholm Idrætsefterskole 3 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Hashøj IF Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
157434
16.
14:30 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Lyngby HK Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm
153878
23.
12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Hedeland Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm

Vælg forbund

Luk