Søg Håndboldinfo
Del

Ullerslev Kultur- og Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
425345
23.
10:10 SUS Håndbold U-11 Pige C (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 2 Hindsholm Håndboldforening Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
393494
23.
11:00 SUS Nyborg U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425015
23.
12:20 SUS Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
420780
23.
13:25 SUS Nyborg U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 HC Odense Ungdom Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425114
23.
14:45 SUS Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Vissenbjerg G.& I.F. 1 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
398621
23.
15:40 SUS Nyborg U-19 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424729
25.
19:00 SUS Nyborg U-17 Pige 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
420784
28.
17:40 SUS Nyborg U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure I.E. HK 1 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
423639
28.
19:00 SUS Håndbold 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
420605
28.
20:15 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425243
30.
10:00 SUS Håndbold U-11 Pige B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 Team Vestfyn Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424086
30.
10:50 SUS Håndbold U-11 Drenge B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
423837
30.
11:40 SUS Håndbold U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
422331
30.
12:45 SUS Håndbold 4 Serie 4 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424808
30.
13:50 SUS Nyborg U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
420749
30.
14:55 SUS Nyborg U-15 Drenge 2. Division A (2.Halvs) | Pulje 1 GOG/Oure 1 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
februar 2022
424416
01.
20:30 SUS Håndbold 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation TPI-Odense 3 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424091
02.
17:45 SUS Håndbold U-11 Drenge B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 Veflinge/Morud Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
420610
03.
20:30 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425010
03.
17:30 SUS Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
425248
06.
09:30 SUS Håndbold U-11 Pige B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425125
06.
10:20 SUS Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Sanderum Håndbold 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425027
06.
11:10 SUS Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424737
06.
12:15 SUS Nyborg U-17 Pige 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424420
06.
13:40 SUS Håndbold 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Østfyns HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
423841
06.
15:00 SUS Håndbold U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 TPI-Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
423644
06.
18:10 SUS Håndbold 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 OH 77 Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
398665
08.
19:00 SUS Nyborg U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424915
08.
18:15 SUS Nyborg U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
420796
10.
18:45 SUS Nyborg U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
329850
12.
15:00 SUS Nyborg 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
398625
22.
20:00 SUS Nyborg U-19 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby-Virum 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
425349
27.
09:30 SUS Håndbold U-11 Pige C (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 2 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
423743
27.
10:20 SUS Nyborg U-15 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
398655
27.
11:25 SUS Nyborg U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HIK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
393498
27.
12:45 SUS Nyborg U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Strib Idrætsefterskole Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424744
27.
14:10 SUS Nyborg U-17 Pige 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
422342
27.
15:30 SUS Håndbold 4 Serie 4 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Allested U&I Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
marts 2022
393348
03.
20:15 SUS Nyborg U-19 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 H.S.G. 91 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
423669
04.
19:00 SUS Håndbold 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
420635
04.
20:15 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425359
06.
11:00 SUS Håndbold U-11 Pige C (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425273
06.
11:50 SUS Håndbold U-11 Pige B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 Middelfart HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425052
06.
12:40 SUS Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
424116
09.
17:45 SUS Håndbold U-11 Drenge B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
425141
13.
13:00 SUS Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Østfyns HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
393359
17.
20:15 SUS Nyborg U-19 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
423657
17.
20:15 SUS Håndbold 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
424104
20.
10:30 SUS Håndbold U-11 Drenge B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425261
20.
11:35 SUS Håndbold U-11 Pige B (2 Halvs) (Kortbane) | Pulje 1 BR 66 Langeskov 1 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
425040
20.
12:25 SUS Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
420623
20.
13:30 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
329934
20.
15:00 SUS Nyborg 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE