Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Svendborg Idrætshal

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
181354
26.
11:00 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 Tved G.& I. Svendborg Idrætshal
181165
26.
11:45 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige A | Pulje 1 Tved G.& I. Svendborg Idrætshal
180019
27.
12:30 Svendborg Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 2 Svendborg Idrætshal
179064
27.
13:45 Svendborg Håndboldklub 3 Serie 2 Herrer | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Svendborg Idrætshal
135668
31.
19:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Haarby BK Håndbold Svendborg Idrætshal
180229
31.
20:20 Svendborg Håndboldklub 2 Serie 3 Damer | Pulje 2 Tved G.& I. 4 Svendborg Idrætshal
november 2019
178146
03.
09:00 Tved GI / Svendborg HK HF U-9 Drenge A (kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Svendborg Idrætshal
181366
03.
13:00 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK Svendborg Idrætshal
180557
03.
13:45 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Svendborg Idrætshal
135679
03.
15:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Svendborg Idrætshal
131229
03.
16:40 Svendborg Håndboldklub 2. Division Herrer | Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM Svendborg Idrætshal
177727
03.
18:00 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Svendborg Idrætshal
180024
03.
19:15 Svendborg Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 IF Stjernen Odense 4 Svendborg Idrætshal
179076
03.
20:30 Svendborg Håndboldklub 3 Serie 2 Herrer | Pulje 2 Rudkøbing HK Svendborg Idrætshal
180897
09.
16:30 Team Svendborg U-13 Pige A | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Svendborg Idrætshal
181019
10.
10:00 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold 1 Svendborg Idrætshal
180705
10.
10:45 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige A | Pulje 2 Sanderum / Bolbro Håndbold HF Svendborg Idrætshal
181119
10.
11:45 Team Svendborg U-13 Pige C | Pulje 2 BR 66 Langeskov Svendborg Idrætshal
180428
12.
19:15 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Svendborg Idrætshal
180244
14.
19:15 Svendborg Håndboldklub 2 Serie 3 Damer | Pulje 2 Rudkøbing HK Svendborg Idrætshal
189281
15.
Svendborg Håndboldklub 1 U-15 Pige A Ungdomspokalturnering | Pulje 2 GOG Håndbold 2 Svendborg Idrætshal
189284
15.
Svendborg Håndboldklub 2 U-15 Pige A Ungdomspokalturnering | Pulje 3 Højfyn Håndbold HF Svendborg Idrætshal
178156
17.
08:55 Tved GI / Svendborg HK HF U-9 Drenge A (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Svendborg Idrætshal
181180
17.
09:45 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige A | Pulje 1 Højby S.& G. Svendborg Idrætshal
181384
17.
10:30 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Svendborg Idrætshal
181405
17.
11:20 Svendborg Håndboldklub U-9 Pige A (kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Svendborg Idrætshal
180717
17.
13:10 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige A | Pulje 2 Odense Midtfyn HF Svendborg Idrætshal
180573
17.
14:10 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Svendborg Idrætshal
179220
17.
15:10 Team Sydfyn Elite U-15 Drenge 1. Division | Pulje 1 TPI-Odense Svendborg Idrætshal
179094
17.
16:10 Svendborg Håndboldklub 3 Serie 2 Herrer | Pulje 2 Kerteminde HK 2 Svendborg Idrætshal
135696
19.
19:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Svendborg Idrætshal
131246
19.
20:30 Svendborg Håndboldklub 2. Division Herrer | Pulje 2 Skjern Håndbold 2 Svendborg Idrætshal
178114
21.
18:00 Team Sydfyn Elite U-15 Drenge A | Pulje 2 Gudme Håndboldklub Svendborg Idrætshal
181025
24.
12:00 Team Svendborg U-13 Pige B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Svendborg Idrætshal
177739
24.
12:45 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Svendborg Idrætshal
189060
29.
Team Svendborg U-13 Pige B Ungdomspokalturnering | Pulje 5 Aarup BK Svendborg Idrætshal
december 2019
181185
01.
10:00 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige A | Pulje 1 TPI-Odense Svendborg Idrætshal
181390
01.
10:45 Svendborg Håndboldklub U-11 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Svendborg Idrætshal
180723
01.
11:30 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige A | Pulje 2 SUS Håndbold Svendborg Idrætshal
180434
01.
12:30 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 TPI-Odense Svendborg Idrætshal
180562
01.
13:45 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 SUS Håndbold Svendborg Idrætshal
135702
01.
15:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Svendborg Idrætshal
131252
01.
16:40 Svendborg Håndboldklub 2. Division Herrer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Svendborg Idrætshal
180039
01.
18:00 Svendborg Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 SUS Håndbold 2 Svendborg Idrætshal
177751
01.
19:15 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Svendborg Idrætshal
180410
03.
19:15 Svendborg Håndboldklub U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Svendborg Idrætshal
180238
05.
19:15 Svendborg Håndboldklub 2 Serie 3 Damer | Pulje 2 Langeland Håndbold HF Svendborg Idrætshal
188817
13.
Svendborg Håndboldklub U-11 Pige A Ungdomspokalturnering | Pulje 1 DHG Odense 1 Svendborg Idrætshal

Vælg forbund

Luk