Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Ourehallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
238274
20.
11:00 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Ourehallen
217851
22.
12:30 Oure I.E. HK U-17 Pige Liga - 2. halvdel | Pulje 1 VSH Ourehallen
207343
22.
14:00 Oure I.E. HK 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Ourehallen
203593
22.
15:25 Oure I.E. HK 2 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HC Odense Ungdom Ourehallen
203622
23.
15:30 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 GOG Håndbold Ourehallen
203652
23.
16:55 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Ourehallen
237199
27.
18:15 GOG Oure U-15 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF Ourehallen
203903
29.
11:00 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Ourehallen
207353
29.
12:20 Oure I.E. HK 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Ourehallen
203632
29.
13:45 GOG Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Køge Håndbold Ourehallen
marts 2020
237304
05.
18:00 GOG Oure U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 STIF Salbrovad Ourehallen
211309
08.
14:00 GOG Oure U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 AG Håndbold Ourehallen
203667
16.
19:30 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Ourehallen
238411
17.
18:30 Gudme Håndboldklub U-15 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Ourehallen
245637
21.
15:00 Oure I.E. HK U-17 Drenge Liga - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Ourehallen
237229
22.
11:00 GOG Oure U-15 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Sanderum / Bolbro Håndbold HF Ourehallen
225733
22.
12:10 Oure I.E. HK U-17 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Ourehallen
217861
22.
15:00 Oure I.E. HK U-17 Pige Liga - 2. halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Ourehallen
245613
22.
18:00 Oure I.E. HK U-17 Drenge Liga - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Ourehallen
245633
25.
19:45 Oure I.E. HK U-17 Drenge Liga - 2. halvdel | Pulje 2 Team Sydhavsøerne Ourehallen
207354
27.
19:00 Oure I.E. HK 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 FIF 2 Ourehallen
203604
29.
15:30 Oure I.E. HK 2 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Helsingør/HUK/Øresund Ourehallen
203631
29.
17:00 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Ourehallen

Vælg forbund

Luk