Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Otterup Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
237986
22.
20:30 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. Højby S.& G. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238721
23.
18:00 Otterup HK U-13 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
236927
23.
18:45 Otterup HK 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 Kval. Hårslev GF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238452
26.
09:30 Otterup HK U-15 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238969
26.
10:30 Otterup HK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
237818
26.
11:15 Otterup HK U-11 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
237210
26.
12:00 Otterup HK U-15 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
225440
26.
13:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119578
26.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238210
26.
16:45 Otterup HK 4 Serie 4 Herrer (2. Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
237825
28.
17:45 Otterup HK U-11 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238308
28.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
februar 2020
246816
01.
10:00 Højby S.& G. 2 U-6 Mix Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Bellinge IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246818
01.
10:20 Otterup HK U-6 Mix Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Højby S.& G. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246819
01.
10:40 Højby S.& G. 2 U-6 Mix Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Søndersø IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246820
01.
11:00 Bellinge IF U-6 Mix Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Højby S.& G. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246902
01.
11:20 Bellinge IF 1 U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 TPI-Odense Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246904
01.
11:40 DHG Odense U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Bellinge IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246906
01.
12:00 TPI-Odense U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 DHG Odense Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246908
01.
12:20 TPI-Odense U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Nr. Aaby Båring HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246909
01.
12:40 Bellinge IF U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Otterup HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246954
01.
13:00 Otterup HK U-8 Pige A Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 TPI-Odense Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246955
01.
13:20 Otterup HK U-8 Pige A Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Højby S.& G. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246956
01.
13:40 TPI-Odense U-8 Pige A Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Højby S.& G. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246957
01.
14:00 TPI-Odense U-8 Pige A Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Otterup HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246958
01.
14:20 Højby S.& G. U-8 Pige A Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Otterup HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 1 - Opvisningshallen
246817
01.
10:00 Søndersø IF U-6 Mix Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Højby S.& G. 1 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 2 - Opvisningshallen
246821
01.
11:00 Højby S.& G. 1 U-6 Mix Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Otterup HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 2 - Opvisningshallen
246903
01.
11:20 Otterup HK U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Nr. Aaby Båring HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 2 - Opvisningshallen
246905
01.
11:40 Bellinge IF 1 U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Otterup HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 2 - Opvisningshallen
246907
01.
12:00 Nr. Aaby Båring HK U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Bellinge IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 2 - Opvisningshallen
246910
01.
12:40 DHG Odense U-8 Drenge B Stævne 5 - 01.02.20 | Pulje 1 Bellinge IF 1 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Minibane 2 - Opvisningshallen
237991
02.
15:00 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. BR 66 Langeskov Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
236932
02.
16:15 Otterup HK 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 Kval. Nr. Lyndelse/Søby HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238082
02.
17:30 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 1 Hårslev GF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238280
04.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsdalen HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238974
05.
17:15 Otterup HK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold 1 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119592
07.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
237219
18.
18:00 Otterup HK U-15 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 GOG Oure Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Hal 1
238256
18.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238730
23.
13:15 Otterup HK U-13 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238462
23.
14:00 Otterup HK U-15 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
225452
23.
15:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238287
25.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby Efterskole Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
marts 2020
238107
01.
15:00 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK 3 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238984
08.
09:30 Otterup HK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsbjerg HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
237840
08.
10:15 Otterup HK U-11 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238734
08.
11:00 Otterup HK U-13 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsbjerg HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
237223
08.
11:45 Otterup HK U-15 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
236942
08.
12:45 Otterup HK 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 Kval. Tved G.& I. 3 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119615
08.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
225459
08.
16:45 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238001
08.
18:00 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. Tommerup HK 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238234
08.
19:15 Otterup HK 4 Serie 4 Herrer (2. Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold 5 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238299
10.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Nordøst Fyn Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238095
11.
20:30 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238268
17.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense* Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
225474
21.
13:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 4 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119627
21.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238989
22.
11:15 Otterup HK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
237855
22.
12:00 Otterup HK U-11 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Kerteminde HK Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238472
22.
12:45 Otterup HK U-15 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
236947
22.
13:45 Otterup HK 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 Kval. Allesø GF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238006
22.
15:00 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. Middelfart HK 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238113
22.
16:15 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen

Vælg forbund

Luk