Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Ulkebølhallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
183355
22.
18:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Team Esbjerg HK, 1. Div. Ulkebølhallen
183433
22.
19:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold Elite Cup U-15 Drenge, 1. runde | Pulje 1 Team Haderslev-Vojens, 1. Div. Ulkebølhallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
187126
24.
18:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2B Jydsk Pokal Ungdom U-13 P 1. runde | Pulje 1 Dybbøl IU A Ulkebølhallen
185787
26.
12:30 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Ulkebølhallen
185786
26.
13:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
185785
26.
13:30 HK "Egene" Gråsten U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Løjt IF Ulkebølhallen
185789
26.
14:00 Sundeved HK U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
185788
26.
14:30 Løjt IF U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
171369
27.
09:30 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vinding SF Ulkebølhallen
171789
27.
10:20 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Ulkebølhallen
175359
27.
11:10 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Haderslev-Vojens Ulkebølhallen
171399
27.
12:15 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Ulkebølhallen
172389
27.
13:05 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
171549
27.
13:55 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 TM Tønder Håndbold 2 Ulkebølhallen
172479
27.
14:45 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs 2 Ulkebølhallen
172865
27.
15:35 Vidar-Ulkebøl Håndbold Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 1 HF Nybøl Nor Ulkebølhallen
november 2019
186490
02.
12:00 Vejen HK U-13 Drenge 4+1 | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
186491
02.
12:35 Fredericia HK U-13 Drenge 4+1 | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Ulkebølhallen
186492
02.
13:20 Team Haderslev KFUM U-13 Drenge 4+1 | Pulje 1 Vejen HK Ulkebølhallen
186493
02.
13:55 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge 4+1 | Pulje 1 Fredericia HK Ulkebølhallen
186485
02.
14:40 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge 4+1 | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Ulkebølhallen
171373
03.
10:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM Ulkebølhallen
175572
03.
10:50 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Dybbøl IU Ulkebølhallen
175363
03.
11:55 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Ulkebølhallen
171793
03.
13:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 2 Ulkebølhallen
171403
03.
13:50 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
172393
03.
14:40 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
171553
03.
15:30 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
172483
03.
16:20 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 2 Ulkebølhallen
172869
03.
17:10 Vidar-Ulkebøl Håndbold Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 1 Kværs/Tørsbøl U.I.F Ulkebølhallen
187061
05.
18:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2C Jydsk Pokal Ungdom U-13 D 1. runde | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold A Ulkebølhallen
186155
09.
12:00 HK "Egene" Gråsten U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ulkebølhallen
186156
09.
12:35 BBI Saxburg U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Løjt IF 2 Ulkebølhallen
186157
09.
13:10 Dybbøl IU U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Ulkebølhallen
186158
09.
13:45 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 BBI Saxburg Ulkebølhallen
186159
09.
14:20 Løjt IF 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
185214
09.
15:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
185215
09.
15:35 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
185216
09.
16:10 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
185217
09.
16:45 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
185218
09.
17:20 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
186453
16.
12:00 Nr. Bjært Strandhuse IF U-15 Piger 4+1 | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
186454
16.
12:35 Øster Starup - Vester Nebel IF U-15 Piger 4+1 | Pulje 1 Vejle Håndbold Klub Ulkebølhallen
186455
16.
13:10 Løjt IF U-15 Piger 4+1 | Pulje 1 Nr. Bjært Strandhuse IF Ulkebølhallen
186456
16.
13:45 Vejle Håndbold Klub U-15 Piger 4+1 | Pulje 1 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Ulkebølhallen
186457
16.
14:20 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Piger 4+1 | Pulje 1 Øster Starup - Vester Nebel IF Ulkebølhallen
186458
16.
14:55 Søndermarken Vejle Håndbold Klub U-15 Piger 4+1 | Pulje 1 Løjt IF Ulkebølhallen
186075
16.
15:30 Bov IF U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
186076
16.
16:05 TM Tønder Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 2 Ulkebølhallen
186077
16.
16:40 Tinglev SV U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Ulkebølhallen
186078
16.
17:15 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Ulkebølhallen
186079
16.
17:50 Dybbøl IU 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tinglev SV Ulkebølhallen
171380
17.
10:30 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Fredericia HK Ulkebølhallen
175578
17.
11:20 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 UH Esbjerg Ulkebølhallen
175370
17.
12:25 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Sønderris Sportsklub Ulkebølhallen
171800
17.
13:30 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Ulkebølhallen
171410
17.
14:20 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Ulkebølhallen
172400
17.
15:10 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Bramdrupdam GIF Ulkebølhallen
171560
17.
16:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF 2 Ulkebølhallen
172490
17.
16:50 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Ulkebølhallen
172876
17.
17:40 Vidar-Ulkebøl Håndbold Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 1 Bov IF 2 Ulkebølhallen
185208
30.
12:00 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
185207
30.
12:35 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
185206
30.
13:10 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
185205
30.
13:45 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
185204
30.
14:20 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
186899
30.
15:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Ulkebølhallen
186898
30.
15:35 Team Haderslev KFUM 3 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Over Jerstal HK Ulkebølhallen
186897
30.
16:10 Bov IF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Hammelev SUF Ulkebølhallen
186896
30.
16:45 Over Jerstal HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ulkebølhallen
186895
30.
17:20 Hammelev SUF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM 3 Ulkebølhallen
december 2019
171384
01.
10:30 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Søndermarken Vejle Håndbold Klub Ulkebølhallen
175374
01.
11:20 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Skjern Håndbold Ulkebølhallen
171804
01.
12:25 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-15 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Ulkebølhallen
171414
01.
13:15 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Ulkebølhallen
172404
01.
14:10 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
171564
01.
15:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Tinglev IF Ulkebølhallen
172494
01.
15:50 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Als HF Ulkebølhallen
172880
01.
16:40 Vidar-Ulkebøl Håndbold Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 1 TS Sønderborg Ulkebølhallen

Vælg forbund

Luk