Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Tønder Sport- og FritidsCenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
227984
26.
12:00 TM Tønder Håndbold 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 Dybbøl IU Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
233283
26.
11:45 TM Tønder Håndbold Serie 1 Damer | Pulje 2 Gram Idrætsforening Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119577
26.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132075
26.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
236674
27.
19:45 TM Tønder Håndbold 2 Serie 3 Damer | Pulje 2 Sommersted IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
245382
28.
20:15 TM Tønder Håndbold , 2. Div. Elite Cup U-17 Drenge, 4. runde | Pulje 1 ØBG Silkeborg, Liga Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
februar 2020
132080
02.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
223278
06.
19:30 TM Tønder Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 5 Vejle Håndbold Klub Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
149048
06.
19:30 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119601
16.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
227129
19.
18:45 TM Tønder Håndbold U-15 Pige A | Pulje 1 FSH, Holsted Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
232428
19.
19:45 TM Tønder Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Dybbøl IU Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
229280
23.
11:00 TM Tønder Håndbold U-11 Drenge A | Pulje 2 Vamdrup IF 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227990
23.
11:45 TM Tønder Håndbold 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 Tinglev IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227690
23.
12:40 TM Tønder Håndbold U-15 Drenge A | Pulje 1 Vamdrup IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227870
23.
13:30 TM Tønder Håndbold U-13 Drenge A | Pulje 1 Blåbjerg HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
239072
24.
18:30 TM Tønder Håndbold U-17 Pige A | Pulje 7 Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
236680
24.
19:40 TM Tønder Håndbold 2 Serie 3 Damer | Pulje 2 Hviding IF 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
239112
25.
18:30 TM Tønder Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Løjt IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
233289
25.
19:30 TM Tønder Håndbold Serie 1 Damer | Pulje 2 Bredebro IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
132093
29.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
marts 2020
229283
01.
11:45 TM Tønder Håndbold U-11 Drenge A | Pulje 2 Sundeved HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227993
01.
12:30 TM Tønder Håndbold 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 BBI Saxburg Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
239103
01.
13:20 TM Tønder Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227873
01.
14:10 TM Tønder Håndbold U-13 Drenge A | Pulje 1 Løgum IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227693
01.
15:00 TM Tønder Håndbold U-15 Drenge A | Pulje 1 BBI Saxburg Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227133
01.
15:45 TM Tønder Håndbold U-15 Pige A | Pulje 1 Vejen HK 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
240792
01.
10:50 Ribe HK U-15 Drenge 4+1 | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
240793
01.
11:25 Fynslund BK U-15 Drenge 4+1 | Pulje 1 FSH, Holsted Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
240794
01.
12:00 Rødding IF U-15 Drenge 4+1 | Pulje 1 Ribe HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
240790
01.
12:35 TM Tønder Håndbold U-15 Drenge 4+1 | Pulje 1 Fynslund BK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
240791
01.
13:10 FSH, Holsted U-15 Drenge 4+1 | Pulje 1 Rødding IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
233292
01.
14:00 TM Tønder Håndbold Serie 1 Damer | Pulje 2 Vejrup IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
223287
01.
15:15 TM Tønder Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 5 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
199892
01.
10:00 Bramming IF U-11 Drenge B | Pulje 2 TM Tønder Håndbold 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
199893
01.
10:35 Ribe HK 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Skærbæk Håndboldklub Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
199894
01.
11:10 Toftlund IF U-11 Drenge B | Pulje 2 Bramming IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
199895
01.
11:45 TM Tønder Håndbold 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Skærbæk Håndboldklub Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
199896
01.
12:20 Ribe HK 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Toftlund IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
240977
01.
13:00 Løgum IF U-11 Pige B | Pulje 2 TM Tønder Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
240978
01.
13:35 Tinglev SV U-11 Pige B | Pulje 2 Løjt IF 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
240979
01.
14:10 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-11 Pige B | Pulje 2 Løgum IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
240980
01.
14:45 TM Tønder Håndbold U-11 Pige B | Pulje 2 Tinglev SV Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
240981
01.
15:20 Løjt IF 2 U-11 Pige B | Pulje 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3
201914
01.
09:00 Ribe HK U-9 Drenge A | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
201910
01.
09:30 Vejen HK U-9 Drenge A | Pulje 1 IF 92, Esbjerg Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
201911
01.
10:00 Varde HK U-9 Drenge A | Pulje 1 Ribe HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
201912
01.
10:30 TM Tønder Håndbold U-9 Drenge A | Pulje 1 Vejen HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
201913
01.
11:00 IF 92, Esbjerg U-9 Drenge A | Pulje 1 Varde HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
202274
01.
11:30 TM Tønder Håndbold U-9 Drenge B | Pulje 2 Rødding IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
202275
01.
12:00 Vamdrup IF U-9 Drenge B | Pulje 2 Folding-Brørup HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
202276
01.
12:30 Kongeå HK U-9 Drenge B | Pulje 2 TM Tønder Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
202277
01.
13:00 Rødding IF U-9 Drenge B | Pulje 2 Vamdrup IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
202273
01.
13:30 Folding-Brørup HK U-9 Drenge B | Pulje 2 Kongeå HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 4
223284
04.
18:20 TM Tønder Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 5 Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
232432
04.
19:45 TM Tønder Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 1 S.V. Tingleff Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
149066
07.
14:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
239078
08.
15:30 TM Tønder Håndbold U-17 Pige A | Pulje 7 Egen U&IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
119614
08.
17:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
232436
11.
19:45 TM Tønder Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 1 HK Egene Gråsten Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227137
12.
19:00 TM Tønder Håndbold U-15 Pige A | Pulje 1 Varde HK/Team Vest Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
149024
14.
14:00 TM Tønder Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
239081
15.
12:30 TM Tønder Håndbold U-17 Pige A | Pulje 7 S.V. Tingleff Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132105
15.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
233301
17.
19:45 TM Tønder Håndbold Serie 1 Damer | Pulje 2 Ødis IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
132111
21.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
229292
22.
12:15 TM Tønder Håndbold U-11 Drenge A | Pulje 2 Team NØS, Haderslev Næs Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227882
22.
13:00 TM Tønder Håndbold U-13 Drenge A | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
227702
22.
10:45 TM Tønder Håndbold U-15 Drenge A | Pulje 1 Team Haderslev-Vojens Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
223296
22.
11:45 TM Tønder Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 5 Fredericia HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119626
22.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

Vælg forbund

Luk