Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Rask-Mølle Hallerne

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2019
166711
16.
12:00 HK 73, Rask Mølle 2 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
181789
16.
12:50 HK 73, Rask Mølle U-15 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
168157
16.
13:40 HK 73, Rask Mølle Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 3 Horsens KFUM Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
174980
16.
14:50 HK 73, Rask Mølle U-19 Drenge A før ombrydning | Pulje 4 Grindsted GIF, Håndbold 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
178954
16.
15:50 HK 73, Rask Mølle 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Ry Håndbold 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193015
17.
09:30 Horsens HK 2 U9 Dr kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Lindved GF U11C Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193021
17.
09:55 Kjellerup Håndbold Klub U9 Pi kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 HK Give Fremad af 2001 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193013
17.
10:20 Horsens HK 1 U9 Dr kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Horsens HK 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193020
17.
10:45 HK Give Fremad af 2001 1 U9 Pi kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Østbirk IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193025
17.
11:10 Kjellerup Håndbold Klub 2 U9 mix kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Lund IF 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193017
17.
11:35 Horsens HK 1 U9 Dr kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Lindved GF U11C Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193019
17.
12:00 HK Give Fremad af 2001 1 U9 Pi kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Kjellerup Håndbold Klub Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193024
17.
12:25 Lund IF 1 U9 mix kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Østbirk IF 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193022
17.
12:50 HK Give Fremad af 2001 2 U9 Pi kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Østbirk IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193023
17.
13:15 Lund IF 1 U9 mix kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Kjellerup Håndbold Klub 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193026
17.
13:40 Lund IF 2 U9 mix kortbane - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Østbirk IF 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
131773
17.
17:00 HK 73, Rask Mølle 3. Division Herrer | Pulje 2 HC Midtjylland 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
193265
17.
09:30 HK 73, Rask Mølle U6 U6 mix B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brande HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193277
17.
09:50 Them GF U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brande HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193267
17.
10:10 Brande HK U6 mix B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 HK 73, Rask Mølle U5 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193273
17.
10:30 Torsted HK U7 mix 3 U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Them GF Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193270
17.
10:50 Brande HK U7 mix U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK U7 mix 3 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193271
17.
11:10 Torsted HK U7 mix 4 U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Them GF Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193037
17.
11:30 Skanderborg Håndbold U7 Dr A U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 HK 73, Rask Mølle U7 Dr A Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193278
17.
11:50 Torsted HK U7 mix 4 U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brande HK U7 mix Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193032
17.
12:10 Østbirk IF U8 Pi A U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 HK 73, Rask Mølle U7 Dr A Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193280
17.
12:30 Torsted HK U7 mix 1 U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brande HK U7 Dr B Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193030
17.
12:50 HK 73, Rask Mølle U7 Dr A U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK 1 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193281
17.
13:10 Brædstrup Håndboldklub U8mix B U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193035
17.
13:30 HK 73, Rask Mølle U7 Dr A U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193284
17.
13:50 Torsted HK U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK U7 mix 1 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193285
17.
14:10 Torsted HK U7 mix 2 U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brædstrup Håndboldklub U8mix B Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane A
193268
17.
09:30 HK 73, Rask Mølle U5 U6 mix B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193274
17.
09:50 Brande HK U7 mix U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 HK 73, Rask Mølle U7 Pi B Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193266
17.
10:10 HK 73, Rask Mølle U6 U6 mix B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193272
17.
10:30 HK 73, Rask Mølle U7 Pi B U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brande HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193275
17.
10:50 Brande HK U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK U7 mix 4 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193276
17.
11:10 Torsted HK U7 mix 3 U8 Pi C - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 HK 73, Rask Mølle U7 Pi B Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193034
17.
11:30 Torsted HK 2 U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Østbirk IF U8 Pi A Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193286
17.
11:50 Brande HK U7 Dr B U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193033
17.
12:10 Torsted HK 1 U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Skanderborg Håndbold U7 Dr A Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193279
17.
12:30 Østbirk IF U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK U7 mix 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193031
17.
12:50 Skanderborg Håndbold U7 Dr A U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193282
17.
13:10 Torsted HK U7 mix 2 U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brande HK U7 Dr B Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193036
17.
13:30 Østbirk IF U8 Pi A U8 Dr B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Torsted HK 1 Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193283
17.
13:50 Østbirk IF U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Brædstrup Håndboldklub U8mix B Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
193287
17.
14:10 Torsted HK U7 mix 1 U8 Pi B - Rask Mølle 17.11.19 | Pulje 1 Østbirk IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle-Hallen 2 - bane C
167980
23.
09:00 HK 73, Rask Mølle U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Billund IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
173469
23.
09:50 HK 73, Rask Mølle U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Billund IF 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
167620
23.
10:45 HK 73, Rask Mølle U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 ØHK Hedensted 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
167710
23.
11:35 HK 73, Rask Mølle 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 GHT Hovedgård 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
167422
23.
12:25 HK 73, Rask Mølle 2 (C) U-15 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Gedved IF (C) Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
170706
23.
13:15 HK 73, Rask Mølle U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Billund IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
175553
23.
14:05 HK 73, Rask Mølle U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 6 CØ-05, Ølgod Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
166912
23.
15:05 HK 73, Rask Mølle U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Sdr. Omme IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
166715
30.
12:00 HK 73, Rask Mølle 2 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Give KFUM Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
175556
30.
12:50 HK 73, Rask Mølle U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 6 Kolding IF 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
168161
30.
13:50 HK 73, Rask Mølle Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 3 Egebjerg IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
131785
30.
15:00 HK 73, Rask Mølle 3. Division Herrer | Pulje 2 Stoholm/ Viborg Håndbold 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
december 2019
167981
01.
HK 73, Rask Mølle (ekstra) U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Billund IF (ekstra) Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
167713
01.
11:30 HK 73, Rask Mølle 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Brande HK Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
166915
01.
12:20 HK 73, Rask Mølle U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Øster Nykirke IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
167623
01.
13:10 HK 73, Rask Mølle U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horsens HK 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
181792
01.
14:00 HK 73, Rask Mølle U-15 Pige A før ombrydning | Pulje 1 ØHK Hedensted Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
167425
01.
14:50 HK 73, Rask Mølle 2 (C) U-15 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Karup-Kølvrå IK (C) Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
174984
01.
15:40 HK 73, Rask Mølle U-19 Drenge A før ombrydning | Pulje 4 Billund IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
178957
01.
16:40 HK 73, Rask Mølle 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Billund IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
170709
02.
18:10 HK 73, Rask Mølle U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Østbirk IF Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
191279
05.
HK 73, Rask Mølle, S2 Jydsk Cup Damer, 2. runde | Pulje 1 Torsted HK, JS Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
173460
08.
16:00 HK 73, Rask Mølle U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Brande HK 2 Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
131737
12.
20:15 HK 73, Rask Mølle 3. Division Herrer | Pulje 2 Søndermarkens IK Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1
januar 2020
131803
12.
15:00 HK 73, Rask Mølle 3. Division Herrer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Rask-Mølle HallerneRask Mølle Hallerne - Hal 1

Vælg forbund

Luk