Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Arena Randers, Multi Hal

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
280982
24.
15:00 Randers HH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Støvring Håndbold Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
266842
25.
12:00 Randers HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 1 Viborg HK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
285420
25.
09:00 Randers Freja U-13 Pige B. før ombrydning | Pulje 2 Randers KFUM Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
287079
25.
10:05 Randers Freja U-15 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Søndermarkens IK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
281340
25.
11:25 Randers Freja U-19 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Randers KFUM Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285063
25.
12:45 Randers Freja 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 Ørum Idrætsforening 3 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
283057
25.
14:05 Randers Freja Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 B65 Fjorden Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
281656
27.
18:15 Randers HH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Aars HK 2 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
280985
27.
19:45 Randers HH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Dronninglund IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
284943
28.
19:20 Randers Freja 3 Serie 3 Damer før ombrydning | Pulje 2 SMIFF, Harridslev 2 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
267629
29.
19:10 Randers HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Team Esbjerg HK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
283061
29.
19:10 Randers Freja Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 Hadsten Håndbold 3 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
256181
31.
16:00 Randers HK Bambusa Kvindeligaen | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
november 2020
285954
01.
09:00 Randers Freja U-9 Pige B Kortbane | Pulje 2 Bjerregrav BK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
267634
01.
12:00 Randers HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
286838
01.
10:05 Randers Freja U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 4 Vorup FB 2 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
281344
01.
11:25 Randers Freja U-19 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285067
01.
12:45 Randers Freja 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 Nielstrup-Voldum UIF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
281653
03.
18:15 Randers HH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Nøvling IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
284947
11.
19:20 Randers Freja 3 Serie 3 Damer før ombrydning | Pulje 2 Bjerregrav BK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
285413
12.
18:00 Randers Freja U-13 Pige B. før ombrydning | Pulje 2 IF Alliancen Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
283073
12.
19:10 Randers Freja Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 IF Alliancen Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
306551
14.
12:15 Randers Freja U-13 Drenge D | Pulje 2 Assens Idrætsforening Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
306550
14.
13:05 Ravnstrup KFUM U-13 Drenge D | Pulje 2 Assens Idrætsforening Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
306552
14.
13:55 Randers Freja U-13 Drenge D | Pulje 2 Ravnstrup KFUM Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
285431
15.
09:00 Randers Freja U-13 Pige B. før ombrydning | Pulje 2 Langå Håndbold Klub Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
286845
15.
10:05 Randers Freja U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 4 Vivild IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
281351
15.
11:25 Randers Freja U-19 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Dronninglund IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
283082
15.
12:45 Randers Freja Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 Kristrup Boldklub 3 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285074
15.
14:05 Randers Freja 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 IF Ådalen 2 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285960
15.
10:05 Randers Freja U-9 Pige B Kortbane | Pulje 2 HIK-Rosendal Håndbold Arena Randers, Multi Hal Kortbane 1
284954
16.
19:10 Randers Freja 3 Serie 3 Damer før ombrydning | Pulje 2 B65 Fjorden Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
256202
18.
18:00 Randers HK Bambusa Kvindeligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
281665
22.
14:00 Randers HH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Randers KFUM Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
280994
22.
16:00 Randers HH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Team Favrskov Håndbold Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
287099
22.
10:00 Randers Freja U-15 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Viborg HK 3 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
284958
25.
19:10 Randers Freja 3 Serie 3 Damer før ombrydning | Pulje 2 Hørning GF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
285435
26.
18:00 Randers Freja U-13 Pige B. før ombrydning | Pulje 2 SMIFF, Harridslev Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
267649
28.
12:30 Randers HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Aarhus United Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
281668
29.
13:00 Randers HH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Viborg FH 3 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
281355
29.
10:05 Randers Freja U-19 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Aalborg SV Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
286849
29.
11:25 Randers Freja U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 4 Hadsten Håndbold Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
283088
29.
12:45 Randers Freja Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 Askildrup IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285078
29.
14:05 Randers Freja 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 Auning IF 2 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
december 2020
280997
01.
19:30 Randers HH U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
279624
04.
17:30 Hornbæk SF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 2 tst, Tilst Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285549
06.
11:00 Hornbæk SF 4 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Bjerringbro FH Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
279389
06.
11:55 Hornbæk SF U-11 Pige A før ombrydning | Pulje 1 AGF-Lyseng Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
281971
06.
12:50 Hornbæk SF U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 4 Bjerringbro FH Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285969
06.
10:00 Randers Freja U-9 Pige B Kortbane | Pulje 2 Vorup FB Arena Randers, Multi Hal Kortbane 1
281333
08.
19:30 Randers Freja U-19 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Fårup-Sønderbæk IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1
285942
08.
17:40 Randers Freja U-9 Pige B Kortbane | Pulje 2 IF Alliancen Arena Randers, Multi Hal Kortbane 1
284936
09.
19:20 Randers Freja 3 Serie 3 Damer før ombrydning | Pulje 2 Romalt Håndbold 2 Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE