Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Stoholm Fritids-og Kulturcenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2020
259821
25.
20:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
285973
27.
12:05 Stoholm IF U-9 Pige B Kortbane | Pulje 3 Ravnstrup KFUM Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
284646
27.
13:05 Stoholm IF 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 Bjerringbro FH Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
260481
27.
14:00 Stoholm/ Viborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 2 HC Midtjylland 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
284586
29.
17:35 Stoholm IF U-11 Drenge A/B før ombrydning | Pulje 2 IF Alliancen Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
oktober 2020
285726
03.
13:00 Stoholm IF U-11 pige B (C) før ombrydning | Pulje 2 IF Alliancen Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283581
08.
19:00 Fjends HK U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Rødkærsbro IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
262294
08.
20:00 Fjends HK Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Onsild Idrætsforening Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
259833
16.
18:45 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
260493
16.
20:15 Stoholm/ Viborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 2 Hogager Mejrup-Hvam Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283402
17.
14:00 Fjends HK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Hadsten Håndbold Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
287073
17.
14:55 Fjends HK U-15 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Viborg HK 3 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283490
17.
15:50 Fjends HK U-15 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 IF Trojka/Ørum IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
289235
17.
16:45 Fjends HK 2 U-15 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
284652
18.
10:10 Stoholm IF 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 LRV Skals Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283944
18.
11:05 Fjends HK U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 3 IF "Jarl" Arden Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
284592
18.
12:00 Stoholm IF U-11 Drenge A/B før ombrydning | Pulje 2 IF Trojka/Ørum IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283586
18.
12:55 Fjends HK U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Søndermarkens IK 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
285091
18.
13:50 Fjends HK Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 3 Søndermarkens IK 6 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
288158
18.
15:00 Stoholm IF 4 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 3 Vridsted IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
288308
18.
16:20 Stoholm IF 5 Serie 3 Herrer Før ombrydning | Pulje 4 Nr. Søby IF 4 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
285979
18.
10:00 Stoholm IF U-9 Pige B Kortbane | Pulje 3 Søndermarkens IK Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 2
284800
18.
10:55 Stoholm IF U-9 Drenge B Kortbane før | Pulje 1 IF Alliancen Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 2
285732
18.
11:50 Stoholm IF U-11 pige B (C) før ombrydning | Pulje 2 HIK-Rosendal Håndbold Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 2
284802
21.
17:40 Stoholm IF U-9 Drenge B Kortbane før | Pulje 1 Asmild FH Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
289241
30.
18:00 Fjends HK 2 U-15 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Morsø HK Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
november 2020
284658
01.
11:00 Stoholm IF 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 Rødkærsbro IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
285738
01.
11:55 Stoholm IF U-11 pige B (C) før ombrydning | Pulje 2 Rødkærsbro IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
284598
01.
12:50 Stoholm IF U-11 Drenge A/B før ombrydning | Pulje 2 Søndermarkens IK 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
288164
01.
13:45 Stoholm IF 4 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 3 Spøttrup Motion og Sport 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283950
01.
16:15 Fjends HK U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 3 Søndermarkens IK 3 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283408
01.
17:10 Fjends HK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Viborg HK Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283594
05.
18:30 Fjends HK U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Asmild FH Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
284806
07.
12:00 Stoholm IF U-9 Drenge B Kortbane før | Pulje 1 Asmild FH Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
259850
07.
14:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
260510
07.
15:30 Stoholm/ Viborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
285987
08.
10:00 Stoholm IF U-9 Pige B Kortbane | Pulje 3 Asmild FH Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283496
08.
10:55 Fjends HK U-15 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 Hadsund Boldklub Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
285566
08.
11:50 Fjends HK U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 4 Asmild FH 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
285747
15.
11:00 Stoholm IF U-11 pige B (C) før ombrydning | Pulje 2 Ravnstrup KFUM Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
284664
15.
11:55 Stoholm IF 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 Ravnstrup KFUM Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
288170
15.
12:50 Stoholm IF 4 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 3 Fursund-Sundsøre Håndbold Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
288320
15.
14:10 Stoholm IF 5 Serie 3 Herrer Før ombrydning | Pulje 4 Rønbjerg U&IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
288152
19.
20:00 Stoholm IF 4 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 3 VIF, Mors 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
262312
21.
14:00 Fjends HK Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Asmild FH Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
283599
24.
17:30 Fjends HK U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Ravnstrup KFUM Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE