Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Idrætscenter Østermarken

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
235025
18.
11:30 Løgstør HK U-9 Piger | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235026
18.
12:00 Sortebakken HK U-9 Piger | Pulje 1 Aars HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235027
18.
12:30 Aalestrup IF U-9 Piger | Pulje 1 Aars HK 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235028
18.
13:00 Løgstør HK U-9 Piger | Pulje 1 Aars HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235029
18.
13:30 Sortebakken HK U-9 Piger | Pulje 1 Aars HK 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
238519
18.
14:10 Aars HK 2 U-11 Drenge A | Pulje 2 Hjallerup IF 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
236810
18.
15:00 Aars HK 4 U-11 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 5 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
217406
19.
14:10 Aars HK 2 U-15 Pige A | Pulje 1 Nr. Søby IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217107
19.
15:00 Aars HK 2 Serie 1 Damer | Pulje 1 Nr. Søby IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131149
19.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
239211
19.
18:15 Aars HK 3 Serie 2 Damer | Pulje 1 Farstrup BK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216152
19.
19:35 Aars HK 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Farstrup BK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
222945
20.
20:00 Aars HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217740
25.
12:50 Aars HK 2 U-11 Pige B | Pulje 2 Skive fH 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217621
26.
09:55 Aars HK 3 U-13 Pige C | Pulje 2 IK Vest, Ranum Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217021
26.
10:40 Aars HK 3 U-11 Drenge C | Pulje 2 Skive fH/R 7 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216672
26.
11:25 Aars HK 2 U-13 Drenge A | Pulje 1 Skive fH 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216553
26.
12:10 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Gedsted forenede IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
224317
26.
13:45 Aars HK 2 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 1 Hadsten Håndbold Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216126
26.
14:45 Aars HK 3 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
223338
26.
15:55 Aars HK 2 Jyllandsserien Herrer | Pulje 2 Fjerritslev IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
237249
26.
12:25 Aars HK U-11 Pige C | Pulje 1 Gedsted forenede IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217650
26.
13:10 Aars HK U-11 Pige A | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
225336
26.
14:00 Aars HK U-17 Pige B | Pulje 2 Team Aalborg SV Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217319
26.
15:00 Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Damer | Pulje 2 Grynderup KFUMs IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
216335
26.
16:00 Vognsild/Østrup 91 2 Serie 3 Herrer | Pulje 3 Fjerritslev IF 4 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
131425
28.
18:45 Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131161
28.
20:15 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216824
28.
17:30 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
225126
28.
18:45 Aars HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 2 HIK-Rosendal Håndbold Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
februar 2020
217623
02.
10:25 Aars HK 3 U-13 Pige C | Pulje 2 SHK/Haverslev 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216674
02.
11:10 Aars HK 2 U-13 Drenge A | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216555
02.
12:00 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Skive fH, 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
224319
02.
12:50 Aars HK 2 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 1 ØBI/BI Brønderslev Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217114
02.
13:50 Aars HK 2 Serie 1 Damer | Pulje 1 Fjerritslev IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216128
02.
15:00 Aars HK 3 Serie 1 Herrer | Pulje 2 Spøttrup Motion og Sport 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217023
02.
10:20 Aars HK 3 U-11 Drenge C | Pulje 2 Skive fH 8 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
238526
02.
11:10 Aars HK 2 U-11 Drenge A | Pulje 2 Aabybro HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
239880
02.
12:00 Aars HK U-11 Drenge A | Pulje 1 Skive fH/R 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217742
02.
12:50 Aars HK 2 U-11 Pige B | Pulje 2 Aars HK 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217652
02.
13:40 Aars HK U-11 Pige A | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
225345
04.
18:45 Aars HK U-17 Pige B | Pulje 2 Han Herred Efterskole Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131407
04.
20:00 Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Viborg HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
239221
06.
20:15 Aars HK 3 Serie 2 Damer | Pulje 1 HS Han Herred 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216822
07.
19:10 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 4 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
224443
08.
12:00 Aars HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Nørresundby HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217758
08.
13:15 Aars HK 2 U-11 Pige B | Pulje 2 IK Frem Sønderup-Suld. Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236816
08.
14:00 Aars HK 5 U-11 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
221973
13.
17:45 Aars HK U-13 Pige AA | Pulje 2 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
245812
18.
Aars HK 2 JCU U-13 Drenge 1. runde | Pulje 1 Skive fH 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217745
23.
11:00 Aars HK 3 U-11 Pige B | Pulje 2 Aars HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217535
23.
11:45 Aars HK 2 U-13 Pige B | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216828
23.
12:30 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 HS Han Herred Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
225132
23.
13:15 Aars HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 2 Løgstør HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217416
23.
14:15 Aars HK 2 U-15 Pige A | Pulje 1 Skive fH 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
223344
23.
15:00 Aars HK 2 Jyllandsserien Herrer | Pulje 2 Aalestrup IF 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217325
23.
16:10 Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Damer | Pulje 2 Mejlby/Haverslev KFUM 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216371
23.
17:10 Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Herrer | Pulje 4 Sortebakken HK 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216341
23.
18:10 Vognsild/Østrup 91 2 Serie 3 Herrer | Pulje 3 HS Han Herred 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216162
23.
19:10 Aars HK 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vester Hornum HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
224447
25.
18:50 Aars HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Gedsted forenede IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
224109
27.
19:00 Aars HK U-15 Drenge 1. Division A | Pulje 1 HF Mors Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
222959
28.
19:10 Aars HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Frederikshavn FI Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131173
28.
20:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216831
28.
18:00 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 Fjerritslev IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
216832
28.
18:50 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 IK Frem/Haverslev Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
222299
28.
19:40 Aars HK U-13 Drenge AA | Pulje 2 Bjerringbro FH Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
240815
29.
11:30 Skive fH/R 2 U-9 Piger | Pulje 2 Farsø KFUM HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
240816
29.
12:00 Nr. Søby IF 2 U-9 Piger | Pulje 2 Gedsted forenede IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
240817
29.
12:30 Aars HK U-9 Piger | Pulje 2 Skive fH/R 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
240818
29.
13:00 Nr. Søby IF 2 U-9 Piger | Pulje 2 Farsø KFUM HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
240819
29.
13:30 Aars HK U-9 Piger | Pulje 2 Gedsted forenede IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
235039
29.
14:00 Aars HK 3 U-9 Piger | Pulje 1 Sortebakken HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
235038
29.
14:30 Aars HK 2 U-9 Piger | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
235037
29.
15:00 Aars HK 3 U-9 Piger | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
235036
29.
15:30 Aars HK 2 U-9 Piger | Pulje 1 Sortebakken HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
235035
29.
16:00 Aalestrup IF U-9 Piger | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
221980
29.
12:45 Aars HK U-13 Pige AA | Pulje 2 Thisted IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
marts 2020
217420
01.
11:00 Aars HK 2 U-15 Pige A | Pulje 1 Mors Håndbold 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
224116
01.
11:50 Aars HK U-15 Drenge 1. Division A | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
225135
01.
12:50 Aars HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 2 Svenstrup Godthåb IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
224326
01.
13:50 Aars HK 2 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 1 Bjerringbro FH Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131437
01.
15:00 Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Holstebro Håndb.90 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
223347
01.
16:30 Aars HK 2 Jyllandsserien Herrer | Pulje 2 Aalborg HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217659
01.
11:25 Aars HK U-11 Pige A | Pulje 1 HF Mors Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217748
01.
12:10 Aars HK 3 U-11 Pige B | Pulje 2 Nr. Søby IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217538
01.
12:55 Aars HK 2 U-13 Pige B | Pulje 1 Løgstrup G&IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
216166
01.
13:40 Aars HK 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 IK Vest, Ranum Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
216135
01.
14:50 Aars HK 3 Serie 1 Herrer | Pulje 2 HF Mors 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
216344
01.
16:00 Vognsild/Østrup 91 2 Serie 3 Herrer | Pulje 3 Vester Hornum HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
216374
01.
17:00 Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Herrer | Pulje 4 Løgstrup G&IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217328
01.
18:00 Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Damer | Pulje 2 Sortebakken HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
222955
05.
18:45 Aars HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Støvring Håndbold Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
224107
06.
19:15 Aars HK U-15 Drenge 1. Division A | Pulje 1 Ry Håndbold Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
222295
06.
19:10 Aars HK U-13 Drenge AA | Pulje 2 Nøvling IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
236132
07.
11:30 Aalestrup IF U-9 Drenge | Pulje 2 Aars HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236131
07.
12:00 Skive fH 2 U-9 Drenge | Pulje 2 Nr. Søby IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236130
07.
12:30 Aars HK 2 U-9 Drenge | Pulje 2 Spøttrup Motion & Sport 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236129
07.
13:00 Nr. Søby IF U-9 Drenge | Pulje 2 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236128
07.
13:30 Spøttrup Motion & Sport 2 U-9 Drenge | Pulje 2 Skive fH 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236103
07.
14:00 Farstrup BK U-9 Drenge | Pulje 1 Løgstør HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236107
07.
14:30 Sortebakken HK U-9 Drenge | Pulje 1 Aars HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236106
07.
15:00 Løgstør HK 2 U-9 Drenge | Pulje 1 Gedsted forenede IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236105
07.
15:30 Aars HK U-9 Drenge | Pulje 1 Farstrup BK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236104
07.
16:00 Gedsted forenede IK U-9 Drenge | Pulje 1 Sortebakken HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
222303
07.
17:00 Aars HK U-13 Drenge AA | Pulje 2 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236825
08.
09:45 Aars HK 4 U-11 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217031
08.
10:35 Aars HK 3 U-11 Drenge C | Pulje 2 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
239888
08.
11:20 Aars HK U-11 Drenge A | Pulje 1 Nr. Søby IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216563
08.
12:10 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217122
08.
13:25 Aars HK 2 Serie 1 Damer | Pulje 1 Møldrup-Tostrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
237259
08.
09:30 Aars HK U-11 Pige C | Pulje 1 Løgstør HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
238534
08.
10:15 Aars HK 2 U-11 Drenge A | Pulje 2 Aalborg KFUM 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
236824
08.
11:05 Aars HK 5 U-11 Drenge C | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
217631
08.
11:55 Aars HK 3 U-13 Pige C | Pulje 2 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
224451
10.
18:50 Aars HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216836
10.
17:30 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 3 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
239225
12.
20:15 Aars HK 3 Serie 2 Damer | Pulje 1 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217424
13.
18:00 Aars HK 2 U-15 Pige A | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
222963
13.
19:00 Aars HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
236828
13.
18:00 Aars HK 4 U-11 Drenge C | Pulje 1 Farstrup BK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
238537
15.
11:10 Aars HK 2 U-11 Drenge A | Pulje 2 Vadum IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131449
15.
15:00 Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Farsø KFUM HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131185
15.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
239229
15.
18:15 Aars HK 3 Serie 2 Damer | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217125
15.
19:30 Aars HK 2 Serie 1 Damer | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
216170
15.
19:10 Aars HK 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Sortebakken HK 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2
225342
17.
18:45 Aars HK U-17 Pige B | Pulje 2 Thy Håndbold / Skyum 4 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
217337
18.
19:15 Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Damer | Pulje 2 Møldrup-Tostrup IF 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2

Vælg forbund

Luk