Søg Håndboldinfo
Del

Idrætscenter Østermarken

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2020
267110
26.
19:00 Aars HK U-15 Drenge 1. Div. før ombrydning | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289323
27.
Aars HK 3 U-15 Pige B Før ombrydning | Pulje 3 Skovsgård-Brovst KFUM Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
289551
27.
Aars HK U-11 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
281667
29.
Aars HK 2 U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Randers KFUM Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
283693
29.
Aars HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 3 Aalborg KFUM Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
288057
29.
Aars HK 3 Serie 1 Herrer Før ombrydning | Pulje 1 IK Frem Sønderup-Suld. Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
288148
29.
Vognsild/Østrup 91 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 2 Aars HK 4 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
288753
29.
Aars HK U-11 Drenge A Før ombrydning | Pulje 1 Thisted IK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
288531
29.
11:00 Aars HK U-13 Drenge A Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør - Farsø HF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288298
29.
Vognsild/Østrup 91 2 Serie 3 Herrer Før ombrydning | Pulje 3 Farsø KFUM HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
289165
29.
Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 3 Blære/Hornum S & IF 3 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
292374
29.
Farsø KFUM HK U-9A Pige før ombrydning | Pulje 2 Gedsted forenede IK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
292375
29.
Skive fH 2 U-9A Pige før ombrydning | Pulje 2 Aars HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
292376
29.
Farsø KFUM HK U-9A Pige før ombrydning | Pulje 2 Aars HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
292377
29.
Gedsted forenede IK U-9A Pige før ombrydning | Pulje 2 Skive fH 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
december 2020
280534
01.
Aars HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 3 Visse IF 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
288925
01.
Aars HK 2 Serie 1 Damer Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
267114
03.
19:00 Aars HK U-15 Drenge 1. Div. før ombrydning | Pulje 1 Hjallerup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288600
04.
19:00 Aars HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør - Farsø HF 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289728
04.
20:00 Aars HK 3 U-13 Drenge C Før ombrydning | Pulje 3 Løgstør - Farsø HF 3 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288151
04.
Aars HK 4 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF 3 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
289018
04.
Aars HK 3 Serie 2 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Blære/Hornum S & IF 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
259878
05.
Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
260142
05.
Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Ikast Håndbold Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
260406
05.
Aars HK 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nors BK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
289336
05.
11:50 Aars HK 3 U-15 Pige B Før ombrydning | Pulje 3 Aalestrup IF 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
266948
05.
12:45 Aars HK U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 1 Tvis Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
292691
06.
09:00 Aars HK 3 U-11 Pige C Før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289572
06.
10:00 Aars HK U-11 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288535
06.
11:00 Aars HK U-13 Drenge A Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør - Farsø HF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288457
06.
12:00 Aars HK 3 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
281610
06.
13:00 Aars HK 2 U-19 Piger B før ombrydning | Pulje 1 Taars/Ugilt IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
281911
06.
14:10 Aars HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 2 Strandby-Elling Håndbold 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
291871
06.
15:30 Aars HK 2 U-15 Drenge A Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288864
06.
09:10 Aars HK 3 U-11 Drenge C Før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
288787
06.
10:10 Aars HK 2 U-11 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
289390
06.
11:10 Aars HK U-13 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
289422
06.
12:10 Aars HK 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
289542
06.
13:10 Aars HK 3 U-13 Pige C Før ombrydning | Pulje 3 Løgstør HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
289258
06.
14:10 Aars HK 2 U-15 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
288863
06.
15:10 Aars HK 4 U-11 Drenge C Før ombrydning | Pulje 2 Skovsgård-Brovst KFUM Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
281885
08.
19:35 Aars HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 2 Stidsholt IF 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
259836
10.
Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 NSK Håndbold, Krunderup Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
283672
11.
19:00 Aars HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 3 Hjallerup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288899
11.
Aars HK 2 Serie 1 Damer Før ombrydning | Pulje 1 Sortebakken HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
Kamp udsat
UDS
288036
13.
Aars HK 3 Serie 1 Herrer Før ombrydning | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Kamp udsat
UDS
288837
15.
19:00 Aars HK 3 U-11 Drenge C Før ombrydning | Pulje 2 Aalestrup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289237
31.
Aars HK 2 U-15 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
januar 2021
260412
03.
Aars HK 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
259884
03.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289315
04.
17:45 Aars HK 3 U-15 Pige B Før ombrydning | Pulje 3 Fjerritslev IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
267074
07.
19:00 Aars HK U-15 Drenge 1. Div. før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
280513
08.
20:00 Aars HK U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 3 Viborg HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
281583
10.
09:50 Aars HK 2 U-19 Piger B før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289338
10.
11:00 Aars HK U-13 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 HF Mors Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288573
10.
12:00 Aars HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 3 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288836
10.
12:55 Aars HK 4 U-11 Drenge C Før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
281898
12.
19:40 Aars HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 2 Nørresundby HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289310
16.
12:15 Aars HK 3 U-15 Pige B Før ombrydning | Pulje 3 IK Frem Sønderup-Suld. Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289232
16.
13:10 Aars HK 2 U-15 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Fjends HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289546
16.
12:45 Aars HK U-11 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Thisted IK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
289516
16.
15:10 Aars HK 3 U-13 Pige C Før ombrydning | Pulje 3 IK Vest, Ranum Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
292665
17.
Aars HK 3 U-11 Pige C Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH/R 4 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288761
17.
10:00 Aars HK 2 U-11 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288732
17.
11:00 Aars HK U-11 Drenge A Før ombrydning | Pulje 1 IF Nordthy Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288431
17.
12:00 Aars HK 3 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 IK Vest, Ranum Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
281646
17.
14:40 Aars HK 2 U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Nøvling IF 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288992
17.
16:20 Aars HK 3 Serie 2 Damer Før ombrydning | Pulje 2 IK Frem Sønderup-Suld. Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
288125
17.
19:10 Aars HK 4 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 2 Mejlby/Haverslev KFUM 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
289144
17.
16:30 Vognsild/Østrup 91 Serie 3 Damer Før ombrydning | Pulje 3 Vester Hornum HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
288277
17.
17:40 Vognsild/Østrup 91 2 Serie 3 Herrer Før ombrydning | Pulje 3 Sortebakken HK 4 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
288127
17.
18:50 Vognsild/Østrup 91 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 2 Sortebakken HK 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
260166
24.
Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Hornslet IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
260430
24.
Aars HK 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
259902
24.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE