Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Sortebakkehallerne

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
217311
05.
16:00 Grynderup KFUMs IF Serie 3 Damer | Pulje 2 Mejlby/Haverslev KFUM 3 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216147
05.
17:00 Grynderup KFUMs IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Sortebakken HK 2 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
217883
12.
13:30 Sortebakken HK U-11 Drenge B | Pulje 2 Aalestrup IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216360
12.
14:20 Sortebakken HK 3 Serie 3 Herrer | Pulje 4 Løgstrup G&IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
217104
12.
15:20 Sortebakken HK Serie 1 Damer | Pulje 1 Nr. Søby IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216090
12.
16:30 Sortebakken HK Serie 1 Herrer | Pulje 1 HS Han Herred SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216150
12.
17:45 Sortebakken HK 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vester Hornum HK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216270
12.
19:00 Sortebakken HK 4 Serie 3 Herrer | Pulje 1 HS Han Herred 4 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216153
19.
17:00 Grynderup KFUMs IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vester Hornum HK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
217889
26.
13:30 Sortebakken HK U-11 Drenge B | Pulje 2 Nr. Søby IF 3 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216366
26.
14:20 Sortebakken HK 3 Serie 3 Herrer | Pulje 4 Møldrup-Tostrup IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
217110
26.
15:20 Sortebakken HK Serie 1 Damer | Pulje 1 Møldrup-Tostrup IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216096
26.
16:30 Sortebakken HK Serie 1 Herrer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216156
26.
17:45 Sortebakken HK 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aars HK 4 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216276
26.
19:00 Sortebakken HK 4 Serie 3 Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF 3 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
februar 2020
235032
01.
09:00 Løgstør HK U-9 Piger | Pulje 1 Aars HK 3 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
235033
01.
09:30 Aalestrup IF U-9 Piger | Pulje 1 Sortebakken HK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
235034
01.
10:00 Aars HK 3 U-9 Piger | Pulje 1 Aars HK 2 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
235030
01.
10:30 Sortebakken HK U-9 Piger | Pulje 1 Løgstør HK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
235031
01.
11:00 Aars HK 2 U-9 Piger | Pulje 1 Aalestrup IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
236095
01.
11:30 Farstrup BK U-9 Drenge | Pulje 1 Aars HK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
236094
01.
12:00 Sortebakken HK U-9 Drenge | Pulje 1 Gedsted forenede IK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
236093
01.
12:30 Løgstør HK 2 U-9 Drenge | Pulje 1 Farstrup BK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
236097
01.
13:00 Aars HK U-9 Drenge | Pulje 1 Sortebakken HK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
236096
01.
13:30 Gedsted forenede IK U-9 Drenge | Pulje 1 Løgstør HK 2 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
217324
01.
16:00 Grynderup KFUMs IF Serie 3 Damer | Pulje 2 Gedsted forenede IK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216160
01.
17:00 Grynderup KFUMs IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 IK Vest, Ranum SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
217891
02.
13:30 Sortebakken HK U-11 Drenge B | Pulje 2 Løgstør HK 2 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216278
02.
14:20 Sortebakken HK 4 Serie 3 Herrer | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM 2 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
217112
02.
15:20 Sortebakken HK Serie 1 Damer | Pulje 1 Løgstør HK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216098
02.
16:30 Sortebakken HK Serie 1 Herrer | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216158
02.
17:45 Sortebakken HK 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Farstrup BK SortebakkehallerneSortebakkehallen 1
216368
02.
19:00 Sortebakken HK 3 Serie 3 Herrer | Pulje 4 Vognsild/Østrup 91 SortebakkehallerneSortebakkehallen 1

Vælg forbund

Luk