Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Lanternen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
245420
28.
19:30 Løgstør HK, 1. Div. A Elite Cup U-15 Piger, 4. runde | Pulje 1 Strandby-Elling Håndbold, 1. Div. A LanternenJutlanderbank Hal 1
216728
28.
18:00 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 Farstrup BK LanternenTandhallen 2
239975
29.
19:00 Løgstør HK 3 Serie 3 Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM 2 LanternenTandhallen 2
217103
29.
20:15 Løgstør HK Serie 1 Damer | Pulje 1 Fjerritslev IF LanternenTandhallen 2
131681
30.
20:15 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF LanternenJutlanderbank Hal 1
217888
30.
18:00 Løgstør HK 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Skive fH/R 4 LanternenTandhallen 2
221650
30.
18:45 Løgstør HK U-11 Drenge AA | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne LanternenTandhallen 2
februar 2020
239977
03.
18:45 Løgstør HK 3 Serie 3 Damer | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF 3 LanternenTandhallen 2
225129
06.
19:15 Løgstør HK 2 U-15 Piger 2. div. | Pulje 2 Aars HK LanternenJutlanderbank Hal 1
217882
06.
18:15 Løgstør HK 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Fursund-Sundsøre Håndbold LanternenTandhallen 2
217649
07.
17:30 Løgstør HK U-11 Pige A | Pulje 1 HF Mors LanternenJutlanderbank Hal 1
237250
07.
18:15 Løgstør HK 2 U-11 Pige C | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM LanternenJutlanderbank Hal 1
216738
07.
19:00 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 Aalestrup IF 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
236088
08.
09:00 Farstrup BK U-9 Drenge | Pulje 1 Gedsted forenede IK LanternenJutlanderbank Hal 1
236092
08.
09:30 Løgstør HK 2 U-9 Drenge | Pulje 1 Aars HK LanternenJutlanderbank Hal 1
236091
08.
10:00 Farstrup BK U-9 Drenge | Pulje 1 Sortebakken HK LanternenJutlanderbank Hal 1
236090
08.
10:30 Gedsted forenede IK U-9 Drenge | Pulje 1 Aars HK LanternenJutlanderbank Hal 1
236089
08.
11:00 Løgstør HK 2 U-9 Drenge | Pulje 1 Sortebakken HK LanternenJutlanderbank Hal 1
236163
08.
11:30 Løgstør HK U-9 Drenge | Pulje 4 IF Nordthy LanternenJutlanderbank Hal 1
236164
08.
12:00 Hanstholm IF U-9 Drenge | Pulje 4 Thisted IK LanternenJutlanderbank Hal 1
236165
08.
12:30 IF Nordthy U-9 Drenge | Pulje 4 HF Mors LanternenJutlanderbank Hal 1
236166
08.
13:00 Løgstør HK U-9 Drenge | Pulje 4 Thisted IK LanternenJutlanderbank Hal 1
236167
08.
13:30 Hanstholm IF U-9 Drenge | Pulje 4 HF Mors LanternenJutlanderbank Hal 1
216546
13.
18:00 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Aars HK 3 LanternenTandhallen 2
246993
18.
20:30 Løgstør S2H Spilletid 19/20 2 x 30 kr. 116,- | Pulje 1 IK1919 S2H LanternenJutlanderbank Hal 1
236819
23.
09:30 Løgstør HK 3 U-11 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 5 LanternenJutlanderbank Hal 1
217894
23.
10:15 Løgstør HK 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Sortebakken HK LanternenJutlanderbank Hal 1
217655
23.
11:00 Løgstør HK U-11 Pige A | Pulje 1 Aars HK LanternenJutlanderbank Hal 1
216827
23.
11:45 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 3 LanternenJutlanderbank Hal 1
216677
23.
12:30 Løgstør HK U-13 Drenge A | Pulje 1 Aars HK 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
223074
23.
13:15 Løgstør HK U-19 Pige A | Pulje 1 Nøvling IF LanternenJutlanderbank Hal 1
131694
23.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
217115
23.
15:50 Løgstør HK Serie 1 Damer | Pulje 1 Sortebakken HK LanternenJutlanderbank Hal 1
216251
23.
17:00 Løgstør HK 2 Serie 2 Herrer | Pulje 4 Nors BK 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
221656
27.
17:55 Løgstør HK U-11 Drenge AA | Pulje 1 Dronninglund IF LanternenTandhallen 2
221976
27.
19:00 Løgstør HK U-13 Pige AA | Pulje 2 Aars HK LanternenTandhallen 2
237724
29.
13:30 Løgstør HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 1 Herning f. H. LanternenJutlanderbank Hal 1
131700
29.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
marts 2020
216680
01.
10:05 Løgstør HK U-13 Drenge A | Pulje 1 Nr. Søby IF LanternenJutlanderbank Hal 1
216561
01.
10:50 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev LanternenJutlanderbank Hal 1
239194
01.
11:40 Løgstør HK 2 Serie 3 Damer | Pulje 4 Hanstholm IF 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
221979
01.
12:50 Løgstør HK U-13 Pige AA | Pulje 2 Skive fH LanternenJutlanderbank Hal 1
225136
01.
13:50 Løgstør HK 2 U-15 Piger 2. div. | Pulje 2 HIK-Rosendal Håndbold LanternenJutlanderbank Hal 1
217118
01.
14:50 Løgstør HK Serie 1 Damer | Pulje 1 Nr. Søby IF LanternenJutlanderbank Hal 1
221840
01.
16:00 Løgstør HK U-19 Drenge 2. Division | Pulje 1 Thy Håndbold LanternenJutlanderbank Hal 1
223077
01.
17:10 Løgstør HK U-19 Pige A | Pulje 1 Åstrup/Hammelev-Grenaa LanternenJutlanderbank Hal 1
216254
01.
18:10 Løgstør HK 2 Serie 2 Herrer | Pulje 4 Sjørring HK LanternenJutlanderbank Hal 1
217897
01.
10:00 Løgstør HK 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Aalestrup IF LanternenTandhallen 2
221659
01.
10:45 Løgstør HK U-11 Drenge AA | Pulje 1 Svenstrup Godthåb IF LanternenTandhallen 2
237257
01.
11:35 Løgstør HK 2 U-11 Pige C | Pulje 1 IK Vest, Ranum LanternenTandhallen 2
216830
01.
12:20 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 HS Han Herred LanternenTandhallen 2
216742
01.
13:10 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 IK Vest, Ranum LanternenTandhallen 2
237721
04.
19:00 Løgstør HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 1 VRI, Risskov LanternenTandhallen 2
237709
10.
18:15 Løgstør HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 1 Strandby-Elling Håndbold LanternenJutlanderbank Hal 1
221668
12.
18:45 Løgstør HK U-11 Drenge AA | Pulje 1 Aalborg KFUM LanternenTandhallen 2
236827
15.
12:45 Løgstør HK 3 U-11 Drenge C | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM LanternenJutlanderbank Hal 1
216746
15.
13:30 Løgstør HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 Skovsgård-Brovst KFUM LanternenJutlanderbank Hal 1
131712
15.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK LanternenJutlanderbank Hal 1
239993
18.
20:00 Løgstør HK 3 Serie 3 Damer | Pulje 1 IK Vest, Ranum LanternenTandhallen 2
216570
22.
11:00 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Gedsted forenede IK LanternenJutlanderbank Hal 1
225145
22.
11:50 Løgstør HK 2 U-15 Piger 2. div. | Pulje 2 Vorup FB LanternenJutlanderbank Hal 1
223086
22.
12:55 Løgstør HK U-19 Pige A | Pulje 1 Kolind-Perstrup IF LanternenJutlanderbank Hal 1
237733
22.
14:00 Løgstør HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 1 Ry Håndbold LanternenJutlanderbank Hal 1
221849
22.
15:05 Løgstør HK U-19 Drenge 2. Division | Pulje 1 Hjørring Håndbold LanternenJutlanderbank Hal 1
217127
22.
16:20 Løgstør HK Serie 1 Damer | Pulje 1 Møldrup-Tostrup IF LanternenJutlanderbank Hal 1
239203
22.
17:30 Løgstør HK 2 Serie 3 Damer | Pulje 4 Viking HK, Vesløs 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
216263
22.
18:30 Løgstør HK 2 Serie 2 Herrer | Pulje 4 SBV 95, Bakkeskolehallen LanternenJutlanderbank Hal 1
216324
22.
19:40 Løgstør HK 3 Serie 3 Herrer | Pulje 2 Viking HK, Vesløs 2 LanternenJutlanderbank Hal 1
237266
22.
10:00 Løgstør HK 2 U-11 Pige C | Pulje 1 Gedsted forenede IK LanternenTandhallen 2
217906
22.
10:50 Løgstør HK 2 U-11 Drenge B | Pulje 2 Nr. Søby IF 2 LanternenTandhallen 2
217667
22.
11:40 Løgstør HK U-11 Pige A | Pulje 1 Skive fH 2 LanternenTandhallen 2
217638
22.
12:30 Løgstør HK U-13 Pige C | Pulje 2 IK Vest, Ranum LanternenTandhallen 2
216839
22.
13:20 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 4 LanternenTandhallen 2
216689
22.
14:10 Løgstør HK U-13 Drenge A | Pulje 1 Skive fH 3 LanternenTandhallen 2

Vælg forbund

Luk