Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Frejlevhallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
241576
22.
19:10 St. Restrup IF JPTU U-13 Piger 3. runde | Pulje 1 Frederikshavn FI FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1 15-16
218938
22.
20:10 St. Restrup IF U-15 Drenge A | Pulje 2 Vodskov Håndbold FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1 13-11
225334
23.
18:30 Team Aalborg SV U-17 Pige B | Pulje 2 Han Herred Efterskole FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
240491
26.
09:30 St. Restrup IF 2 U-9 Pige C | Pulje 3 Bælum/Solbjerg IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220811
26.
10:15 St. Restrup IF U-9 Pige B | Pulje 3 Aalborg KFUM 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219449
26.
11:00 St. Restrup IF U-11 Drenge B | Pulje 4 Visse IF 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220733
26.
11:45 St. Restrup IF 3 U-11 Pige C | Pulje 5 Nibe HK 4 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220553
26.
12:30 St. Restrup IF 2 U-11 Pige B | Pulje 3 Aalborg KFUM 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220464
26.
13:15 St. Restrup IF U-11 Pige A | Pulje 3 Aalborg HK FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220194
26.
14:00 St. Restrup IF 2 U-13 Pige A | Pulje 3 Aalborg HK FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220162
26.
14:45 St. Restrup IF U-13 Pige A | Pulje 2 Aabybro HK 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219094
26.
15:30 St. Restrup IF U-13 Drenge A | Pulje 3 Svenstrup/Ferslev FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218944
26.
16:15 St. Restrup IF U-15 Drenge A | Pulje 2 Aabybro HK 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218554
26.
17:00 St. Restrup IF Serie 2 Damer | Pulje 4 Nibe HK 3 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218103
26.
18:10 St. Restrup IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 4 IK 1919 Aalborg 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
februar 2020
219806
02.
09:30 St. Restrup IF U-9 Drenge C | Pulje 4 Terndrup IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
240496
02.
10:15 St. Restrup IF 2 U-9 Pige C | Pulje 3 Støvring Håndbold 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220735
02.
11:00 St. Restrup IF 3 U-11 Pige C | Pulje 5 Støvring Håndbold FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220555
02.
11:45 St. Restrup IF 2 U-11 Pige B | Pulje 3 Hals FS FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220466
02.
12:30 St. Restrup IF U-11 Pige A | Pulje 3 Aalborg KFUM FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220196
02.
13:15 St. Restrup IF 2 U-13 Pige A | Pulje 3 Aalborg KFUM 3 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218556
02.
14:00 St. Restrup IF Serie 2 Damer | Pulje 4 IK 1919 Aalborg 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218105
02.
15:10 St. Restrup IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 4 Nibe HK 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220816
09.
10:30 St. Restrup IF U-9 Pige B | Pulje 3 AIK Vejgaard FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219100
09.
11:15 St. Restrup IF U-13 Drenge A | Pulje 3 Nøvling IF 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220168
09.
12:00 St. Restrup IF U-13 Pige A | Pulje 2 Hjallerup IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218950
09.
12:45 St. Restrup IF U-15 Drenge A | Pulje 2 Vester Hassing GF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218079
09.
13:30 St. Restrup IF Serie 2 Herrer | Pulje 3 Vestbjerg IF 3 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219451
11.
17:10 St. Restrup IF U-11 Drenge B | Pulje 4 Støvring Håndbold 3 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
marts 2020
220819
01.
09:30 St. Restrup IF U-9 Pige B | Pulje 3 Nøvling IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219458
01.
10:15 St. Restrup IF U-11 Drenge B | Pulje 4 IF Frem Skørping HK 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220742
01.
11:00 St. Restrup IF 3 U-11 Pige C | Pulje 5 HK 89 Båndbyerne 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220562
01.
11:45 St. Restrup IF 2 U-11 Pige B | Pulje 3 Aabybro HK 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218563
01.
12:30 St. Restrup IF Serie 2 Damer | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218112
01.
13:40 St. Restrup IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218083
01.
14:50 St. Restrup IF Serie 2 Herrer | Pulje 3 AIK Vejgaard FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220171
02.
18:30 St. Restrup IF U-13 Pige A | Pulje 2 HK Star Aalborg FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219088
04.
19:15 St. Restrup IF U-13 Drenge A | Pulje 3 HK 89 Båndbyerne FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219814
08.
10:30 St. Restrup IF U-9 Drenge C | Pulje 4 Støvring Håndbold FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220474
08.
11:15 St. Restrup IF U-11 Pige A | Pulje 3 Støvring Håndbold FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220204
08.
12:00 St. Restrup IF 2 U-13 Pige A | Pulje 3 Støvring Håndbold FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
225352
14.
15:00 Team Aalborg SV U-17 Pige B | Pulje 2 Aars HK FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
223084
14.
16:00 Team Aalborg SV U-19 Pige A | Pulje 1 Løgstør HK FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218087
14.
17:00 St. Restrup IF Serie 2 Herrer | Pulje 3 Dronninglund IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220823
17.
16:15 St. Restrup IF U-9 Pige B | Pulje 3 Aalborg KFUM 2 FrejlevhallenFrejlevhallen, hal 2
219822
21.
13:15 St. Restrup IF U-9 Drenge C | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne 2 FrejlevhallenFrejlevhallen, hal 2
240503
21.
14:00 St. Restrup IF 2 U-9 Pige C | Pulje 3 Bælum/Solbjerg IF FrejlevhallenFrejlevhallen, hal 2
219467
21.
14:45 St. Restrup IF U-11 Drenge B | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne FrejlevhallenFrejlevhallen, hal 2
220571
21.
15:30 St. Restrup IF 2 U-11 Pige B | Pulje 3 Vodskov Håndbold 2 FrejlevhallenFrejlevhallen, hal 2
220482
21.
16:15 St. Restrup IF U-11 Pige A | Pulje 3 Svenstrup Godthåb IF FrejlevhallenFrejlevhallen, hal 2
220212
22.
16:15 St. Restrup IF 2 U-13 Pige A | Pulje 3 Svenstrup Godthåb IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
220180
22.
17:00 St. Restrup IF U-13 Pige A | Pulje 2 Aalborg KFUM 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
219112
22.
17:45 St. Restrup IF U-13 Drenge A | Pulje 3 Aalborg KFUM 2 FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218962
22.
18:30 St. Restrup IF U-15 Drenge A | Pulje 2 Visse IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218572
22.
19:15 St. Restrup IF Serie 2 Damer | Pulje 4 Bælum/Solbjerg IF FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1
218121
22.
20:25 St. Restrup IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 4 Skalborg SK FrejlevhallenFrejlevhallen hal 1

Vælg forbund

Luk