Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-9 Pige C

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
242066
23.
10:00 Christiansfeld IF U-9 Pige C | Pulje 1 Sundeved HK SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
242067
23.
10:30 Egen U&IF U-9 Pige C | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
242068
23.
11:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-9 Pige C | Pulje 1 Christiansfeld IF SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
242069
23.
11:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-9 Pige C | Pulje 1 Tinglev SV SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
242064
23.
12:00 Sundeved HK U-9 Pige C | Pulje 1 Egen U&IF SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
242065
23.
12:30 Tinglev SV U-9 Pige C | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
242075
01.
10:30 Egen U&IF U-9 Pige C | Pulje 1 Vojens HF Guderuphallen
242074
01.
11:00 Sundeved HK U-9 Pige C | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Guderuphallen
242072
01.
11:30 Vojens HF U-9 Pige C | Pulje 1 Tinglev SV Guderuphallen
242073
01.
12:00 Christiansfeld IF U-9 Pige C | Pulje 1 Egen U&IF Guderuphallen
242070
01.
12:30 Tinglev SV U-9 Pige C | Pulje 1 Sundeved HK Guderuphallen
242071
01.
13:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-9 Pige C | Pulje 1 Christiansfeld IF Guderuphallen
242076
07.
10:00 Christiansfeld IF U-9 Pige C | Pulje 1 Vojens HF VojenshallerneVojenshallen 1
242077
07.
10:30 Sundeved HK U-9 Pige C | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold VojenshallerneVojenshallen 1
242078
07.
11:00 Egen U&IF U-9 Pige C | Pulje 1 Christiansfeld IF VojenshallerneVojenshallen 1
242079
07.
11:30 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-9 Pige C | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold VojenshallerneVojenshallen 1
242080
07.
12:00 Vojens HF U-9 Pige C | Pulje 1 Sundeved HK VojenshallerneVojenshallen 1
242081
07.
12:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-9 Pige C | Pulje 1 Egen U&IF VojenshallerneVojenshallen 1
242094
14.
12:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-9 Pige C | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
242095
14.
12:30 Tinglev SV U-9 Pige C | Pulje 1 Vojens HF Ulkebølhallen
242096
14.
13:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-9 Pige C | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
242097
14.
13:30 Christiansfeld IF U-9 Pige C | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
242098
14.
14:00 Sundeved HK U-9 Pige C | Pulje 1 Tinglev SV Ulkebølhallen
242099
14.
14:30 Vojens HF U-9 Pige C | Pulje 1 Christiansfeld IF Ulkebølhallen

Vælg forbund

Luk